Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Netinkamas star dėjimas

Josiah_Alvarado

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Jokių atsakymų į šią temą

#1
Pete Maravich

Pete Maravich

    Naujokas

  • Naujokas
  • 9 Pranešimai

Sveiki. viena iš policininkų (Josiah_Alvarado) kurį esu pažymėjęs, netinkamai deda star, turbut nelabai pasiskaites taisykles pateko i PD. Aš, kaip dirbantis taksistu žinau, kad jei vežu žaidėją per iškvietimą negali policininkai dėti star už ket-n, bet policininkui Josiah, tai ne motais. Jis mane nubaudė tris kartus už ket-n (Visų įrodymų neturiu, bet vieną galutinį kuris mane sunervavo ikelsiu) ir visus kartus nubaudė kai vežiau keleivį, tai netik bėda man, o ir bėda keleiviui, nes kol policininkas mane aptikrina, duoda bauda, pasiulo moketi ir kol as sumoku, keleiviui prikabsi daug pinigų taksometre, tad šiuo atveju pats keleivis pasiūlė rašyti skundą. Galu gale, kai vežiau tą keleivį kuris pasiūlė dėti skundą tas pats policininkas mane sustabdė ir uždėjo star už įžeidinėjimus, nes aš jam pasakiau, kad pasikartotų taisyklęs policininkų darbo. Tikiuosi šio policininko šiame darbe neliks ir toliau galėsiu jaustis saugus prie kitų geriausių serverio pareigūnų. Ačiū, kad radote laiko perskaityti mano skundą ir tikiuosi teisybės, neberūpi man tie 5k #eurų, rūpi man, kad jo nebeliktų darbe. 


Šį pranešimą redagavo Pete Maravich: 30 spalio 2020 - 15:08

  • 2





Temos užtagin'tos šiuo tag'u: Josiah_Alvarado

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)