Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Bad_Dreams iš manęs pavogė 240k. Afera


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Guest_Lev_*

Guest_Lev_*
  • Svečias

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lev_Landau
2. Data: 2020/07/11, ~15:02
3. Įvykio aprašymas - komentaras (nebūtina): yra 
4. Foto / video įrodymas: yra

 

Sveiki. Įdėjau skelbimą, kad perku kreditus po 2.2k. Man parašė Bad_Dreams, kad jis turi 600 kreditų ir jis juos parduoda po 1k. Su sąlyga, kad parašysiu super-gerą atsiliepimą forume apie jo draugą. Jam pasakiau, kad turiu tik 240k, tai jis sutiko parduoti man 240 kreditų po 1k. Visą šitą reikalą mes aptarėme telefonu, jis man serveryje paskambino. Štai jis man duoda pasiūlymą

 

gta-sa-2020-07-11-15-01-07-881.jpg

 

Parašiau "taip", praradau 240k. Jo tas tipo "pasiūlymas" akivaizdžiai parašytas su /me komanda. Nežinau kodėl pinigus praradau parašęs "taip", tikriausiai jis man davė kažkokį realų pasiūlymą, kuomet buvau AFK forume. Deja tik po pinigų praradimo suvokiau, kad čia visiška afera :( . Štai čia foto kaip atrodo tikras kreditų pirkimo siūlymas

 

saugot.png

 

Tai visi mano įrodymai. Visą mūsų pokalbį galima rasti (tikiuosi) serverio log'uose. Mano tai tik noras atgauti 240k  :( nes dabar liūdžiu praradęs viską, dėl ko taip sunkiai dirbau ir netgi dabar rausiuosi šiukšlinėj. Ai, nu dar noriu, kad šitas veikėjas gautų bananą. Pageidautina ne į rankas  :rolleyes:

 

O šiaip siūlau išimti lauk tą /me komandą. Ji yra prasminga tikruose RP serveriuose, o šitam LSG irgi yra reikalinga, bet tik aferistams...


Šį pranešimą redagavo Lev: 11 liepos 2020 - 15:39

  • 1

#2
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Perduota serverio valdziai


  • 0

#3
Antones

Antones

    Viceprezidentas

  • Viceprezidentas
  • 14.654 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:150000

Aferisto acc buvo konfiskuoti, o žala grąžinau. 


  • 1

Untitled-2.gif





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)