Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Kobra Martynas_Rackas


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
𝕸𝕬𝕿𝕳𝕰𝕽𝕾

𝕸𝕬𝕿𝕳𝕰𝕽𝕾

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 625 Pranešimai
  • Darbas:PD PINKNAUDŽIAVIMAS

1. Jūsų Vardas_Pavardė: carlo Mathers

2. Laikas ir data, kada darbuotojas nusižengė: ką tik
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais): https://imgur.com/a/bsVj3bz
4. Pareigūno pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių):
2. Privaloma su visais elgtis pagarbiai, draudžiama įžeidinėti, grasinti (1/2)
8. Draudžiama tyčia leisti kitiems asmenims užsiimti nusikalstama veikla (visais teisėsaugos įtarimais, kurie yra virš 1 star) (1/2)  ((((Nepagarba / Grasinimai / Įžeidimai - 2))
5. Jūsų komentaras (neprivaloma): pats mane įžeidė ir dar leido kitam ir nenubaudė mane įžeist.
Nu aš tau nedraugelis, žėk su kuo kalbi.

Šį pranešimą redagavo 𝕸𝕬𝕿𝕳𝕰𝕽𝕾: 09 liepos 2020 - 20:42

  • 0

#2
ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

    TU BURTININKS

  • Senbuvis
  • 3.410 Pranešimai

Laukiu darbuotojo pasiaiškinimo, nes nuo 21:35 laiku, nematau jokio įtarimo.

 

427d1b0bf990334d690ea731ddf9d914394.png


  • 0

#3
Baryga_Nark

Baryga_Nark

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 36 Pranešimai

Sveikas, mathersai Mano tikras Acc yra užblokuotas tai rašau iš savo draugo, apie ta "D*HA* Aš pajuokavau ir nubaudžiau jį nes žinau kad už šita galiu gauti skunda.  Aišku nepasidariau irodymu kaip ji itariau, poto jis mane pradėjo ižeidinėt manau ne rimtai ir tada vėl gavo ita.


Šį pranešimą redagavo Baryga_Nark: 09 liepos 2020 - 22:03

  • 0

#4
𝕸𝕬𝕿𝕳𝕰𝕽𝕾

𝕸𝕬𝕿𝕳𝕰𝕽𝕾

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 625 Pranešimai
  • Darbas:PD PINKNAUDŽIAVIMAS

Sveikas, mathersai Mano tikras Acc yra užblokuotas tai rašau iš savo draugo, apie ta "D*HA* Aš pajuokavau ir ispėjau jį, na aišku poto jis mane pradėjo ižeidinėt manau ne rimtai ir gavo ita, jis nelabai patyres serveryje ir turi apie štuka XP ir nebeišmano apie PD taisykles, jei kas tai va prašau.. https://imgur.com/cbOhULQ


Tu pats darai bloga itaka serverio naujokams, ne tau dirbt mentuose.
  • 0

#5
ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

    TU BURTININKS

  • Senbuvis
  • 3.410 Pranešimai

Sveikas, mathersai Mano tikras Acc yra užblokuotas tai rašau iš savo draugo, apie ta "D*HA* Aš pajuokavau ir ispėjau jį, na aišku poto jis mane pradėjo ižeidinėt manau ne rimtai ir gavo ita, jis nelabai patyres serveryje ir turi apie štuka XP ir nebeišmano apie PD taisykles, jei kas tai va prašau.. https://imgur.com/cbOhULQ

Darbuotojai neturi taip elgtis ir daryti tokios įtakos serverio naujokams. Tuo labiau, jis turi Vardo spalvą, ką reiškia, kad jis kaip ir nebeturi naujoko rolės, todėl jį galima bausti už visus pažeidimus, šiuo atvėju buvo nepagarba ir jis negavo jokios bausmės tai krenta ant darbuotojo atsakomybės.

 

Iš darbuotojo matau du pažeidimus

1. Rodo nepagarbą bendradarbiams.

2. Buvo leista tyčia užsiimti nusikalstama veikla.

 

Patvirtinta darbuotojas netenka Kobra 11 darbo.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)