Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Serveris išjungtas


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
256 atsakymai į šią temą

#81
Justinas_White

Justinas_White

    Rimtas

  • Veteranas
  • 306 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Teisesauga
  • VIP:YRA
  • XP:60000
  • WhitePower

Liudeselis kad taip yra nieko laikom tvirta :D


  • 0

ᴸᵉᵗ`ˢ ᵈᵒ ᶦᵗ ᵗᵒᵍᵉʳʰᵉʳ ❤️

 Jun7O8O.png

38ecbRt.png

 


#82
PonasDucatto

PonasDucatto

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 26 Pranešimai

Eisu kartis uzvakar gavau drk dziaugiaus oba pirma alga pirma atranka aha :( Tikiuosi per snd viskas susitvarkys

Neimėt iškvietimu va tau ir sudegė hostas :D


  • 0

#83
Narkis_Baran

Narkis_Baran

    Dalyvis

  • Naujokas
  • 27 Pranešimai

Pokeris pasiilgo musu


  • 0

#84
Jurgis_Jautis

Jurgis_Jautis

    Rimtas

  • Veteranas
  • 467 Pranešimai

  • 0

#85
M.Cameron

M.Cameron

    Rimtas

  • Serverio administratorius
  • 446 Pranešimai

Kas ten per lempa labai aukstai danguje? Labai spigina i akis.. galit isjungti?


  • 1

Mechaniku direktorius - 2022.01.09 - 2022.03.19

Serverio administratorius - 2022.10.22 - 2023.05.10

Serverio administratorius - 2023.08.29 - xxxx.xx.xx

Paveiksliukas


#86
TripTop

TripTop

    Dalyvis

  • Užblokuotas
  • 36 Pranešimai
  • VIP:Yra
  • XP:70000
Kodėl kiti serveriai veikia kurie su topačiu hostu buvo? Pirko kita ar jiem jau sutvarkė?
  • 0

#87
Gemini_Man

Gemini_Man

    Naujokas

  • Naujokas
  • 5 Pranešimai

Paleiskite serveri pagalaliau!


  • 0

Gemini_Man


#88
OG Verch

OG Verch

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 94 Pranešimai

Graudus komentarai.


  • 3

#89
Jokubas Easy

Jokubas Easy

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 205 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • Geriausias 2021 metų:Lošėjas

Graudus komentarai.

true


  • 0

e39adf9297d3cd40013f1f3384e9007a566.png


#90
kuciukas

kuciukas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 315 Pranešimai

Kodėl kiti serveriai veikia kurie su topačiu hostu buvo? Pirko kita ar jiem jau sutvarkė?

Taigi,kiti serveriai nusprendė padaryti rollbacka į paskutinį saveą.Kadangi galimai bus laukt net menėsį ar kelis.
  • 0

#91
Nyvuliukas<3

Nyvuliukas<3

    Nyvulė

  • Senbuvis
  • 1.132 Pranešimai

Taigi,kiti serveriai nusprendė padaryti rollbacka į paskutinį saveą.Kadangi galimai bus laukt net menėsį ar kelis.

Pagal mano smegenis panašiai spėju :D tik jeigu jų serveriai sudegė,tai jie užtai ir pasileido,o mūsų sakė sveikas,ir naudingiau palaukti neigu mėnesi ar ilgiau rollbacka daryt :)


  • 0

Yra žmonių, kuriems trumputė akimirka gali suteikti daugiau džiaugsmo, nei kitiems visas jų gyvenimas
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Galimybė įgyvendinti svajonę - štai kas gyvenimą daro įdomų
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kiekviena diena kupina pamokų ir paslėptų dovanų.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

oLymaFt.jpg

i1Xvknj.png


#92
kuciukas

kuciukas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 315 Pranešimai

Pagal mano smegenis panašiai spėju :D tik jeigu jų serveriai sudegė,tai jie užtai ir pasileido,o mūsų sakė sveikas,ir naudingiau palaukti neigu mėnesi ar ilgiau rollbacka daryt :)

Bet kai rašė,kitų serverių savininkai tai jiems dar nieko nepranešė apie failus ar jie išsisaugojo ar ne.Nes ta pati firma saugojo net kelių valstybių informacija,tai sampo servai jaučiu paskutinėj vietoj.
  • 0

#93
Gemini_Man

Gemini_Man

    Naujokas

  • Naujokas
  • 5 Pranešimai

Kada paleis noriu zaist!


  • 0

Gemini_Man


#94
Daivaras ᛋᛋ

Daivaras ᛋᛋ

    Viršila

  • Senbuvis
  • 1.366 Pranešimai
  • 2022 Metų geriausias:Kūrybingiausias žaidėjas / TikTok video kūrėjas / Komikas

Kada paleis noriu zaist!

Kantrybės, kai mažas vaikas negali palaukt kol sutvarkys viską. Eik cs palost ar kazka


  • 0

rip pinky liks musu sirdise


#95
Gemini_Man

Gemini_Man

    Naujokas

  • Naujokas
  • 5 Pranešimai

Gerai :(


  • 0

Gemini_Man


#96
Dyrikas

Dyrikas

    Naujokas

  • Veteranas
  • 9 Pranešimai

Ačiū, kad atjungėt servą. Pagaliau išėjau į lauką po gero pusmečio, nuvažiavau į pardę ir ne tik. P.S šį vakar pasipilstom  :)


Šį pranešimą redagavo Dyrikas: 13 kovo 2021 - 14:11

  • 0

#97
OG Verch

OG Verch

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 94 Pranešimai

Visi geriausi Free roam DM servai (nesakysiu kurie, del reklamos) veikia puikiausiai iki siol ,nes naudoja normalius hostus.

Pamenu benas sake,kad lsg turi geriausia hosta.

Aiskiai matosi...


  • 0

#98
Ryder_Wyatt

Ryder_Wyatt

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 560 Pranešimai
  • Gyv. vietaIreland
  • Darbas:Inkasatoriu
  • VIP:Taip
  • XP:100k

Keista kaip tai serveris nenukentejo jei visas pastatas sudege iki pamatu. Rust consoles serveriai sudege niekas ilgokai nepazais nei ant ps4 nei ant xbox

 

 

The data center, at the Rue du Bassin de l'Industrie at the Port du Rhin, caught fire at 12:40 am, according to a report by Antoine Bonin of local news site DNA, who reports: "When help arrived, the structure was completely set on fire, with flames bursting out several tens of meters in height."

The fire spread to two other buildings, damaging one other data center on the site. "A part of SBG1 is destroyed," said a tweet from OVHcloud founder and chairman Octave Klaba, who recommended that customers activate disaster plans, as "the whole site has been isolated, which impacts all services in SBG1-4."

The emergency services of Bas-Rhin sent 115 firefighters and 44 machines including six "cannon launchers" and two ladders, according to the DNA report. The facility is virtually on the French border, and other resources were mobilized across the border in Germany, according to a press release from Bas-Rhin. A Franco-German pump boat, Europa 1, carrying a German crew, helped put out the fire, taking water directly from the Rhine.

OVHcloud had three staff on site, all of whom are unharmed.

OVHcloud is Europe's largest cloud provider, with facilities across the region, as well as in APAC and the US.

The fire came just two days after OVHcloud announced it is taking the first steps toward an IPO, floating on the Paris stock market according to Reuters. Details of the process have yet to be determined, but the majority of the company is currently privately owned by the Klaba family.

The current status of OVHcloud's services can be seen here.

 

 


Šį pranešimą redagavo Ryder_Wyatt: 14 kovo 2021 - 04:31

  • 0

wJwDrYb.gif


#99
kuciukas

kuciukas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 315 Pranešimai

Keista kaip tai serveris nenukentejo jei visas pastatas sudege iki pamatu. Rust consoles serveriai sudege niekas ilgokai nepazais nei ant ps4 nei ant xbox


The data center, at the Rue du Bassin de l'Industrie at the Port du Rhin, caught fire at 12:40 am, according to a report by Antoine Bonin of local news site DNA, who reports: "When help arrived, the structure was completely set on fire, with flames bursting out several tens of meters in height."

The fire spread to two other buildings, damaging one other data center on the site. "A part of SBG1 is destroyed," said a tweet from OVHcloud founder and chairman Octave Klaba, who recommended that customers activate disaster plans, as "the whole site has been isolated, which impacts all services in SBG1-4."

The emergency services of Bas-Rhin sent 115 firefighters and 44 machines including six "cannon launchers" and two ladders, according to the DNA report. The facility is virtually on the French border, and other resources were mobilized across the border in Germany, according to a press release from Bas-Rhin. A Franco-German pump boat, Europa 1, carrying a German crew, helped put out the fire, taking water directly from the Rhine.

OVHcloud had three staff on site, all of whom are unharmed.

OVHcloud is Europe's largest cloud provider, with facilities across the region, as well as in APAC and the US.

The fire came just two days after OVHcloud announced it is taking the first steps toward an IPO, floating on the Paris stock market according to Reuters. Details of the process have yet to be determined, but the majority of the company is currently privately owned by the Klaba family.

The current status of OVHcloud's services can be seen here.

Man tai same question iškur Benas čia ištraukė jog nenukentėjo.
  • 0

#100
ROKO NUOTYKIAI

ROKO NUOTYKIAI

    𝙸𝚗𝚎𝚏𝚏𝚊𝚋𝚕𝚎

  • Veteranas
  • 4.083 Pranešimai
  • Gyv. vietaĸaтeggaт.
  • psich#8365
  • Darbas:pasiskolinu ir dingstu :DD
  • VIP:gaujos vadai paremia visad
  • XP:
  • 2022 Metų geriausias:Metų atmosfera.
  • Geriausias 2019 metų:Metu atmosfera & Metu populeriausias žaidejas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu atmosfera
  • Rekordų savininkas:Konkursų fanatikas
Prie ruso buvo geriau
  • 3




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)