Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[PD PIKTN] Lukas_Kilimavicius


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Aurimas_Kolumbas

Aurimas_Kolumbas

    Velnias

  • Elitas
  • 2.403 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė Aurimas_Kolumbas

2. Data 2021.02.02 20:18

3. Kokią serverio taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių)  Netinkamas teisėsaugos privilegijų naudojimas - Ban

4. Foto / video įrodymas 

5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). Taigi isvažiavau is savo lušneles NR.167. Pamates keistus ARO judesius pradejau filmuoti. Ir mano filmavimas pasiteisino nes buvau ižuliai šaudomas (Lukas_Kilimavicius) ir taranuojamas (20sec video Johny_Winston). Sulaukiau vienos žinutes "Dingo" tai gal pradekim kiekviena pilieti šaudyti jei kažkada jam buvo star ar kažkas tokio neisitikine kad jis nieko blogo nera padares. Laukiu išsamaus paaiškinimo arba nuobaudu is administracijos. Pagarbiai Aurimas_Kolumbas.


  • 1

#2
Nelsoniukas

Nelsoniukas

    Michael Jacksonas

  • Senbuvis
  • 1.584 Pranešimai
Ispradziu kol tikrinau gaudomi tu buvai dar kai gaudėm man winstonas sake tu gaudomas ir mes pagnali paskui tave bet nesuprantu kam nestot jei esi nekaltas. Jei sutiktum as ir zala atlyginciau ir viska tokia durna klaida padariau del kurios gailiuosi toliau tegul sprendzia atsakingi banins ar ne :((

Šį pranešimą redagavo Lukas_K: 02 vasario 2021 - 21:22

  • 0

Noriu tapti Skelbėju atstovu. Nori free rep? Spausk ir išreišk savo nuomonę ČIA

Pildau į Serverio Administracija, Nori gauti free rep? Spausk ČIA


#3
Renzo!

Renzo!

    Dievas

  • Veteranas
  • 2.774 Pranešimai

Patvirtinta.


  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)