Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Armija] Carlo_Mathers


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Hensis

Hensis

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 131 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:119.000xp

Skundo vidus:
1. Jūsų Vardas_Pavardė: Deivydas_Henson

2. Laikas ir data, kada darbuotojas nusižengė: 2020-07-05
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais):
4. Pareigūno pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių): 61. Tik Policijai ir Viešojo saugumo tarnybai privaloma turėti įrodymus už visus įtarimus. Kitoms tarnyboms įrodymus pasidaryti rekomenduojama (1/1)
 

Pagalba nusikaltėliui:

  • Bėgimas nuo pareigūno su transporto priemone siekiant padėti kitam nusikaltėliui, kuris sėdi automobilyje;
  • Kelio užkirtimas su transporto priemone pareigūnui ar kitomis priemonėmis siekiant padėti pareigūno gaudomam nusikaltėliui;
  • Asmens šaudymas į pareigūną siekiant padėti pareigūno gaudomam arba sugautam nusikaltėliui.
  • Priverstinis nusikaltėlio įsisodinimas į transportą (baikeriams)
5. Jūsų komentaras (neprivaloma): Keliu skundą iš naujo nes matau neteisybę, visų pirma aš jo neįsodinau nes aš ne baikeris o kontrabandininkas kaip ir minėjau aš važiavau tas surakino mane ir kai surakintas buvau tas atsisisėdo i mano mašiną, o  dėl įrodymų taisyklė sako kad rekomenduojama pasidaryt tai norėčiau pamatyti, nes tokia tvarka gaunasi kad gali dėt star už nieką ir jiems nieko už tai nebus, Na o antra paskaitykite Pagalba nusikalteliui savoką.

Pridėtas failas(-ai)


  • 0

#2
𝕸𝕬𝕿𝕳𝕰𝕽𝕾

𝕸𝕬𝕿𝕳𝕰𝕽𝕾

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 625 Pranešimai
  • Darbas:PD PINKNAUDŽIAVIMAS
Kokia dar niekada nesikeikiu neteisybė? Važinėjai aplink nusikaltėli kol jis spėjo pas tave įlipt ir spėjau surakint tave..
  • 0

#3
ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

    TU BURTININKS

  • Senbuvis
  • 3.410 Pranešimai

Atmesta.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)