Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

PD piktnaudžiavimas James_Versace


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
9 atsakymai į šią temą

#1
Bojingas

Bojingas

    Rimtas

  • Veteranas
  • 273 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Andrius Falconas
2. Data. 2020-03-24
3. Kokią serverio taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių)  3.Teisesaugos darbuotojai už savo veiksmus taip pat privalo atsiskaityti ne tik direktoriui, bet ir administracijai. Priemus sprendima, kad pareigunas neatlieka tai, kas yra privaloma šios srities darbuotojui, yra išmetamas iš darbo. Piktnaudžiaujant pareigunui savo privilegijomis, šis užblokuojamas. Esant rimtam nusikaltimui uždaroma prieiga prie serverio nenustatytam laiko tarpui. Piktnaudžiavimas teisesaugos privilegijomis traktuojamas tokiais atvejais:

• Tarnybiniu ginklu ar transporto naudojimas ne pagal paskirti arba be direktoriaus leidimo;
• Melagingas, taisykliu neatitinkantis, žaidejo itarimas nusikaltimu.
• Melegingas, taisyklių neatitinkantis, žaidėjo išteisinimas
• Trečiadienį bei Šeštadienį nuo 18:30 iki 19:00 lindimas į LSD, Ratų bei sėklų sandėlio zoną, bei Ketvirtadieni ir Sekmadienį į pinigų sandelio zoną.

4. Foto / video įrodymas. https://www.youtube....h?v=Vgn3wxP7yTw
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). Žodiu žvejojom su chebra, pamatėm kad atskrenda aro kovotojas didingasis James_Versace, tuomet nuplaukėm į krantą ir toliau viskas matosi vaizdo medžiagoje :)


  • 2
Paveiksliukas

#2
James Versace

James Versace

    pupis

  • Elitas
  • 3.496 Pranešimai
  • Gyv. vietaNorvegija
  • Hamabon#1111
  • Darbas:Vagis
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:100k xp.
  • James_Versace
  • 2022 Metų geriausias:Meras!
  • 2020 Metų moderatorius:Naujokų bendruomenė
  • Geriausias 2020 metų:Naujoku verbuotojas
  • 2019 Metų Direktorius:Kroviniu Transportas
  • Geriausias 2019 metų:Naujoku verbuotojas
  • Rekordų savininkas:Direktorius ilgai

Sveikas pone Andriau, taigi pradekime nuo to kad gaudziau pas jus esanti nusikalteli Jordan Collins: https://imgur.com/a/PXx9kuZjam buvo parasyta kad jeigu jus nenuvaziuosite i kranta jis bus susaudytas, jis to neistesejo ir toliau su jumis plaukia, sekdamas jus pamaciau jus siaures raudonoji salis ir su h ispejau kad sustomuete! Bet jus i mano signala nekreipet demesio ir toliau plaukiat tolyn i kranta, ir galu galiausiai krante mane susaudete :( tavo video dar nebuvo praejus 15 min todel turejau pilna teise jus vel saudyti, irodymai: o imiau elitini nes nejo jusu pasiekti kitaip. Gero ziurejimo draugas :)


Šį pranešimą redagavo 🦜 James Versace 🦜: 24 kovo 2020 - 23:27

  • 0

#3
Jordis

Jordis

    Veikėjas

  • Veteranas
  • 1.524 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Kaminkretys
  • VIP:Yra
  • XP:~70,000

Sveikas pone Andriau, taigi pradekime nuo to kad gaudziau pas jus esanti nusikalteli Jordan Collins: https://imgur.com/a/PXx9kuZjam buvo parasyta kad jeigu jus nenuvaziuosite i kranta jis bus susaudytas, jis to neistesejo ir toliau su jumis plaukia, sekdamas jus pamaciau jus siaures raudonoji salis ir su h ispejau kad sustomuete! Bet jus i mano signala nekreipet demesio ir toliau plaukiat tolyn i kranta, ir galu galiausiai krante mane susaudete :( tavo video dar nebuvo praejus 15 min todel turejau pilna teise jus vel saudyti, irodymai: o imiau elitini nes nejo jusu pasiekti kitaip. Gero ziurejimo draugas :)

Esu paminetas, matosi paciam tavo video jog mus perspeji tada iskarto pradedi saudyt is automato sparrow'e, sustojam vandeni tada plaukiam i kranta, pirmas i mumis pradejai saudyt ir dar uz nieka papjovei Lukas_Maja kuris buvo be staru

 

+ ispeji ispirmo pablo, as uz vairo, ispejas pablo pradedi mus saudyt, as plaukiu kuo tuoliau tada mus ispeji o mes jau netoli kranto.


Šį pranešimą redagavo Jordis: 25 kovo 2020 - 00:04

  • 0

"Aš lošiu sampą, nū, dvam keturi septyni, nu ni**ja aš jo nematau"
-Valdas Stonkus


#4
James Versace

James Versace

    pupis

  • Elitas
  • 3.496 Pranešimai
  • Gyv. vietaNorvegija
  • Hamabon#1111
  • Darbas:Vagis
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:100k xp.
  • James_Versace
  • 2022 Metų geriausias:Meras!
  • 2020 Metų moderatorius:Naujokų bendruomenė
  • Geriausias 2020 metų:Naujoku verbuotojas
  • 2019 Metų Direktorius:Kroviniu Transportas
  • Geriausias 2019 metų:Naujoku verbuotojas
  • Rekordų savininkas:Direktorius ilgai

Esu paminetas, matosi paciam tavo video jog mus perspeji tada iskarto pradedi saudyt is automato sparrow'e, sustojam vandeni tada plaukiam i kranta, pirmas i mumis pradejai saudyt ir dar uz nieka papjovei Lukas_Maja kuris buvo be staru





OK? Buvo be staru? Bet mano video aiškiai matosi kad šaudo...
  • 0

#5
Fightum Bazarum

Fightum Bazarum

    Veteranas

  • Kinematografas
  • 1.592 Pranešimai
  • ADMIN:sirdyje
  • 2023 Metų direktorius:Transporto!
  • 2023 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2022 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2021 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos
  • 2020 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos & Filmai
  • Geriausias 2020 metų:Baneris
  • Laimėjo konkursą:Serverio pristatymas 2018

nzn kodel mane lesei, nei galejai saudyt, nei pjaut, nei mano laiveli kapot. Staru neturejau, o saudyt atgal pradejau kai mane aplesei.

https://www.youtube....h?v=GHGYDPd2eis


  • 0

#6
James Versace

James Versace

    pupis

  • Elitas
  • 3.496 Pranešimai
  • Gyv. vietaNorvegija
  • Hamabon#1111
  • Darbas:Vagis
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:100k xp.
  • James_Versace
  • 2022 Metų geriausias:Meras!
  • 2020 Metų moderatorius:Naujokų bendruomenė
  • Geriausias 2020 metų:Naujoku verbuotojas
  • 2019 Metų Direktorius:Kroviniu Transportas
  • Geriausias 2019 metų:Naujoku verbuotojas
  • Rekordų savininkas:Direktorius ilgai

nzn kodel mane lesei, nei galejai saudyt, nei pjaut, nei mano laiveli kapot. Staru neturejau, o saudyt atgal pradejau kai mane aplesei.
https://www.youtube....h?v=GHGYDPd2eis



Baisu žiūrėt, pačio video matos kaip policija isspeja privalėjai sustoti aš būčiau nusileidęs nes buvau su sraigtu kuris gali nusileist ant vandens. Daugiau nebekomentuojam freepostinti nereikia.
  • 0

#7
Bojingas

Bojingas

    Rimtas

  • Veteranas
  • 273 Pranešimai

Sveikas pone Andriau, taigi pradekime nuo to kad gaudziau pas jus esanti nusikalteli Jordan Collins: https://imgur.com/a/PXx9kuZjam buvo parasyta kad jeigu jus nenuvaziuosite i kranta jis bus susaudytas, jis to neistesejo ir toliau su jumis plaukia, sekdamas jus pamaciau jus siaures raudonoji salis ir su h ispejau kad sustomuete! Bet jus i mano signala nekreipet demesio ir toliau plaukiat tolyn i kranta, ir galu galiausiai krante mane susaudete :( tavo video dar nebuvo praejus 15 min todel turejau pilna teise jus vel saudyti, irodymai: o imiau elitini nes nejo jusu pasiekti kitaip. Gero ziurejimo draugas :)

Visu pirma čia ne ta situacija, ten tu mus išpjovei, visų antra pačiame tavo video matosi, kad mes plaukėme į krantą, sustojom, nespėjus iššokti visiems iš laivo, tu kažkodėl į mus jau stovinčius pradėjai šaudyt iš savo kulkosvaidžio esančio ant aro sraigtasparnio. Aiškiai viršiji savo galimybes sūnau, tačiau grįžtam prie skundo esmės. Aš tave skundžiu todėl, kadangi niekuo dėtas buvau kažkodėl papjautas su dar vienu žaidėju tavo sraigtasparniu. Mano skundo video aiškiai matyti, kad prieš tave ginklai nebuvo naudojami, tačiau tu nusprendei mus pjaustyti. Tai tiek žinių. 


  • 0
Paveiksliukas

#8
James Versace

James Versace

    pupis

  • Elitas
  • 3.496 Pranešimai
  • Gyv. vietaNorvegija
  • Hamabon#1111
  • Darbas:Vagis
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:100k xp.
  • James_Versace
  • 2022 Metų geriausias:Meras!
  • 2020 Metų moderatorius:Naujokų bendruomenė
  • Geriausias 2020 metų:Naujoku verbuotojas
  • 2019 Metų Direktorius:Kroviniu Transportas
  • Geriausias 2019 metų:Naujoku verbuotojas
  • Rekordų savininkas:Direktorius ilgai

Ka galiu pasakyti, tavo video matosi kaip ponai Jordan Collins ir Andrius_Falconas mirsta, bet as jos galejau zudyti kadangi pacio mano video 1.00 minute suilietinus matosi kaip jus mane saudot. Vien tik delto ir grizau antra karta kad jus du nusauti. As galejau jus nuzudyti nes dar nebuvo praeje 15 minuciu.


  • 0

#9
Bojingas

Bojingas

    Rimtas

  • Veteranas
  • 273 Pranešimai

Ka galiu pasakyti, tavo video matosi kaip ponai Jordan Collins ir Andrius_Falconas mirsta, bet as jos galejau zudyti kadangi pacio mano video 1.00 minute suilietinus matosi kaip jus mane saudot. Vien tik delto ir grizau antra karta kad jus du nusauti. As galejau jus nuzudyti nes dar nebuvo praeje 15 minuciu.

Jeigu asmuo nesipriešina šaudyti neturi jokios teisės. Šiuo atveju tu net nešaudei, o naudojai elitinį teisėsaugos ginklą ne pagal paskirtį. Viskas aš tau žodžių neturiu, laukiu sprendimo atsakingo asmens už skundus.


  • 0
Paveiksliukas

#10
🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

    Worst feeling ever

  • Veteranas
  • 4.451 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:Mechanikas
  • VIP:Turiu
  • ADMIN:Aišku kad. Turiu Verchas aš gi
  • XP:292000
  • Vaidaz_Wingstonz
  • Shaco420
Pas įtarta su Mindaugu max bausmė galėtų būti išmestas iš PD o ne banu. Tai verdiktas atmesta
  • 1
Pretenduoju i administracijos posta nuomone gali isreiskti paspaudes CIA ir gausi rep




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)