Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Carlos_Broozer I Naujoku Verbuotojus


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

Apklausa: Carlos_Broozer I Naujoku Verbuotujus! (11 nariai(-ių) jau prabalsavo)

/admin Benas_Vercetti tikras naujokas?

  1. Prabalsavo Taip. (10 balsai(-ų) [90.91%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 90.91%

  2. Ne (1 balsai(-ų) [9.09%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 9.09%

Balsuoti

#1
-B-R-O-O-Z-E-R- 🐍

-B-R-O-O-Z-E-R- 🐍

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 777 Pranešimai

1. Jūsų dabartinis ir buvę nick (Vardas_Pavardė) žaidime, jūsų turima patirtis (XP) mūsų projekte? (Neatsakius, arba atsakius klaidingai į ši punktą, anketa gali būti atmesta).

Sveiki, Dabartinis mano Nick Yra Carlos_Broozer, jame yra 31.000(XP) patirties.

Mano buve nick yra: Ignas_Adidas, Tonny_Daletore, Jordan_Marques, Jame yra 60.000(XP) Patirties

2. Kiek laiko jau žaidžiate šiame projekte? Kiek laiko vidutiniškai praleidžiate serveryje? 

Siame Serveryje gyvuoju apie 4metus, Vidutiniskai serveryje laika praleidziu apie, 5-7Val.

3. Kodėl pretenduojate būtent į šias pareigas. Patinka padeti naujokams, aprodyti jiems, bei visa kita.

4. Turėtos/turimos pareigos? (Gaujos vadas / pavaduotojas - nesiskaito)

Jordan_Marques (2x) Naujoku Verbuotojas.

Jordan_Marques (1x) RageOut  Klubo narys.

Jordan_Marques (1x) Korespondentas

Carlos_Broozer (1x) Vagiu Direktorius.

5. Ar seniau buvote naujokų verbuotoju? Kiek laiko? Kaip sekėsi darbas? Kodėl pasitraukėte? Taip esu byves 2kartus, viena karta buvau pasalintas uz tai kad neverbavau naujoku nes kadangi tuo metu nebubo laiko buti serveryje ir taip t.t Antras kartas taip pat buvo nesikmingas nes Buvo pavoge paskyra uz tai ir buvau pasalintas is pareigu, bet siuo metu esu susitavrkes, bei visa kita.

6. Programos "Skype" Kontaktai. ( Būtini jei anketa bus patvirtinama kad su jumis, būtų galimybė susisiekti.). Neparašius kontaktų anketoje anketa iškarto bus atmesta taip yra todėl kad moderatoriams būtų lengviau su jumis susisiekti ir nereikėtų atskirai rašyti ir laukti kol bus arba nebus perskaityta žinutė.

C. Broozer.

7. Kuo tu išsiskiri iš kitų ir moderatoriai turėtų būtent tave pasirinkti ? Nezinau gal tiesiog turiu patirties sioje skiltyje? Bei esu tikrai aktyvus, bei visa kita.

8. Kokią pagalbą žadi suteikti naujokams ? Tai Pirma noreciau aprodyti jiems svarbias vietas, tada po biski tokias paprastas jog paskui jie isimintu, padeti jiems isikurti i musu servery, padeti apsipazinti su serverio taisyklemes.

9. Ar esate buvęs išverbavęs bent vieną naujoką savo noru (nesant naujokų verbuotoju)? Jei esate, parodykite nuotraukomis kaip tai darėte. (Tai NEPRIVALOMA, tačiau tokiu atveju galėsite greičiau užimti naujokų verbuotojų pareigas!). Taip esu, bet kadangi naujas kompiuteris tad neturiu Nuotrauku.

10. Ar turite VIP statusą serveryje? TAIP!


  • 0

Mano nuveiktu darbu sarasas:


Jordan_Marques: (1x) RageOut Klubo narys


Jordan_Marques (1x) Korespondentas


Jordan_Marques (2x) Naujoku Verbuotojas


Carlos_Broozer (1x) Vagiu Direktorius

 

Carlos_Broozer (1x) Naujoku Verbuotojas.


#2
Ex_Vyradmin

Ex_Vyradmin

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 721 Pranešimai
  • XP:~60000

už draugiškas, malonus kai nori ir reikia, paslaugus, turėtų tikrai susitvarkti šiuose pareigose, sėkmės!


  • 1

Pretenduoju į direktorių nuomonės lauksiu čia - https://www.lsgyveni...jų-direktorius/

Pretenduoju į administratorių lauksiu nuomonės čia >3 - https://www.lsgyveni...-mantiss-ganga/

 

34iYv4t.gif


#3
d_cool

d_cool

    Dalyvis

  • Pažengęs
  • 25 Pranešimai
Uz, malonus bet tikrai meluoji kad 5-7h zaidi as tave vos retkarciais matau nes as tikrai daznai bunu ir zinau
  • 0

#4
ShazzeSobolevv

ShazzeSobolevv

    .

  • Kinematografas
  • 2.213 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai
  • shazze#1162
  • 2022 Metų moderatorius:Modifikacijos
  • 2021 Metų moderatorius:Modifikacijos
  • Rekordų savininkas:Moderatorius ilgai, Tiktokeris

ignas adidas ::::::D uz draugiskas


  • 0

concordia | integritas - industria


#5
Mafia_Dep

Mafia_Dep

    Naujokas

  • Pažengęs
  • 22 Pranešimai
Uz Draugiskas aktyvus
  • 0

#6
Festas

Festas

    Išgeriantis

  • Veteranas
  • 639 Pranešimai
Draugiskas, aktuvys. Sekmes
  • 0

#7
Guest_Touma_Zapaski_*

Guest_Touma_Zapaski_*
  • Svečias
Aktyvus draugiškas tikrai pasiseks
  • 0

#8
MykeJ

MykeJ

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 163 Pranešimai
  • VIP:taip
  • XP:40K+
Uz, tikrai patyres bet biski siurkstus toks bet tikrai manau susitvarkys. Sekmes.
  • 0

#9
Skies`

Skies`

    no excuses

  • Veteranas
  • 1.396 Pranešimai
  • TeamSpeak:Smosh
  • Gyv. vietaRotterdam
  • Don_Smosh

Aktyvus serveryje, pasitaisei atrodo i geraja puse. Patvirtinta, sekmes darbuose!


  • 0

sw

 

 

 

 

 

 





1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)