Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Rytis Silent


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
doškinas

doškinas

    8

  • Senbuvis
  • 1.413 Pranešimai
  • Gyv. vieta8nr
  • VIP:Ne

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Eivydas Khadira

2. Ban priežastis. Bendradarbiavimas su cheat
3. Tikslus laikas ir data. dabar 2021/05/03 18:24
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. https://imgur.com/a/uQmUlPx
5. Situacijos aprašymas nezinau kada kur kaip kada ir kas cia cheatino, kaip sakoma tik uz tiesa gavau niekada nesikeikiu


  • 3

:4xvim2p:


#2
Rytis_Silent

Rytis_Silent

    MĖSU NAIKINTOJAS

  • Ban apeliacijos
  • 5.853 Pranešimai
  • Recka
  • Darbas:Mesu naikintojas
  • XP:Visos xp
  • 2023 Metų geriausias:Verksnys
  • 2022 Metų geriausias:Verksnys

tavo draugas Jack_Space apvirtęs bandė greit atverst car, bet užsidegė mašina tai iškrito iš aukštai ir užsimušė. Nepranešei į admin apie savo draugo veiksmus, nu neveltui nes lsg dc kartu sėdit.


  • 0
Paveiksliukas


„Pasiduoti visada yra per anksti.“- Norman Vincent Peale

Niekuomet nelauk „tinkamo“ laiko, nes tokio niekada ir nebus.- Napoleon Hill

#3
doškinas

doškinas

    8

  • Senbuvis
  • 1.413 Pranešimai
  • Gyv. vieta8nr
  • VIP:Ne

tavo draugas Jack_Space apvirtęs bandė greit atverst car, bet užsidegė mašina tai iškrito iš aukštai ir užsimušė. Nepranešei į admin apie savo draugo veiksmus, nu neveltui nes lsg dc kartu sėdit.

po 10s. prie musu atvaziavo kitas pilietis, jis galejo taip padaryt, as galejau taip padaryt, ir betkas kas buvo 500m spinduliu aplink mus, cia dar netavo video, tai galejo tas zmogus kuris filmavo ( viktor ) taip padaryt, tad nezinojau kas istikruju sita nesamone padare, ir man rode isviso kad masina neiskrido, o rode sprogo nes apsiverte tai nezinau nezinau man atrodo kad sitas banas nevertas mano 20krd

Nuo pirmadienio 2021-02-15 administracija bus skatinama dėti banus praėjus

ne ilgiau nei 5min

ps banas pries 16 min negalėjau atsisukti video ir negaliu įrodyti savo nekaltumo , kad man rode kad ta masina net neisskrido i ora 

 

ir dar kaip galejau zinot kuris cia skraidino ir del kurio rasyt  i adminus, surasyt puse servo gal man ir pzuinkit visus? 


Šį pranešimą redagavo doškinas: 05 kovo 2021 - 18:52

  • 0

:4xvim2p:


#4
Rytis_Silent

Rytis_Silent

    MĖSU NAIKINTOJAS

  • Ban apeliacijos
  • 5.853 Pranešimai
  • Recka
  • Darbas:Mesu naikintojas
  • XP:Visos xp
  • 2023 Metų geriausias:Verksnys
  • 2022 Metų geriausias:Verksnys

po 10s. prie musu atvaziavo kitas pilietis, jis galejo taip padaryt, as galejau taip padaryt, ir betkas kas buvo 500m spinduliu aplink mus, cia dar netavo video, tai galejo tas zmogus kuris filmavo ( viktor ) taip padaryt, tad nezinojau kas istikruju sita nesamone padare, ir man rode isviso kad masina neiskrido, o rode sprogo nes apsiverte tai nezinau nezinau man atrodo kad sitas banas nevertas mano 20krd


Tas žmogutis kuris galejo pranest, tai ir pranese ir video įkele net. Taip kad del jo ramus buk. O tu vienoj mašinoj su cheaty buvai ir nepranesei.
  • 0
Paveiksliukas


„Pasiduoti visada yra per anksti.“- Norman Vincent Peale

Niekuomet nelauk „tinkamo“ laiko, nes tokio niekada ir nebus.- Napoleon Hill

#5
Rincebas🦜

Rincebas🦜

    nemastantysis

  • Veteranas
  • 2.445 Pranešimai

Toks pat verdiktas - https://www.lsgyveni...6-rytis-silent/

Atmesta.


  • 0

paziurekit i mano snuki

https://www.lsgyveni...u-rince-tujamo/





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)