Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Gaisrininkas Justas_Lexus


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
JONCE BAKURAS

JONCE BAKURAS

    Motomanas

  • Senbuvis
  • 1.392 Pranešimai
  • Gyv. vietal
  • l
  • Darbas:l
  • VIP:l
  • XP:l
  • l
  • l
  • ll
  • l

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Gustavo_Santiago
2. Data, kada darbuotojas nusižengė: 2020 06 07 matos foto
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais):  
https://imgur.com/a/ZXVk6Ke
4. Darbuotojo pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių):10. Draudžiama su cisterna purkšti į civilius, naudoti gesintuvą žudymui/purkšti į civilius. (1/1) + Black list. Išimtys taikomos jei:
a. Jus buvote užpultas, apšaudomas – būtini įrodymai.
b. Padedate kolegai apsiginti – būtini įrodymai.

c. Vyksta sandėliai ir esate sandėlio zonoje (trečiadienis/ketvirtadienis/šeštadienis/sekmadienis nuo 18:30 iki 19:00).
5. Jūsų komentaras (neprivaloma): nesugadinsi tu mums kofo kaip sakei

 


  • 0

#2
TastySativa

TastySativa

    Asas

  • Senbuvis
  • 1.061 Pranešimai
  • ADMIN:yo
  • 2020 Metų direktorius:Gaisrinės !
  • Geriausias 2019 metų:Nolaiferis.

Laukiam darbuotojo įrodymų dėl a ir b taisyklės išimties.

 

a. Jus buvote užpultas, apšaudomas – būtini įrodymai.
b. Padedate kolegai apsiginti – būtini įrodymai.


  • 0

#3
Justas_Lexus

Justas_Lexus

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 105 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda

Pačioje video pradžioje girdisi kaip jis šaudo ir yra į mane nusitaikęs (prieš tai šaudė į firetruck, todėl šarvai nenusiėmė, o pradėjau filmuot kai išlipau). Gerai kad kolega black jį partrenkė, nes būtų toliau šaudęs. Kadangi šaudei, biškį papurškiau kaip gynybai. Tai nebuvo joks piktnaudžiavimas, kadangi net šarvų nenuėmiau, o kai esi vipas juos nemokamai gali užsidėti. Įsėdau į automobilį ir tu toliau pradėjai šaudyti, tai ir aplaisčiau biškį. Tai krč, video pradžioje girdisi ir matosi kaip šovei, nors ir prieš tai šaudei, todėl gavai biškį iš gesintuvo. kadangi toliau šaudei tai ir vandens gavai.

 

https://www.youtube....h?v=bv2PRHulu8w


  • 0

#4
JONCE BAKURAS

JONCE BAKURAS

    Motomanas

  • Senbuvis
  • 1.392 Pranešimai
  • Gyv. vietal
  • l
  • Darbas:l
  • VIP:l
  • XP:l
  • l
  • l
  • ll
  • l

Pačioje video pradžioje girdisi kaip jis šaudo ir yra į mane nusitaikęs (prieš tai šaudė į firetruck, todėl šarvai nenusiėmė, o pradėjau filmuot kai išlipau). Gerai kad kolega black jį partrenkė, nes būtų toliau šaudęs. Kadangi šaudei, biškį papurškiau kaip gynybai. Tai nebuvo joks piktnaudžiavimas, kadangi net šarvų nenuėmiau, o kai esi vipas juos nemokamai gali užsidėti. Įsėdau į automobilį ir tu toliau pradėjai šaudyti, tai ir aplaisčiau biškį. Tai krč, video pradžioje girdisi ir matosi kaip šovei, nors ir prieš tai šaudei, todėl gavai biškį iš gesintuvo. kadangi toliau šaudei tai ir vandens gavai.

 

https://www.youtube....h?v=bv2PRHulu8w

wtf as i siena soviau o ne i tave ir td pradejau tave saudyt nes tu mane su gesintuvu purksti pradejai


Šį pranešimą redagavo Purpp ❤️: 07 birželio 2020 - 00:40

  • 0

#5
Justas_Lexus

Justas_Lexus

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 105 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda

wtf as i siena soviau o ne i tave ir td pradejau tave saudyt nes tu mane su gesintuvu purksti pradejai

 

Turbut labai apsidžiaugei kad filmuot pradėjau 4s vėliau, nes tada viskas matytūsi kaip šaudei į firetruck. Pas mane nefilmuoja visą laik viso žaidimo, filmuoja tik tada kai aš paspaudžiu. Paspaudžiau kai jau pradėjai šaudyti, ir video pradžioje matosi kad šovei. Taikeisi į mane, net jei ir pataikei į sieną, tai vis tiek yra užpuolimas, kadangi ten buvau aš vienas, tu šovei ir nepataikei tai išsimazinai kad šovei į sieną. Kai purškiau tai nenuėmiau nei kiek tau gyvybių, tik armour kur toli gražu tau ne bėda nes gali ji užsidėt su vip komanda. Nugesinau tam, kad nebešaudytum, bet kadangi toliau šaudei tai tam kad galėčiau išvažiuot lauk, panaudojau ir vandeni.


  • 0

#6
JONCE BAKURAS

JONCE BAKURAS

    Motomanas

  • Senbuvis
  • 1.392 Pranešimai
  • Gyv. vietal
  • l
  • Darbas:l
  • VIP:l
  • XP:l
  • l
  • l
  • ll
  • l

Turbut labai apsidžiaugei kad filmuot pradėjau 4s vėliau, nes tada viskas matytūsi kaip šaudei į firetruck. Pas mane nefilmuoja visą laik viso žaidimo, filmuoja tik tada kai aš paspaudžiu. Paspaudžiau kai jau pradėjai šaudyti, ir video pradžioje matosi kad šovei. Taikeisi į mane, net jei ir pataikei į sieną, tai vis tiek yra užpuolimas, kadangi ten buvau aš vienas, tu šovei ir nepataikei tai išsimazinai kad šovei į sieną. Kai purškiau tai nenuėmiau nei kiek tau gyvybių, tik armour kur toli gražu tau ne bėda nes gali ji užsidėt su vip komanda. Nugesinau tam, kad nebešaudytum, bet kadangi toliau šaudei tai tam kad galėčiau išvažiuot lauk, panaudojau ir vandeni.

Pirmas Dalykas man niekas nedraudzia saudyt i siena :DDDDDDD antra buciau norejas i tave saudyt butum hp gulejas bet kazkaip gyvas :) tai kad jau geriau filmuok nuo 0 o ne nuo 4sec daugiau nekomentuosu laukiam karinutes arba sativos


Šį pranešimą redagavo Purpp ❤️: 07 birželio 2020 - 01:00

  • 0

#7
TastySativa

TastySativa

    Asas

  • Senbuvis
  • 1.061 Pranešimai
  • ADMIN:yo
  • 2020 Metų direktorius:Gaisrinės !
  • Geriausias 2019 metų:Nolaiferis.

Pasitarę nusprendėm, kad buvo pateikta per mažai įrodymų dėl gynybos, matosi tik kai jis iššauna vieną kulką kažkur į tavo pusę. Nėra aišku ar į tave, į sieną ar kur kitur, patvirtinta.

 

Bėje Black_Cupro taip pat yra šalinamas iš firmos už šeštos taisyklės nesilaikymą, kuris puikiai matosi pateiktame video.

 

6. Su darbiniu transportu "Rancher“ galima dirbti tik tada, kai: (1/1) + Black list.
a. Priklausote White List.

b. Turite surinkę 350 min.
c. Esate direktorius.
d. Vyksta akcija "Baltasis Rancher" arba tą dieną akcijoje dalyvavote – privalomi įrodymai!
e. Nuo 18:00 iki 00:00 galima vairuoti "Rancher" visiems darbuotojams.


  • 3




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)