Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

transporto darbuotojas: Jack_Space


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
l3n3v0

l3n3v0

    Naujokas

  • Naujokas
  • 7 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Cortez_Falefity

2. Data, kada darbuotojas nusižengė: 07-14 +- laikas fotkese
3. Foto/video įrodymas: 
https://imgur.com/a/6vqXGsL

4. Darbuotojo pažeistos taisyklės:   

13. Draudžiama įžeidinėti ar kitaip nepagarbei elgtis su bendradarbiais, klientais. (1/2) Išimtys taikomos:13.1 Bendradarbis ar klientas pirmas jus pradėjo įžeidinėti (privalomi įrodymai)

 

5. mano komentaras:

 

 

Negana tuo, kad valgiau ir negalejau apsiginti, tai dar veliau isvietes taksi, kad nuveztu iki darbo - nusove su draugu mane ir isvadino patys matot kaip :(


  • 0

#2
✟ 𝕊 𝕡 𝕒 𝕔 𝕖 ✟

✟ 𝕊 𝕡 𝕒 𝕔 𝕖 ✟

    𝕞𝕒𝕟 𝕡� 𝕔𝕙𝕦𝕚 :-𝕩

  • Užblokuotas
  • 1.028 Pranešimai
  • Gyv. vietaThe Langham viesbutis
  • Darbas:Dušmanas
  • VIP:Taip
  • XP:67,000 XP
  • Geriausias 2019 metų:Cheateris

Labas nesupratau šito skundo parasiau negražiai bet aš rašiau paprastam civiliui o ne tau o pagal tiasykle tai galiu daryti tik klijentui ir bendradarbiui tai šita žinute ne tau o jei buvom ten tik mes 2 norėčiau foto bet taip nebuvo :(( as fedziunei sakiau kuris sale buvo jis ne mano klijentas nei bendradarbis 


  • 0

8mPTXJl.pngdfb

 


#3
l3n3v0

l3n3v0

    Naujokas

  • Naujokas
  • 7 Pranešimai

Labas nesupratau šito skundo parasiau negražiai bet aš rašiau paprastam civiliui o ne tau o pagal tiasykle tai galiu daryti tik klijentui ir bendradarbiui tai šita žinute ne tau o jei buvom ten tik mes 2 norėčiau foto bet taip nebuvo :(( as fedziunei sakiau kuris sale buvo jis ne mano klijentas nei bendradarbis 

sw, niekam nera idomu kam yra buvo skirta. man ar ne, pas mane yra nuotrauka, o pas tu dirba taksi. tavo darbo valandos nera baigtos, darbo valandos baigesi 23;00. Neturi jokios teises darbo metu siusti ir vadinti savo ar kitus draugus. 

 

iki 23;00 visi zaidejai yra tavo klientai, o po 23;00 tavo darbo valandos yra baigtos. + tu esi mano bendradarbis, o ir nuotraukoje vieta nemeluoja, kad mane nusovei ir isvadinai negraziai.. + (privalomi įrodymai) jei tu sau leidai kitus taip vadinti cia mielas mano drauge jau tau reiktu pateikti irodymus, o ne man, kad tu ne mane pavadinai. sekmes 


Šį pranešimą redagavo l3n3v0: 14 liepos 2020 - 20:50

  • 0

#4
✟ 𝕊 𝕡 𝕒 𝕔 𝕖 ✟

✟ 𝕊 𝕡 𝕒 𝕔 𝕖 ✟

    𝕞𝕒𝕟 𝕡� 𝕔𝕙𝕦𝕚 :-𝕩

  • Užblokuotas
  • 1.028 Pranešimai
  • Gyv. vietaThe Langham viesbutis
  • Darbas:Dušmanas
  • VIP:Taip
  • XP:67,000 XP
  • Geriausias 2019 metų:Cheateris

Man minutes kyla 24/7 :DDD


  • 2

8mPTXJl.pngdfb

 


#5
'Martynas'

'Martynas'

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 301 Pranešimai
  • Gyv. vietaPasvalys!
  • Darbas:Gelbetojas!
  • XP:200k xp
  • Tony_Alen

Atmesta. Nematau kad butent šita žinute buvo skirta tau ar klientui..


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)