Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Straipsnis] Los Santos mieste siaučia nusikaltėliai


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
𝐡𝐚𝐦𝐢.𝐝𝐢𝐚𝐥𝐥𝐨

𝐡𝐚𝐦𝐢.𝐝𝐢𝐚𝐥𝐥𝐨

    Veteranas

  • Garbės moderatorius
  • 1.690 Pranešimai

*
Populiarus

Los Santos mieste padaugėjo nusikaltimų... Labai daug nukentėjusių... LSG redakcijai pavyko paklausti keletą nukentėjusių ir pakamantinėti Teisėsaugos direktorių...
 
QKgXoqe.png
 
Nukentėjusysis Dimitrij_Spongebocejav LSG redakcijai skundžiasi:
 
Vakar naktį iš mano kiemo buvo nuvarytas sportinis automobilis Cheetah. Aš sunkiai dirbau, kol jį nusipirkau, išleidau begalę pinigų, o dabar kažkokie vagys jį nuvarė. Man labai liūdna. Pateikiau savo nusiskundimus policijai, tikiuosi jie atliks savo darbo puikiai ir nubaus tą vagį.
 
Z77V64R.png
 
Vyr. ūkininkas Mykolas_Krapas LSG redakcijai prasitarė:
 
Šią savaitę pastebėjau, kad pas mus ūkyje vis mažėja „salerkos“ atsargos. Užvakar įsistatėme vaizdo stebėjimo kameras. Šiandien peržiūrėjau vaizdo stebėjimo kamerų įrašus ir pamačiau, kad iš mūsų ūkio kažkas vagia „selarka“. Vaizdo stebėjimo kamerų įrašas perduotas policijai. Bet, kad bus pagautas vagis, mums iš to nebus naudos. Turime kulti, o be kuro mūsų darbai yra sustoja. Negalėsime darbuotis, kol negausime naujos kuro siuntos. O ji atkeliaus tik kitą savaitę.
 
bZCsRLK.png
 
Nukentėjusysis Eggsy_Trafcik LSG redakcijai bėdavojasi:
 
Vakar grįžtant iš darbo kelyje, prie Vinewood esančios vilos, buvau užpultas dviejų vyrukų. Jie apdaužė mano sportinį automobilį Infernus, su beisbolo lazdomis. Man labai pasisekė, kad buvau užpultas prie vilos, kiek žinau ten yra vaizdo stebėjimo kameros ir nusikaltėliai bus surasti. Patyriau ne mažus nuostolius, bet gaunu gerą atlyginimą, todėl atlyginti turtinės žalos nereikalauju, tiesiog noriu, kad šie nusikaltėliai butų nubausti.
 
m1MOzB9.png
 
Los Santos kunigas Jesus_Prancishka LSG redakcijai prasitarė:
 
Šeštadienį, vykstant žolinių mišioms, apeigų metu buvo išmušti trys bažnyčios langai. Langus jie išmušė su akmenimis, o ant akmenų buvo apvyniotas popierius su užrašu „Šlovė šėtonui“. Nusikaltėliai pasielgė visiškai neprofesionaliai, nors ir sutrukdė įvykti apeigoms, bet ant to popieriaus pasiliko jų pirštų atspaudai, o tai tik padės policijai rasti nusikaltėlius.
Praeis keletą savaičių, kol vėl bus sustatyti langai, bet apeigos toliau vyks, kaip ir vykdavo. Taip pat norėčiau paprašyti, žmonių kurie išgali, paremti mūsų bažnyčios remontą. Labai ačiū!
 
VyFbVyK.png
 
Teisesaugos direktorius Saulius_Gaidelis LSG redakcijai sako:
 
Rugpjūčio mėnesį nusikaltimų Los Santos mieste padaugėjo trigubai. Dar yra likusių bylų, nebaigtų tyrimų iš praeito mėnesio. Bet stengėmės, nusikaltimus ištirti kuo greičiau ir galėčiau sakyti, kad tai sekasi gerai, nes nusikaltėliai palieka daug įkalčių arba nusikaltimai užfiksuoti vaizdo kamerų įrašuose. 
Bandome dirbti kuo greičiau, bet mums irgi reikia laiko.
 
Straipsnį rašė - Hamidou_Diallo

Fotografavo - Gordan_Hague


Šį pranešimą redagavo 𝐇 𝐚 𝐦 𝐢 𝐝 𝐨 𝐮: 01 rugsėjo 2020 - 13:58

  • 7

#2
ʙᴜʜᴀʟᴛᴇʀɪꜱ ᴘᴀᴜʟᴏ

ʙᴜʜᴀʟᴛᴇʀɪꜱ ᴘᴀᴜʟᴏ

    Su Sventėm

  • Metų moderatorius
  • 1.659 Pranešimai
  • Gyv. vietaPas Alfredo
  • RageOutPaulo#1188
  • Darbas:Pilotas
  • VIP:VIP
  • XP:100+
  • Paulo Santiago
  • 2023 Metų direktorius:Skelbėjų!
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2022 Metų direktorius:Skelbėjų!
  • 2020 Metų direktorius:Skelbėjų!
Džiugu matyti puikiai atlikta Redakcijos darbą. Dėkoju Jums abiems už laiką. Sėkmės darbe.
  • 1

0jppzNT.jpg


#3
Sumnerio fanas

Sumnerio fanas

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 946 Pranešimai
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?

Nebėra Speak'o nebėra tvarkos.


  • 0


#4
ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

    TU BURTININKS

  • Senbuvis
  • 3.410 Pranešimai

Labai ačiū už pagalbą ties administracija @• Daumantas •   kuris ne tik pozavo bet ir suteikė kitą pagalbą dėl kurios dabar matome šias nuostabias nuotraukas

 

Ir taip pat @Malia_Ibrahimovic didelis ačiū už pagalbą dėl kurios irgi matome šias nuostabias nuotraukas

 

Taip pat dėkojame ir Hamidou už puikų straipsnį.

 

Tik aišku aš skypej parašiau kas blogai su šiuo straipsniu :)\

 

O visa kita viskas okei!


Šį pranešimą redagavo ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ: 01 rugsėjo 2020 - 17:35

  • 3

#5
Dark_Whaites

Dark_Whaites

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 35 Pranešimai

zjbs


  • 0

#6
💎𝓓.𝓢𝓶𝓲𝓽𝓱💎

💎𝓓.𝓢𝓶𝓲𝓽𝓱💎

    Viršila

  • Garbės moderatorius
  • 1.350 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Smith#2594
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Taip
  • XP:130k xp
  • Deivas_Smith
  • 2021 Metų moderatorius:Naujokų bendruomenė
  • Geriausias 2021 metų:Radijos DJ/Naujokų verbuotojas
  • 2020 Metų direktorius:Autoklubo !
  • Geriausias 2020 metų:Radijos DJ
  • fruity_bearhugs
Jaučiu apklausė tai Bugatį, tik pakeitė nick, kad neatpažintų. Geras straipsnis.
  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#7
ᴄᴀʀʟᴏꜱꜱ ᴍᴏʀᴇᴛᴛɪ

ᴄᴀʀʟᴏꜱꜱ ᴍᴏʀᴇᴛᴛɪ

    & Visas viras &

  • Senbuvis
  • 2.921 Pranešimai
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Yra
  • XP:Visi
  • Carloss Moretti
  • Geriausias 2021 metų:Atmosfera
Patiko straipsnis naise naise.
  • 0

Nuveikti darbai serveryje:

1x Transporto Direktorius

3x Vagių Direktorius

2x Baikerių Direktorius

5x Naujokų Verbuotojas

2x RageOut klubo narys

1x Korespondentas

1x Fotografas

> Metų atmosfera <


GpSppvy.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)