Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Skundas: Lukas_Rich [Patvirtinta]


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Ponas Geitas

Ponas Geitas

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 115 Pranešimai
  • Gyv. vietaTen ir ten
1. Jūsų Vardas_Pavardė - Golden_Gate
2. Foto/video įrodymas: -
Paveiksliukas
Paveiksliukas

3. Jūsų komentaras: - Na, jis per /r paprašė, kad kas pavežtų, aš pasisiūliau ir nuvažiavau. Jis sako LT neimk, kad aš taisyklių nežinau, idiotu pavadino dar. Jis išlipo iš mašinos, o aš AFK 1min nuėjau į tinklapį pažiūrėti, gal tikrai ta taisyklė pakeista, bet ji nepakeista, pasirodo jis nežinojo taisyklių  ;/. Paskui atkėliau žaidimą, pasukau chatlogus ir padariau pora nuotraukų.

Manyčiau turėtų būti išmestas. Nes du pažeidimai, bendradarbio įžeidinėjimas + taisyklių nemokėjimas.
  • 0
Parduodu valtelę "Dinghty" - 16k, mašiną "Blade" dulltune, visiskai sveika - 50k, 197nr nama 1lvl, 2aukštų, daug mašinom vietos, šalia kioskas - 70k ---> /email Golden_Gate

#2
Knet

Knet

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 651 Pranešimai
Turiu fotke kaip tu pats izeidinejima,bet dabar nerandu,ir aisku pridursi kad neizeidineju,o jeigu as nepasiskaiciau taisykliu tai reike rekt? Pats debilu,idiotu vadini ir tai nenusizengimas,geras...,nesvarbu,ismes ar ne,bet manyciau - ne
  • 0

#3
Ponas Geitas

Ponas Geitas

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 115 Pranešimai
  • Gyv. vietaTen ir ten

Turiu fotke kaip tu pats izeidinejima,bet dabar nerandu,ir aisku pridursi kad neizeidineju,o jeigu as nepasiskaiciau taisykliu tai reike rekt? Pats debilu,idiotu vadini ir tai nenusizengimas,geras...,nesvarbu,ismes ar ne,bet manyciau - ne

Tai greičiau rask nuotrauką tada, kaip aš tave ižeidinėju. Dar sakai, kad aš pats debilu, idiotu vadinu? Tikrai nevadinu, manyčiau betkuris įžeistas bendradarbis padarytų nuotrauką, tai kodėl tu nepadariai? Kodėl manai, kad tavęs neišmes? Už vieną nusižengimą - įspėjimas. Už 2 - išmetimas. Taisyklių nežinojimas+įžeidinėjimas, o dabar dar tu ir šmeiži mane.
  • 0
Parduodu valtelę "Dinghty" - 16k, mašiną "Blade" dulltune, visiskai sveika - 50k, 197nr nama 1lvl, 2aukštų, daug mašinom vietos, šalia kioskas - 70k ---> /email Golden_Gate




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)