Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

kevin hashh


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
krossy

krossy

    Rimtas

  • Skelbėjų direktorius
  • 338 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. mokrye krossy

2. Ban priežastis. cheat/lag isnaudojimas
3. Tikslus laikas ir data. tik ka 
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. https://imgur.com/a/LiFmlNh
5. Situacijos aprašymas kazinau kaip visada jis mane pzuina ir banina be reasono ;D


  • 1

#2
Hashh'as.

Hashh'as.

    ne lenkas

  • Veteranas
  • 1.046 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • VIP:Yra
  • XP:150.000
  • 2023 Metų geriausias:Skerdikas
  • 2022 Metų geriausias:Event rengėjas / Skerdikas
  • Geriausias 2021 metų:Skerdikas
  • 2019 Metų Direktorius:Autoklubo.

Nesijausk čia kažkokiu išskirtiniu, pzuinu tuos kurie kelia įtarimą :D Dėl bano tai tau tikrai labai daug kulkų nekibo,o lentelėj lago praktiškai nebuvo.


  • 0

#3
krossy

krossy

    Rimtas

  • Skelbėjų direktorius
  • 338 Pranešimai

daug momentu matau kur tiesiog per sienos krasta man krenta kulkos ir nekimba, tuo labiau kad jie i mane su csg plieke, o kaip zinot is csg pastoviai nelimpa. kalbant del lag isnaudojimo, tai tu man parasyk i pm kad man daug nekimba as ir pareloginsiu, bet ir tai matos kad daug kulku kimba. O durniausiu atveju tiesiog grazusis jokicius galejo ddosint or smth, nes tuo paciu metu viena is gaujos nariu gw ddosino tai jo. laukiam atskingu ka jie pasakys


Šį pranešimą redagavo krossy: 07 kovo 2021 - 23:41

  • 1

#4
Rincebas🦜

Rincebas🦜

    nemastantysis

  • Veteranas
  • 2.445 Pranešimai

Iki 40s kiek matau iš administratoriaus video, buvo šaudoma iš csg/deagle, o iš tokių atstumų kulkos nelabai ir kimba, toliau, iš m4/awp kulkos daugmaž registravo arba registravo šiek tiek vėliau (žala padaryta po kelių sekundžių, galimai dėl serverio lagų).

Mano asmeniška nuomone yra per mažai įrodymų.

Unban.

 

p.s atsiprašau, jog užtrukau ilgiau nei 24h, šiandien buvau išvykęs iš namų nuo ~15h iki pat dabar.


Šį pranešimą redagavo Rincebas🦜: 08 kovo 2021 - 21:01

  • 0

paziurekit i mano snuki

https://www.lsgyveni...u-rince-tujamo/





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)