Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Pd piknaudžiavimas Stephano_Rossi


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
18 atsakymai į šią temą

#1
K i p r a s P o l a n d

K i p r a s P o l a n d

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 185 Pranešimai

1. JĆ…Ā«sĆ…Ā³ Vardas_PavardĆ„ā€”. Jack_Space 
2. Data. 2020-05-20
3. KokiĆ„ā€¦ serverio taisyklĆ„ā„¢ paĆ…Ā¾eidĆ„ā€”? (Citata iĆ…ļ£¼ taisykliĆ…Ā³)  6. Policijos darbo privilegijĆ…Ā³ piktnaudĆ…Ā¾iavimas = BAN

4. Foto / video ƄƆrodymas.  https://streamable.com/one6rx
5. Ć„Ā®vykio apraĆ…ļ£¼ymas - komentaras ( nebĆ…Ā«tina ). Labas vakaras pateik irodymus uz ka ponas lesiai. turėjai daug laiko surakinti mane ir pasiulyti bauda o beto dar paprasiau baudos tai net rakinti nereikėjo 


  • 0

eVKksf9.png

 

 

 

 

 


#2
Vysniauskis

Vysniauskis

    Dalyvis

  • Naujokas
  • 43 Pranešimai

Uzteks tentu 3 min atsuk atgal buvai tame ikartsti saudei apsukai rata ir galvojai lengvai gausi bauda. Kai susprogdinau padangas supratai kad nepabegsi ir tada parasei bauda. Vis saudai ir lakstai su savo nrg ir bandai cia kazka pagaut uz pd pikt. Gaudyk tuos kurie free starina. As keldavau po 15 min vidosus kad arus/armijas pagaut tau tereik atsukt tas 3 min ir matysis kad tu saudei ir begai.


Šį pranešimą redagavo Vysniauskis: 21 gegužės 2020 - 14:16

  • 0

#3
• Daumantas •

• Daumantas •

    Senas vilkas

  • Meras
  • 6.916 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai
  • Klimas#6635
  • Darbas:Inkasatorius
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:150.000
  • 2023 Metų geriausias:Verslininkas
  • 2020 Metų direktorius:Meras!
  • Geriausias 2016 metų:Meras!

Uzteks tentu 3 min atsuk atgal buvai tame ikartsti saudei apsukai rata ir galvojai lengvai gausi bauda. Kai susprogdinau padangas supratai kad nepabegsi ir tada parasei bauda. Vis saudai ir lakstai su savo nrg ir bandai cia kazka pagaut uz pd pikt. Gaudyk tuos kurie free starina. As keldavau po 15 min vidosus kad arus/armijas pagaut tau tereik atsukt tas 3 min ir matysis kad tu saudei ir begai.

 

Įkelk video medžiaga jei turi tai padėtu greičiau įspręsti skunda.


  • 0

e9cf897d490dd702d54c863ec29c24aa832.jpg

7df5cd91b75eb32b2aa9a7bfad9b263684.png

32dc77532ef5fb8a0f07c05bb7800089559.png


#4
Vysniauskis

Vysniauskis

    Dalyvis

  • Naujokas
  • 43 Pranešimai

Video medziagos neturiu darausi tik kai tai atrodo butina. Buvo mass susisaudymas ir video neturiu. Bet jack galetu laisvai 3 minutes ta video ideti ir butu viskas aisku nes gudriai suzaidzia ikelia 10 s visko kas ivyko. Ir aiskiai matos kad jis turi 3 min filmavimo bet kelia tik pati galiuka. 


Šį pranešimą redagavo Vysniauskis: 21 gegužės 2020 - 18:16

  • 0

#5
• Daumantas •

• Daumantas •

    Senas vilkas

  • Meras
  • 6.916 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai
  • Klimas#6635
  • Darbas:Inkasatorius
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:150.000
  • 2023 Metų geriausias:Verslininkas
  • 2020 Metų direktorius:Meras!
  • Geriausias 2016 metų:Meras!

Video medziagos neturiu darausi tik kai tai atrodo butina. Buvo mass susisaudymas ir video neturiu. Bet jack galetu laisvai 3 minutes ta video ideti ir butu viskas aisku nes gudriai suzaidzia ikelia 10 s visko kas ivyko. Ir aiskiai matos kad jis turi 3 min filmavimo bet kelia tik pati galiuka. 

 

Lauksim dabar Jacko filmuotos medžiagos, nes man įrodymu per mažai iš jo puses.


  • 0

e9cf897d490dd702d54c863ec29c24aa832.jpg

7df5cd91b75eb32b2aa9a7bfad9b263684.png

32dc77532ef5fb8a0f07c05bb7800089559.png


#6
K i p r a s P o l a n d

K i p r a s P o l a n d

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 185 Pranešimai

Krc matua irodymu neužtenka nu krc ikeliu dabar ilegesni pl visu pirma tu turejai laiko mane surakinti nes nebegau ir dar parasau bauda vps rakinti net nereikejo. Krc buvo ale mass susisaudymas ?? oki taves ten net nebuvo tu net manes nematei net i tave net nelesiau vps viena menta low nupisau ir vsio su nrg vazinejau privazevau prie taves del baudos kad star nusiimti ir vsio susaudytas GEARO ŽIURAĖJIMO 


  • 0

eVKksf9.png

 

 

 

 

 


#7
Vysniauskis

Vysniauskis

    Dalyvis

  • Naujokas
  • 43 Pranešimai

Tu net gavai per visa ekrana policija sustokit. Baik burt armija nuzudei ir vaizduoji nekaltuti dar. 


  • 0

#8
K i p r a s P o l a n d

K i p r a s P o l a n d

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 185 Pranešimai

Ka tu kledi tie kiti mentai net nieko nedare ramus vazineju ir viena armija nupisau kai nieko nebuvo koki suda mali tu atvariau prie taves baudos paprasyti ir vsio sulesiiai


  • 0

eVKksf9.png

 

 

 

 

 


#9
Vysniauskis

Vysniauskis

    Dalyvis

  • Naujokas
  • 43 Pranešimai

tu pries mano nosi fking nuzudei armija ir tu dar sakai ka as buriu :D???


  • 0

#10
K i p r a s P o l a n d

K i p r a s P o l a n d

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 185 Pranešimai

tu pries mano nosi fking nuzudei armija ir tu dar sakai ka as buriu :D???

Armiaj ??? irodymai tik is manes pateik irodymus kad matai kad as ji nupisu nematei nes taves nebuvo niekur irodymus neturi ir dar loji cia 


  • 0

eVKksf9.png

 

 

 

 

 


#11
Vysniauskis

Vysniauskis

    Dalyvis

  • Naujokas
  • 43 Pranešimai

Man vps juokinga kaip tu gali kelt skunda pries ara uz pd "PIKT" kai as maciau tave nuzudanti armija pries mano fking veida. Tau parodyt kur yra pd pikt as tau pilna vidosu prisiusiu cia fking bendradarbi nuzude nestoja ka man daryt laukt kol tu mane nupisi netycia :DDD


  • 0

#12
K i p r a s P o l a n d

K i p r a s P o l a n d

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 185 Pranešimai

Ne tu mazrini tai maxsimumu vps atlekau prie taves low ir paprasiau baudos supisai jau per daug ten piknaudziaujet jsu su tais gun 


  • 0

eVKksf9.png

 

 

 

 

 


#13
🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

    Worst feeling ever

  • Veteranas
  • 4.451 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:Mechanikas
  • VIP:Turiu
  • ADMIN:Aišku kad. Turiu Verchas aš gi
  • XP:292000
  • Vaidaz_Wingstonz
  • Shaco420

Man vps juokinga kaip tu gali kelt skunda pries ara uz pd "PIKT" kai as maciau tave nuzudanti armija pries mano fking veida. Tau parodyt kur yra pd pikt as tau pilna vidosu prisiusiu cia fking bendradarbi nuzude nestoja ka man daryt laukt kol tu mane nupisi netycia :DDD



Tai tu pateik video kad nužudė jis ir p.s jis privare prie tavęs ir net ne bėgo o tu turėjai pilna teisę su rakinti ji o ne sušaudyti. Turi iki rytojaus laiko pateikt kažką
  • 0
Pretenduoju i administracijos posta nuomone gali isreiskti paspaudes CIA ir gausi rep

#14
Vysniauskis

Vysniauskis

    Dalyvis

  • Naujokas
  • 43 Pranešimai

As neturiu ka pateikti nefilmavau jis pateiki jis nusove zmogu jis yra nusikaltelis as turiu teise ji nusaut. Tu dbr logiskai pagalvok pries tave nusauna kolega tu pamatai tu ji gali nusaut kur cia piknaudziavimas man paaiskinkit ko as cia nesuprantu


Šį pranešimą redagavo Vysniauskis: 21 gegužės 2020 - 23:05

  • 0

#15
Vysniauskis

Vysniauskis

    Dalyvis

  • Naujokas
  • 43 Pranešimai

https://streamable.com/one6rx dabar taip paskutini kart komentuoju jis ikelia toki video 10s nes tos manatkes jau paejo preita kart jis nenufilmuoja nuzudymo kuri maciau savo akimis delto ir pasakiau atskuk vidosa bsk daugiau.  nenorom ikelia ta epizoda kuri maciau jei buciau piktnaudziaves nebuciau zinojas apie si epizoda. visu trecia saudymas nusikaltelio su starais nera serverio taisyklese taikomas kaip pd pikt. Cia fking aklam matytus kad ciuvas bande pagaut bet as viska atsakiau ka maciau ir ka jis blogai padare. 

 

 

 

 

P.S as suprantu ka jis bando padaryt pats pagaves 5 pd uz pikt. visu pirma turetu but kad privaloma turet irodymus 100 proc su situo sutinku, stengiuos visad pasidaryt tik si kart per daug akivaizdu man atrode kad daryt.


Šį pranešimą redagavo Vysniauskis: 22 gegužės 2020 - 10:58

  • 0

#16
K i p r a s P o l a n d

K i p r a s P o l a n d

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 185 Pranešimai

niekada nesikeikiu tu mnao vidosa naudoji ? kai nupisau ta mentas taves net nebuvo


  • 0

eVKksf9.png

 

 

 

 

 


#17
Vysniauskis

Vysniauskis

    Dalyvis

  • Naujokas
  • 43 Pranešimai

taip nes as maciau tai savo akimis delko as tau ir sakiau atsuk atgal vidosa pasigydik bandai is nieko padaryt drama


  • 0

#18
Vysniauskis

Vysniauskis

    Dalyvis

  • Naujokas
  • 43 Pranešimai

Nu bus smagu paziuret ka antones pasakys i tokia situacija, nes kiek matau cia draugelis skunda idejo ir vaideliui zajobas uzejo. Aras pamato kad nuzudo jo bendradarbi tas pabega su nrg apsuka rata galvodamas kad nieks nieko nemate. Pacioj pradzioj ideda 10s clipa kad atrodytu vps sventas. As ta situacija mates ir nepasidares irodymu nes tai neprivaloma btw stengiuos visad padaryt bet kai kolega nuzudo pries veida tsg absurdas daryt. Jis privaziuoja prie manes galvodamas kad pabego viskas matoma video antram as ji pradedu saudyt NES JIS YRA NUSIKALTELIS KATIK SAUDES IR TURINTIS STAR. Tai dbr paaiskinkit kurioj vietoj as padariau pd pikt

Nusikaltėlis:

  • Asmuo, turintis žvaigždučių;
  • Asmuo, pareigūno pastebėtas nusižengiant, tačiau dar už tai neįtartas.
  • Asmuo, kuris priešinasi pareigūno suėmimui.

40.   Už pd piktnaudžiavimą galima bausti: a. Kai teisėsaugininkas panaudoja šaunamąjį ginklą prieš nekaltą civilį arba kitaip jį žudo.

 

Taigi parodykit man sitoj situacijoj kur yra nekaltas civilis. Tas kuris nusove armija ir pabego ? Vaidai tau sprest nors nesuprantau kodel vidury tu iejai nors klimas buvo head leaderis sito skundo. Greiciau patvirtinkit arba ne bus idomu paziuret ka antonesas pasakys.

 

 

Kame juokingiausia kad sitas skundas net i pd netiktu skilti.


Šį pranešimą redagavo Vysniauskis: 22 gegužės 2020 - 15:47

  • 0

#19
admin

admin

    Administrator

  • Prezidentas
  • 1.944 Pranešimai

Uzteks tentu 3 min atsuk atgal buvai tame ikartsti saudei apsukai rata ir galvojai lengvai gausi bauda. Kai susprogdinau padangas supratai kad nepabegsi ir tada parasei bauda. Vis saudai ir lakstai su savo nrg ir bandai cia kazka pagaut uz pd pikt. Gaudyk tuos kurie free starina. As keldavau po 15 min vidosus kad arus/armijas pagaut tau tereik atsukt tas 3 min ir matysis kad tu saudei ir begai.

Čia jei kažkam kyla klausimų, ar Stephano matė, kaip Jack nušovė pareigūną, tai jis jau tai patvirtino pirmam savo atsakyme prieš įkeliant visa video. Atmesta.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)