Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

skundas: brett_sobolevv


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Mr.Pinky

Mr.Pinky

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 240 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Fleksy_Boy
2. Data, kada darbuotojas nusižengė: 2020-10-18 laikas video

3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais):  https://imgur.com/a/0oWyTBx     https://imgur.com/a/pUzGEL4

4. Darbuotojo pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių):Dėvint darbinę uniformą, draudžiama šaudyti į civilius/bendradarbius. (1/1 + Black list)

 

4. Nenaudoti tarnybinio automobilio taranavimui. (1/1 + Black list) Išimtys taikomos jei:
a. Esate apšaudomas – būtini įrodymai.
b. Jus stumdo (taranuoja) su kitu automobiliu, turite teisę apsiginti – būtini įrodymai.

c. Bėgate nuo teisėsaugos. (Turite teisę taranuoti tik tą pareigūną, kuris jus gaudo!)      

5. Jūsų komentaras (neprivaloma): Esu aras ir negaliu saudyti zmogaus, kuris nieko blogo nepadare. Darbuotojas saude su apranga, priesinois. Veliau nusieme, prasome ji nubausti. 


Šį pranešimą redagavo Mr.Pinky: 18 spalio 2020 - 19:26

  • 0

Mano nuveikti darbai šiame projekte:

  • Naujokų verbuotojas x5 kartus. :rolleyes: 
  • Nelegalių darbų direktorius ( baikerių ) x1. :smoke: 
  • Esu įrašytas į gaisrinės wlist'ą B) 
  • Esu įrašytas į autoklubo wlist'ą B) 

 

 

Pildau į naujokų verbuotojų moderatorius: Spausk čia ir gausi free rep'ų <<< ČIA VA IŠKARTO >>>

 

 


#2
HSinc

HSinc

    llllllllllllllllllllll

  • Pasiūlymų asas
  • 2.808 Pranešimai

labas vakaras 

 

3. Dėvint darbinę uniformą, draudžiama šaudyti į civilius/bendradarbius. (1/1 + Black list)
a. Gaujų karai ir tai, kas susiję. (Bombos dėjimas, sandėliai ir t.t. - būtini įrodymai)
b. Buvote užpultas. (Būtini įrodymai)

 

kodel punktu neidejai, tu i mane saudai reiskias buvau uzpultas, as irgi galiu atsiginti. ( Nicko isvis nesimato ) del taranavimo tikrai nesutinku, net nemaciau taves jog tu vaziuoji chatinau su dawid, atsisukes maciau kad vejiesi ji, o mes visi kartu tave erzinom privaziavau arciau kad pamatytum jog tave pavadinu negraziai video matosi.


  • 0
Paveiksliukas]
pasiekimai:
baikeriu direktorius 1x

#3
Mr.Pinky

Mr.Pinky

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 240 Pranešimai

labas vakaras 

 

3. Dėvint darbinę uniformą, draudžiama šaudyti į civilius/bendradarbius. (1/1 + Black list)
a. Gaujų karai ir tai, kas susiję. (Bombos dėjimas, sandėliai ir t.t. - būtini įrodymai)
b. Buvote užpultas. (Būtini įrodymai)

 

kodel punktu neidejai, tu i mane saudai reiskias buvau uzpultas, as irgi galiu atsiginti. ( Nicko isvis nesimato ) del taranavimo tikrai nesutinku, net nemaciau taves jog tu vaziuoji chatinau su dawid, atsisukes maciau kad vejiesi ji, o mes visi kartu tave erzinom privaziavau arciau kad pamatytum jog tave pavadinu negraziai video matosi.

Rimtai? buvai uzpultas teiseto teisesaugos pareiguno? Kodel dar iki dabar neidejai, kad ikelciau privalomus irodymus uz ka buvau susaudytas ir nubaustas? Jei gaudziau ir saudziau, vadinasi turejau tam priezasti. Pareigunas gali saudyti i zmogu, jei tas nestoja ( privaloma h raide ) ispejimui. Stabdyti velui negalima: buvai izeides, rodei nepagarba. Galiausiai begai, pradejai saudyti. Galejai nesaudyti, taves nieko to neprase. 

 

P.S direktoriui jei reiks pilno, ilgo video - pateik atsakyma, ikelsiu. 


  • 0

Mano nuveikti darbai šiame projekte:

  • Naujokų verbuotojas x5 kartus. :rolleyes: 
  • Nelegalių darbų direktorius ( baikerių ) x1. :smoke: 
  • Esu įrašytas į gaisrinės wlist'ą B) 
  • Esu įrašytas į autoklubo wlist'ą B) 

 

 

Pildau į naujokų verbuotojų moderatorius: Spausk čia ir gausi free rep'ų <<< ČIA VA IŠKARTO >>>

 

 


#4
HSinc

HSinc

    llllllllllllllllllllll

  • Pasiūlymų asas
  • 2.808 Pranešimai

Rimtai? buvai uzpultas teiseto teisesaugos pareiguno? Kodel dar iki dabar neidejai, kad ikelciau privalomus irodymus uz ka buvau susaudytas ir nubaustas? Jei gaudziau ir saudziau, vadinasi turejau tam priezasti. Pareigunas gali saudyti i zmogu, jei tas nestoja ( privaloma h raide ) ispejimui. Stabdyti velui negalima: buvai izeides, rodei nepagarba. Galiausiai begai, pradejai saudyti. Galejai nesaudyti, taves nieko to neprase. 

 

P.S direktoriui jei reiks pilno, ilgo video - pateik atsakyma, ikelsiu. 

gerai tarkim tavo nuomone as kaltas, video matosi gaisirininkas saudo i tave o tu i ji, nicko nesimato laisvas.


  • 0
Paveiksliukas]
pasiekimai:
baikeriu direktorius 1x

#5
Mr.Pinky

Mr.Pinky

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 240 Pranešimai

gerai tarkim tavo nuomone as kaltas, video matosi gaisirininkas saudo i tave o tu i ji, nicko nesimato laisvas.

ar tu apsimeti, ar rimtai toks esi? :D nuvaziavus, surakinus - tavo nick'as :DDD sakau asmeniskai tau, jei reiks, pateiksiu ilgesni video :DDD 


  • 0

Mano nuveikti darbai šiame projekte:

  • Naujokų verbuotojas x5 kartus. :rolleyes: 
  • Nelegalių darbų direktorius ( baikerių ) x1. :smoke: 
  • Esu įrašytas į gaisrinės wlist'ą B) 
  • Esu įrašytas į autoklubo wlist'ą B) 

 

 

Pildau į naujokų verbuotojų moderatorius: Spausk čia ir gausi free rep'ų <<< ČIA VA IŠKARTO >>>

 

 


#6
HSinc

HSinc

    llllllllllllllllllllll

  • Pasiūlymų asas
  • 2.808 Pranešimai

ar tu apsimeti, ar rimtai toks esi? :D nuvaziavus, surakinus - tavo nick'as :DDD sakau asmeniskai tau, jei reiks, pateiksiu ilgesni video :DDD 

vaikas apsiramink nesimato nicko, kai atvaziuoji jau kitas skinas  pas mane, taip ten as bet tam reikia irodymu, beto tu mane saudei dar karta pacituoju sia taisykle  b. Buvote užpultas. 

tai nereiskia kad tu esi mentas ir gali mane saudyt o as atissaudyt negaliu


  • 0
Paveiksliukas]
pasiekimai:
baikeriu direktorius 1x

#7
TastySativa

TastySativa

    Asas

  • Senbuvis
  • 1.061 Pranešimai
  • ADMIN:yo
  • 2020 Metų direktorius:Gaisrinės !
  • Geriausias 2019 metų:Nolaiferis.

Dėl šaudymo su uniforma: Uniformuoto gaisrininko su kuriuo šaudeisi vardo_pavardės visiškai nesimato, ten galimai Brett'as ir buvo, tačiau keliant skundą reikia turėti akivaizdžius ir nenuginčijamus įrodymus, todėl pagal šią taisyklė dėl šaudymo atsižvelgta nebus: 

 

10. Pateiktuose įrodimuose, skundo temoje turi matytis darbuotojo Vardas_Pavardė, jei įrodymuose nesimatys darbuotojo Vardo ir Pavardės, į jūsų pateiktus įrodymus ir skundą nebus atsižvelgta.

 

Dėl taranavimo: Tu pats visu greičiu judėjai į jį, ir net minties neturėjai pristabdyt, kad neatsitrenktum. Brett'as ten tik užkišo tau su automobiliu pravažiavimą, o ne trenkėsi į tave, ir galimai net nematė, kad tu ten atvažiuoji. Nemanau, kad su tokiais menkais įrodymais reikėtų išmest darbuotoją už tarnavimą.

 

Atmesta.


  • 2




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)