Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[TAISYKLĖS] Tony_Gryn


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Tyler Cortez

Tyler Cortez

    Rimtas

  • Veteranas
  • 377 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė.Tyler_Cortez
2. Data.2020-04-23  11:39
3. Kokią serverio taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių)

  1. Serverio klaidų naudojimas(Buginimas), jų slėpimas - Ban/Perma Ban
  2.  

4. Foto / video įrodymas. Video.  https://www.youtube....TMQIrSmg&t=359s
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). Gaudžiau norėdamas įtarti už KET-N, žmogus išnaudojo bugą ir išoko iš mapo. Dar paskui rašė, kad mašinos nebėra nors padariau /sekti tony_g ir pasakė kad firetrucke sėdi :D


  • 0

#2
TonyGrynas

TonyGrynas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 252 Pranešimai

Irodymai: https://imgur.com/a/G5aaJk4

Kadangi man nepakrove ir isokau tik ivaziaves. Pasiuliau policininkui atvaziuoti ir suimti mane, kad uzdetu star ir t.t. Bet jisai tiesiog ignoravo mane. Taigi ar policininkas gali mane is naujo surakinti ir nubausti uz ketn? :)


  • 1

IiQ564c.gif


#3
Tyler Cortez

Tyler Cortez

    Rimtas

  • Veteranas
  • 377 Pranešimai

Biški laikas nesutampa :D ir ne biški aš dar 11:38:54 padariau /sekti tony_g ir pasake kad tu esi FIRETRUCKE, o tu čia kur su taksi važiuoji tai vpš po 12min, kur krenti po 11min, čia kaip įrodymu klastojimas, atvariai vėliau padarei vidosa kažkoki, kad mašina tipo dingo ir krenti visalaiką.


  • 0

#4
TonyGrynas

TonyGrynas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 252 Pranešimai

Tai dar karta vaziavau ir tas pats pasidare, todel norejau parodyti kad ne vien del tavo gaudymo bv sitas. Ir i klausima neatsakei 'Taigi ar policininkas gali mane is naujo surakinti ir nubausti uz ketn?  :)'


  • 0

IiQ564c.gif


#5
Tyler Cortez

Tyler Cortez

    Rimtas

  • Veteranas
  • 377 Pranešimai

Negali nuo prasižengimo praėjo 15 minučių.


  • 0

#6
TonyGrynas

TonyGrynas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 252 Pranešimai

Bet is kart kai isokau, tai parasiau ar gali atvaziuot pas mane ir nubaust. Tu tiesiog ignoravai :)


  • 0

IiQ564c.gif


#7
• Daumantas •

• Daumantas •

    Senas vilkas

  • Meras
  • 6.941 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai
  • Klimas#6635
  • Darbas:Inkasatorius
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:150.000
  • 2023 Metų geriausias:Verslininkas
  • 2020 Metų direktorius:Meras!
  • Geriausias 2016 metų:Meras!

Čia ne lag išnaudojimas, tiesiog problemos Gryn pasidarė su internetu ir jam neužkrovė obijektu, be to plius jis dar pats parašė tau, kad galima susitikti ir tu ji nubausi už padaryta nusižengimą, bet vietoj tu 15 minučių jūs diskutavot ši nusižengimą, nematau reikalo baust šio žaidėjo, nes jis tuo bugu nesinaudojo. Atmesta.


  • 0

e9cf897d490dd702d54c863ec29c24aa832.jpg

7df5cd91b75eb32b2aa9a7bfad9b263684.png

32dc77532ef5fb8a0f07c05bb7800089559.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)