Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

"Garbes administratoriai"


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
22 atsakymai į šią temą

#1
Rokas_Italas

Rokas_Italas

    Nurašytas

  • Elitas
  • 1.865 Pranešimai
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Taip
  • XP:888
  • Rokas_Italas
  • Geriausias 2020 metų:Kritikas

Turbūt suprantate, kad nebereikalo įdėjau "garbes administratoriai" i kabutes, turim stai toki sarasa:

 

Čia pateks administratoriai, kurie aukojosi vardan žaidėjų, įneša tai, ko nesugeba kiti. Nusprendžiama tik pagal nuveiktus darbus, skiriama didžiausia premija - 1.000.000€.

 

 

Mats_Gangsta - Už nepriekaištingai atliekamą darbą mero pareigose, užtikrinta tvarka forume. Savo visą žaidimo laiką aukojo būtent žaidėjams ir nežaidė dėl savanaudiškų paskatų. Draugiškas, šiltas administratorius, niekam neatsukantis nugaros, nusipelnęs vietos būtent čia.
*** Si administratoriu paskyriau pats, vienintelis kuris niekada nepasidave korupcijai(net as nepalauzdavau)
 

 

Deividas_Ruzas - Už nepriekaištingą darbą mero pareigose, užtikrintą tvarką forume, už atsidavimą serveriui ir jo žaidėjams.

********* Už kokius nuopelnus šis administratorius čia pateko? Koks atsidavimas, koks nepriekaištingas darbas? Pagal kokius kriterijus manote jis čia pateko?

 

 Aldas_Watson - Už nepriekaištingą darbą bei užtikrintą tvarką forume, už atsidavimą serveriui bei jo žaidėjams, už prisidėjimą prie atnaujinimų bei bugų tvarkymo, už papildomas veiklas bei renginius serveryje.

 

*** ??????????????????????????????????????????????????????????????? Apie si asmeni nekomentuosiu nes neturiu pakankamai ziniu

 

 

Bet visa esme paprasta, yra daug administratoriu kurie cia turejo patekt, bet nepateko sis sarasas neturi esmes ir labiau parodo kas yra viceprezidento "Saviakai" kuriuos jis dangsto

klausimas paprastas

 

Kokiu zmoniu jusu nuomone siame sarase truksta?


  • 1

Jau nurašytas..


#2
(Marich)

(Marich)

    Auksarankis

  • Serverio administratorius
  • 4.519 Pranešimai
  • 2023 Metų direktorius:Medikų ir Gaisrinės!
  • 2023 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2023 Metų geriausias:Lenktynininkas
  • 2022 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX.
  • 2021 Metų Direktorius:Krovinių Transporto
  • Geriausias 2021 metų:Kūrybingumas
  • Geriausias 2020 metų:Nolaiferis
  • Laimėjo konkursą:Dakar rally 2020

Manau truksta Marich_Ostrom


  • 0

#3
• Daumantas •

• Daumantas •

    Senas vilkas

  • Meras
  • 6.914 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai
  • Klimas#6635
  • Darbas:Inkasatorius
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:150.000
  • 2023 Metų geriausias:Verslininkas
  • 2020 Metų direktorius:Meras!
  • Geriausias 2016 metų:Meras!

Jeigu apie Alda kalbant tai jam mano galva tikrai buvo už ką duot ta garbės statusą, bet aišku čia tik mano nuomonė tokia, o visi mes žmonės turim skirtingas nuomonės.

 

O daugiau mano galva šiame sąraše tikrai trūksta: - "Don_Versus", "Juozas_Daletore", "Jesse_James", "Rokas_Italas", "Karina_Peewee", "Karinutte_Anette", "Mantis_Most", "Juozas_Samuolis", "Andrew_Oconner", "Joe_Vega", "Donatas_Petkus", "Don_Brownas", "Eimantas_Deleon" - jam buvo suteiktas tas statusas, bet nepamenu dėl ko jam buvo nuimtas šis statusas. 

 

Mano galva visi šie asmenis tikrai galėtu čia būti, o daugiau ko nepaminėjau jeigu kas skaitys šia tema, tai nepykit. :) 


  • 4

e9cf897d490dd702d54c863ec29c24aa832.jpg

7df5cd91b75eb32b2aa9a7bfad9b263684.png

32dc77532ef5fb8a0f07c05bb7800089559.png


#4
Renzo!

Renzo!

    Dievas

  • Veteranas
  • 2.774 Pranešimai

Jeigu apie Alda kalbant tai jam mano galva tikrai buvo už ką duot ta garbės statusą, bet aišku čia tik mano nuomonė tokia, o visi mes žmonės turim skirtingas nuomonės.
 
O daugiau mano galva šiame sąraše tikrai trūksta: - "Don_Versus", "Jesse_James", "Rokas_Italas", "Karina_Peewee", "Karinutte_Anette", "Mantis_Most", "Juozas_Samuolis", "Andrew_Oconner", "Joe_Vega", "Donatas_Petkus",  "Eimantas_Deleon" - jam buvo suteiktas tas statusas, bet nepamenu dėl ko jam buvo nuimtas šis statusas. 
 
Mano galva visi šie asmenis tikrai turėtu čia būti, o daugiau ko nepaminėjau jeigu kas skaitys šia tema, tai nepykit. :) 


Samuolis nk gero nenuveikė, sedėjo šiaip ramiai pareigose ir tiek. Versus perma buvo gavęs. Karinutte irgi tiesiog ramiai sedėjo pareigose ir tiek.

as cia irasyciau itala, poska ir antonesa
  • 0

#5
F.Martinez

F.Martinez

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 894 Pranešimai

tuoj dar ir ezra irasys  :D  :D  :D  :D  :D


  • 0

#6
Kipras Easy

Kipras Easy

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Veteranas
  • 6.801 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • 2022 Metų geriausias:Lošėjas.
  • Geriausias 2020 metų:Populiariausias žaidėjas
  • Geriausias 2019 metų:Meras.
  • Rekordų savininkas:Poker is my life, Rich, Game over

*
Populiarus

As uz andzej Sobieski!
  • 6

Paveiksliukas


#7
Marko Popovich

Marko Popovich

    love is a drug, and I only get bad trips

  • Garbės moderatorius
  • 4.437 Pranešimai
  • Geriausias 2016 metų:Medikų direktorius !

David_Plaza


  • 0

tumblr_mugmfpLHQY1sjvnm3o1_500.gif


#8
Nyvuliukas<3

Nyvuliukas<3

    Nyvulė

  • Senbuvis
  • 1.132 Pranešimai

David_Plaza

Perma ban. p.s Italo truksta.


  • 0

Yra žmonių, kuriems trumputė akimirka gali suteikti daugiau džiaugsmo, nei kitiems visas jų gyvenimas
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Galimybė įgyvendinti svajonę - štai kas gyvenimą daro įdomų
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kiekviena diena kupina pamokų ir paslėptų dovanų.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

oLymaFt.jpg

i1Xvknj.png


#9
C.C

C.C

    Auksarankis

  • Garbės moderatorius
  • 5.086 Pranešimai
  • karosas#3214
  • Geriausias 2021 metų:Karjeristas
  • Geriausias 2020 metų:Šaulys
  • Geriausias 2019 metų:Forumo/Skilties moderatorius.
  • Rekordų savininkas:Kovotojas, Imčiau ir imčiau, Administratoriaus NB

Mano nuomonė tokia, jog šiame '' Garbės administratoriai '' sąraše turėtų turėt vietą šie žaidėjai:

  • Jesse_James;
  • Donatas_Petkus;
  • Mantis_Most;
  • Rokas_Italas;
  • Saulius_Poska;

  • 1

9R8o8RI.png?1


#10
Edga Easy

Edga Easy

    Tave gal su efke pravezt?

  • Veteranas
  • 3.546 Pranešimai
  • Gyv. vietaskuodas
  • Darbas:11 euru i valanda svedijoi
  • VIP:Taip
  • XP:420
  • 2022 Metų geriausias:Populiariausias žaidėjas.
  • Rekordų savininkas:Geriausias pavaduotojas, Forumo priešas

sobieskio 


  • 0

#11
Voodoo čiuvakas

Voodoo čiuvakas

    #SampinemBobomNe

  • Senbuvis
  • 1.826 Pranešimai

Nu nepažystu tu senbuviu adminu nes pats ne perilgiausiai žaidžiu šeme servery, bet mano manymu turėtu jame turėtu but Carlos_Cocaine kaip buvau naujoku ko nesupratau ar pnš. ir rašydavau į admin chata tai kone tik jisai vienas man padėdavo, bet gaila atsistatydino man rodos kiek prisimenu.


  • 1

#12
ShazzeSobolevv

ShazzeSobolevv

    .

  • Kinematografas
  • 2.209 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai
  • shazze#1162
  • 2022 Metų moderatorius:Modifikacijos
  • 2021 Metų moderatorius:Modifikacijos
  • Rekordų savininkas:Moderatorius ilgai, Tiktokeris

mats gangsta, mantis most, ace amaru, peewee


  • 1

#13
Korisas

Korisas

    Nepatvirtintas :)

  • Užblokuotas
  • 1.548 Pranešimai

Nu nepažystu tu senbuviu adminu nes pats ne perilgiausiai žaidžiu šeme servery, bet mano manymu turėtu jame turėtu but Carlos_Cocaine kaip buvau naujoku ko nesupratau ar pnš. ir rašydavau į admin chata tai kone tik jisai vienas man padėdavo, bet gaila atsistatydino man rodos kiek prisimenu.

Kad padėjo tai toks admin'ų darbas :D bet jis kolkas nevertas, nieko prieš jį neturiu, bet gal kada ateitį ir bus šiame saraše :)
  • 1

#14
sʜᴀᴡɴ ᴄᴏᴄᴀɪɴᴇ

sʜᴀᴡɴ ᴄᴏᴄᴀɪɴᴇ

  • Garbės moderatorius
  • 4.881 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda, 429nr
  • Darbas:viešojo saugumo tarnyba
  • Laimėjo konkursą:1x1

mano galvai, kad trūksta šių žmonių:

  • Joe Vega (Česka)
  • Peewee
  • Mantis Most
  • Lepo Satyc (Juozukas)
  • Rokas Italas

pagal garbes admin kriterijus, manau šie asmenys yra nusipelnę šio pagerbimo iš serverio valdžios.

kažkodėl visi pamiršta Daumanta, tik nesuprantu kodėl šio žaidėjo nėra saraše, jeigu saraše egzistuoja Ruzas. 

 

:hi:


  • 1

#15
Rokas_Italas

Rokas_Italas

    Nurašytas

  • Elitas
  • 1.865 Pranešimai
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Taip
  • XP:888
  • Rokas_Italas
  • Geriausias 2020 metų:Kritikas

zodziu esme supratot, prastai priziurimas statusas ir nepelnyti zmones ten atsirade(as ten nenoreciau buti, man nesvarbu, bet viceprez simpatijas pelne zmones labiau i "saviakus" panasus, nes truksta argumentacijos kodel ir kaip jie buvo parinkti. turetu net valdzios pranesimas paskelbtas o ne patyliukais ideti ten ir liamas jiem isduotas uz beleka


  • 0

Jau nurašytas..


#16
Solidas

Solidas

    asas

  • Veteranas
  • 2.406 Pranešimai
  • VIP:Neiperku
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Amfa), Gunman (CSG, MP5, AK-47, AWP)

Vega ir Aurimas Azteros


  • 0

#17
Анджей

Анджей

    Majoras

  • Veteranas
  • 1.666 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • C
  • Darbas:C
  • VIP:C
  • XP:P
  • Geriausias 2019 metų:Kritikas
  • Laimėjo konkursą:NrgStunt20
  • andzejkaa
Nieko blatno iš sąrašo, daug žmonių turėjo ten būti bet va kantrybės truko kaikuriems. Tikrai Rokai, sutiksi ir pats kad tik tie kurie yra neutralus, nekeliantis konfliktų bei rodo pavizdi zaidejams, daug labiau linkę būti garbės adminais. O dabar praėjus tiek metų tik vadinamos serverio pilkos pelės, kurie remiasi vien kodeksu, kad išvengti nesupratimu su kitais žaidėjais, pritapti valdžios akyse, būti mandogiam, gali gauti garbės admin.
  • 1

#18
Arnoldas`

Arnoldas`

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 519 Pranešimai

irasom alberta stary roka itala mantis most ir mats gangsta, arba vjybu dyluose vel thunderi


Šį pranešimą redagavo Arnoldas`: 15 gruodžio 2020 - 17:46

  • 1

Capture.png


 


#19
Bireliukas Bira

Bireliukas Bira

    iTrade.gg

  • Veteranas
  • 2.503 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:2x2

Mantis Most
Aurimas Kolumbas
Saulius Poska
Eimantas Daleon proto turi 

Saimonas Cezaris good content

 

Kipras Easy ? truputi biased, korumpuotas vaikis  


  • 1

#20
台州 Taishuu

台州 Taishuu

    Bobas

  • Veteranas
  • 2.178 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • 2019 Metų Direktorius:Teisėsaugos.
  • Geriausias 2018 metų:Metų populeriausias žaidėjas

Nenoriu pasirodyt nemandagus, bet uz mane geresnio administratoriaus turbut nera ir cia faktas.


  • 0

PaveiksliukasPaveiksliukas





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)