Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

GEORGE EZRA


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

#1
Kipras Easy

Kipras Easy

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Veteranas
  • 6.802 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • 2022 Metų geriausias:Lošėjas.
  • Geriausias 2020 metų:Populiariausias žaidėjas
  • Geriausias 2019 metų:Meras.
  • Rekordų savininkas:Poker is my life, Rich, Game over

*
Populiarus

1. Jūsų Vardas_Pavardė.

2. Ban priežastis.
3. Tikslus laikas ir data.
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas.
5. Situacijos aprašymas

 

Kipras_Easy

buginimas

2020 10 01, apie 19:00

https://imgur.com/a/paNmMiy

esu saziningas ir doras zaidejas bei pilietis. tarp kitko, esu nusistates pries buginima ir mano moraliniai isitikinimai neleidzia man buginti.


  • 6

Paveiksliukas


#2
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

O_O KAIP smaagu, šiaip nuo pat ryto tavimi žaidėjai skundėsi, kad surisi ir skraidiniesi ir išeini afk ir taip ne su vienu žaidėju tokiu atvėju žaidėjui yra vps jau besansu isilaisvint, klausiau tiek kolegų tiek Antoneso ar tai galima prilyginti kaip buginimui tai sake taip :) žaidėjas surištas išėjęs yra reloginamas o surišėjui nieko? nuo šiol taip nebebus :)  iš video jeigu prisireiks bus dar :)


Šį pranešimą redagavo George_Ezra: 01 spalio 2020 - 18:08

  • 1

#3
Kipras Easy

Kipras Easy

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Veteranas
  • 6.802 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • 2022 Metų geriausias:Lošėjas.
  • Geriausias 2020 metų:Populiariausias žaidėjas
  • Geriausias 2019 metų:Meras.
  • Rekordų savininkas:Poker is my life, Rich, Game over

O jis suristas tas zaidejas apskritai?


  • 0

Paveiksliukas


#4
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

jeigu irodymu bus mažai del surisimo prašysim logu tada manau Antonesui tai bus nesunku padaryt? 


  • 0

#5
Kipras Easy

Kipras Easy

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Veteranas
  • 6.802 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • 2022 Metų geriausias:Lošėjas.
  • Geriausias 2020 metų:Populiariausias žaidėjas
  • Geriausias 2019 metų:Meras.
  • Rekordų savininkas:Poker is my life, Rich, Game over

Nu zodziu, as tau cia tik siaip toki maza patarimuka uzmeciau kaip adminui, pasidaryk pries banindamas irodymus visus, nes dabar tai neaisku ar tas zaidejas is viso suristas buvo, gal pats ilipo, o gal buvo suristas bet atsiriso.
Kitas dalykas - tai matau, kad video ne tavo. Kaip ten su ta taisykle, kad zaidejai adminui negali siusti irodymu? Kodel nebuvo detas skundas kaip visi normalus zaidejai daro , o siustas video adminui? Ten tiesiog buciau paaiskines kas ir kaip skunde.

 

žaidėjas surištas išėjęs yra reloginamas o surišėjui nieko?

na baudziamajame kodekse bausmes "ejimas afk surisus zmogu" nematau, manes tuo metu niekas nei gaude nei bande ji atristi, todel as afk galiu eiti. bet kai idesit tokia taisykle (kam tokios, as nelabai suprantu, bet ne man sprest) - tai butinai jos laikysiuos, nes esu doras ir saziningas pilietis, lauzyti taisykles tikrai man nebudinga.

 

tokiu atvėju žaidėjui yra vps jau besansu isilaisvint

Kuo remiantis tu rasai, kad be sansu issilaisvint? Ar bent patestinai kaip adminas pries banindamas mane, nekalta ir sazininga pilieti, ar tikrai neimanoma issilaisvint? Kur test video, irodymai kad tikrai nera galimybiu atristi zmogaus ar isodinti kai as afk nuspaudziu?

 

 

 

As tuos vargsus zmones skraidinu po valanda, kartais po dvi o gal net tris, kadangi taisykles man nedraudzia iseiti AFK, tai einu tuo metu parukyt, pasidaryti valgyti, suraikyti duona ar batona, nusivalyti dulkes nuo palanges ir panasiai, nezadu akiu varvint i ekrana ziuredamas i ta pacia nesikeiciancia scena.

 

Na o ir siaip - prasau , irodymai, kad man isejus afk zmogu labai lengvai eina atristi ar isodinti, nes gaudanciam zaidejui rodo paskutine vieta, is kur as isejau afk (ten as kabu ore), ir ten priskridus eina ir atristi ir isodinti zaideja. Todel jokio cia buginimo nematau, matau tik isejima afk, kai manes niekas negaudo ir nebando atristi mano auku, todel buginimo cia nera.

Pagalvok vakare pries miega, kodel as , paprastas zaidejas, pasidarau test video (nors man tai neprivaloma, uzbanines mano kalte turi irodineti tu, o ne as savo nekaltuma - nekaltumo prezumpcija), o tu , kaip adminas, banini mane nors net nepabandai issiaiskinti ar tas zaidejas tikrai buvo suristas ir net nepabandes issiaiskinti ar neina zaidejo atristi/isodinti man isejus afk ir ar tai tikrai gali buti laikoma buginimu.

 

VIDEO, kad eina isodinti zmogu is mano helio man isejus afk

 

VIDEO, kad eina atristi zmogu is mano helio man isejus afk


  • 0

Paveiksliukas


#6
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Visada  atsiranda naujos  bausmes tavo litanijos neskaičiau sorry nuobodu tuoj video dar vienas bus


Šį pranešimą redagavo George_Ezra: 01 spalio 2020 - 18:25

  • 2

#7
Kipras Easy

Kipras Easy

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Veteranas
  • 6.802 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • 2022 Metų geriausias:Lošėjas.
  • Geriausias 2020 metų:Populiariausias žaidėjas
  • Geriausias 2019 metų:Meras.
  • Rekordų savininkas:Poker is my life, Rich, Game over

Visada  atsiranda naujos  bausmes tavo litanijos neskaičiau sorry nuobodu tuoj video dar vienas bus

Tu gali man nepasakot gali turet nors ir 200 video, tu pasiziurek mano irasus jei pavyksta tau juos atsidaryt (jei sunku ar neiseina parasyk pm, sutiksiu tau padeti be jokio atlygio), juose aiskiai matosi kaip mano helyje surista zmogu iseina ir atristi ir isodinti pas save man isejus afk, jokio buginimo cia nera.


  • 0

Paveiksliukas


#8
Fightum Bazarum

Fightum Bazarum

    Veteranas

  • Kinematografas
  • 1.592 Pranešimai
  • ADMIN:sirdyje
  • 2023 Metų direktorius:Transporto!
  • 2023 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2022 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2021 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos
  • 2020 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos & Filmai
  • Geriausias 2020 metų:Baneris
  • Laimėjo konkursą:Serverio pristatymas 2018

Kaip diena taip naujiena su tavim.

Unban


  • 3




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)