Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Ar tai teisingas sprendimas


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
22 atsakymai į šią temą

#1
Bireliukas Bira

Bireliukas Bira

    iTrade.gg

  • Veteranas
  • 2.503 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:2x2

Source. https://www.lsgyveni...-rytis-silent/ 

 

Norėčiau padiskutuoti ar jūsu manymu toks sprendimas yra priimtinas ? Duokit bent vieną argumentą kodėl jus už ar prieš toki sprendimą.

 

Asmeniškai, aš pilnai suprantu, jog "modas" nebuvo naudotas piktybiškai video metu, tačiau administratorius jį turėjo isirašęs, bei įsijungęs žaidimo metu, kas man tesiog yra raudona velevėlė. Toliau tesiant nelabai suprantu viceprezidento veiksmų, yra tikrai ne vienas pavyzdys kai labai identiška situacija kur administratorius pzuindamas, atskleidžia jog turi kažkoki cyta ar "moda" ir yra pašalinimas iš adminsitracijos, be jokių delsimų.

 

Keliu šią diskusija, nes mes esame tie kurie žaidžia sitą seną žaidimą, mes renkame adminus ir kitą valdžią ir nemanau jog serveriui, bei žaidejams yra labai naudingas administratorius kuris naudoja neleistinus "modus".  :ChainsawMadMan:


Šį pranešimą redagavo Akvilijus: 23 balandžio 2021 - 10:21

  • 3

#2
(Marich)

(Marich)

    Auksarankis

  • Serverio administratorius
  • 4.519 Pranešimai
  • 2023 Metų direktorius:Medikų ir Gaisrinės!
  • 2023 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2023 Metų geriausias:Lenktynininkas
  • 2022 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX.
  • 2021 Metų Direktorius:Krovinių Transporto
  • Geriausias 2021 metų:Kūrybingumas
  • Geriausias 2020 metų:Nolaiferis
  • Laimėjo konkursą:Dakar rally 2020

Aš prieš tokiam sprendimui, nes taisyklės yra visiem lygios.


Šį pranešimą redagavo (Marich): 23 balandžio 2021 - 10:05

  • 0

#3
Korisas

Korisas

    Nepatvirtintas :)

  • Užblokuotas
  • 1.548 Pranešimai
Taprasmė 75% čia išsipisinėjimas visiškas :D adminas naudoja cheatus - 75%, direktorius panaudoja gauna 100% nene čia kažkaip neteisingai nubausta iškarto šalint reikia.
  • 0

#4
Анджей

Анджей

    Majoras

  • Veteranas
  • 1.666 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • C
  • Darbas:C
  • VIP:C
  • XP:P
  • Geriausias 2019 metų:Kritikas
  • Laimėjo konkursą:NrgStunt20
  • andzejkaa

Patis gi balsavot už tokį administratori, todėl patys ir atsakot už jo veiksmus. Sprendimas mano atžvilgiu yra labai apgalvotas ir priimtas teisingai skirti vidutinė bausmė. Na o kitu atžvilgiu, jei lyginti situacijas, tai nuomonės skirsis. Bet kokiu atveju, nemums spręsti.


Šį pranešimą redagavo Анджей: 25 balandžio 2021 - 12:34

  • 1

#5
Voodoo čiuvakas

Voodoo čiuvakas

    #SampinemBobomNe

  • Senbuvis
  • 1.828 Pranešimai

Taprasmė 75% čia išsipisinėjimas visiškas :D adminas naudoja cheatus - 75%, direktorius panaudoja gauna 100% nene čia kažkaip neteisingai nubausta iškarto šalint reikia.

Šeip tai adminas nuo drk skiresi adminuj reik žiurėt žaidėjus ir pnš. kaip sakė gerb Akvilijus "piktybiškai nenaudojo" o tiesiok sau pasilengvino pzuinima bet aišku ir naudojo kas yra neleistina o kad direktoriuj 100 proc skiria tai gerai nes nėra kam jo turėt.


  • 0

#6
Sumnerio fanas

Sumnerio fanas

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 947 Pranešimai
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?
Žiūrint kaip Ezra vietoj permos gavo 50% ar kiek tai 75% adekvati bausmė sakyčiau. Iš vienos pusės suprantu kad pagavo kai naudojo per pzu, iš kitos cytai yra cytai už jos baudžiami banu visi. Kvaila situacija suprantu kodėl kai kurie verkia dėl to, suprantu ir kodėl ne nušalino iškarto.
  • 0


#7
stephenas

stephenas

    it was fun while it lasted

  • Užblokuotas
  • 4.365 Pranešimai
  • Gyv. vietaearth
  • Darbas:pokeris
  • VIP:always
  • XP:1337
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys
  • Laimėjo konkursą:Drift!

Šeip tai adminas nuo drk skiresi adminuj reik žiurėt žaidėjus ir pnš. kaip sakė gerb Akvilijus "piktybiškai nenaudojo" o tiesiok sau pasilengvino pzuinima bet aišku ir naudojo kas yra neleistina o kad direktoriuj 100 proc skiria tai gerai nes nėra kam jo turėt.

nezinau ka tu turi omeny "pasilengvino sau pzuinima" su sun.cs :D o mano manymu tebunie tie 75 proc, visi padarom klaidu, bet zodzio reikia laikytis "visi esame lygus", arba uz cheatinima visiem administratoriam taikyt po 75 proc t.y. duoti dar viena sansa


  • 0

woiIbuo.png


#8
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.959 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

*
Populiarus

Tbh, man still atrodo, kad lsg po truputėli žmoniškėja ir pradeda priimti normalesnius sprendimus, nes ir va Gvidas tik 35 proc už nesąmoningą taisyklę gavo ir Rytis palyginus 75 proc, už neleistinų programų naudojimą, aš tik už tokius dalykus, kad šiokios tokios nuolaidos eitų administracijai, direktoriams. Ir, kad ir palyginus situacijas, suncs padeda pzu, jei pvž buvo fog visur, kodėl jo nenaudoti, po naudojimo relogini kaip ir su 9 būdavo nametagas. Bet čia tik hypotethically viskas, nes nei aš, nei didžioji visuma tų logų nematom ir nežinom.

 

Vieninteliai mano, gal ir nelabai svarūs jūsų akimis būtų, argumentai, kad padėjo pzu, nebuvo naudojama piktybiškai, kaip mielas kitas žmogus, minėtas skunde. Pavyzdžiui, kad ir pas mane visą mano direktoriaus kadenciją, buvo spread ir nametag, ar aš juos naudojau? Ne, nėra man tikslo, tiesiog užsilike scriptai apie kuriuos tiesiog užmiršęs buvau. Aišku, kai Rytis gavo tą skundą, pats nuėjau į savo cleo papkę ir ją apsitvarkiau pagaliau, bet faktas, kad netikiu, kad jis naudojo juos piktybiškai ar kam kitam pakenkti. 

 

https://prnt.sc/11wxse3

 

Ir nustokit gyventi fantazijoje, visi nesam lygus.

Spoiler

 

Kitas dalykas, apie patį administratorių neleistinų programų naudojimą, nemanau, kad verta kelti diskusiją, nes kažkaip magiškai timačiui banai pradėjo eiti kaip tapo nebe admin, majai lygiai tas pats, kitiems admin irgi, tiesiog, kad administratoriai ĮMANOMAI, HYPOTETIŠKAI SAKAU, kad yra per savo kadencijas panaudoja neleistinų programų ne tik pratestavimui kaip čia veikia ir ar taip veikia pagal ban apeliaciją, tai daug realistiškiau, nei teigti, kad va adminai necheatina ir už cheatus iškarto 100 proc.

 

Btw, jūs patys balsavot, jūs patys jam suteikėte šansą, bet kai jūs renkate žmogų, gal pagaliau reiktų pradėti mąstyti ar jis pasinaudos ta proga, kad gali laisvai daryti ką nori su savo folderiu, kol Antones/Beno nėra, ar ne, nes pokolkas vis dar matosi, no offence gsf ir kitiems, tiesiog kaip pavyzdį panaudosiu, nes pastebėjau vėl tą:

 

užpildo GSF narys į admin, per pirmas 3 minutes nemažas kiekis gsf narių balsų iškart sukrenta, taip tai tiesiog sutapimas, bet faktas, kad taip yra buve ir bus nesikeis, kad gauja už saviems, be nuomonės kitiems.

 

jūs patys jam suteikėte šansą - už, draugiškas, aktyvus, visiems spaminimas, dėl reputacijos taškų, dėl šiaip nes savas, dėl to nes gauja, tokie dalykai neturėtu vis dar vykti, bet klausimas ar jie nustos. Jei be jokio "savas" / "ne savas", būtų vykdomi balsai, kur turėtu būti detaliai argumentuotos nuomones ir negali būti panašios, tai tada ir būtų iškelti į viršų tose anketose žmonės, kurie pagal žaidėjus tikrai nusipelnė.


Šį pranešimą redagavo 𝕵𝖆𝖓𝖚𝖑𝖎𝖘: 23 balandžio 2021 - 10:31

  • 7

#9
Bireliukas Bira

Bireliukas Bira

    iTrade.gg

  • Veteranas
  • 2.503 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:2x2

Tbh, man still atrodo, kad lsg po truputėli žmoniškėja ir pradeda priimti normalesnius sprendimus, nes ir va Gvidas tik 35 proc už nesąmoningą taisyklę gavo ir Rytis palyginus 75 proc, už neleistinų programų naudojimą, aš tik už tokius dalykus, kad šiokios tokios nuolaidos eitų administracijai, direktoriams. Ir, kad ir palyginus situacijas, suncs padeda pzu, jei pvž buvo fog visur, kodėl jo nenaudoti, po naudojimo relogini kaip ir su 9 būdavo nametagas. Bet čia tik hypotethically viskas, nes nei aš, nei didžioji visuma tų logų nematom ir nežinom.

 

Vieninteliai mano, gal ir nelabai svarūs jūsų akimis būtų, argumentai, kad padėjo pzu, nebuvo naudojama piktybiškai, kaip mielas kitas žmogus, minėtas skunde. Pavyzdžiui, kad ir pas mane visą mano direktoriaus kadenciją, buvo spread ir nametag, ar aš juos naudojau? Ne, nėra man tikslo, tiesiog užsilike scriptai apie kuriuos tiesiog užmiršęs buvau. Aišku, kai Rytis gavo tą skundą, pats nuėjau į savo cleo papkę ir ją apsitvarkiau pagaliau, bet faktas, kad netikiu, kad jis naudojo juos piktybiškai ar kam kitam pakenkti. 

 

https://prnt.sc/11wxse3

 

Ir nustokit gyventi fantazijoje, visi nesam lygus.

Spoiler

Taip tu gali ir nenaudoti piktybiskai, bet is praeities patirciu, kai administratorius panaudojo pvz. autovarmour pzuindamas is karto prarado administratoriu. Jis gi irgi nenaudojo piktybiskai, ir gal irgi turejo uzsilikes cleo papkei. Man pikciausia jog su ta pacia taisykle taikomos kitokio lygio bausmes. 


  • 0

#10
Nikola Jokic

Nikola Jokic

    `

  • Metų moderatorius
  • 2.110 Pranešimai
  • jokicius
  • 2023 Metų moderatorius:Glob. Moderatorius
  • 2023 Metų geriausias:Administratorius
  • 2022 Metų moderatorius:Sportas.
  • 2022 Metų geriausias:Administratorius/baneris.
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (LSD, Ratai)
Normalus sprendimas cia skaitysis tik tada jeigu sekantiems sitaip ar panasiai nusikaltusiems administratoriams irgi bus skiriami 75% vietoj 100%
  • 4

#11
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.959 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

Taip tu gali ir nenaudoti piktybiskai, bet is praeities patirciu, kai administratorius panaudojo pvz. autovarmour pzuindamas is karto prarado administratoriu. Jis gi irgi nenaudojo piktybiskai, ir gal irgi turejo uzsilikes cleo papkei. Man pikciausia jog su ta pacia taisykle taikomos kitokio lygio bausmes. 

 

Nu suprantu aš tavo poziciją, bet kaip ir sakiau, nesame visi lygus, niekad tokios pačios sąlygos nebus taikomos visiems. Tiesiog, thats how it works, aš ir norėčiau, kad pvz.: už piknaudžiavimą admin komandų skirtų iškarto 90 proc, kad admin liktų žmonės, kurie nuoširdžiai nori kitiems padėti, o ne tik sau naudos, ir kitokių dalykų. Bet nu, realiai sad visa, tai kas dabar vyksta, bet nieko mes patys čia nepadarysim, nes bent jau aš asmeniškai nesiruošiu tiek pastangų idėtį į tobulinimą kodekso, kai bus pasakyta, kad gerai kaip dabar yra ir t.t.

 

Tą pati argumentą galima daryti ir su ezra, ir su kitomis situacijomis, tiesiog keista situaciją, kurios aš bent jau asmeniškai, jau noriu vengti, nes čia tiesiog nebus tinkamo sprendimo niekad, cheatai nėra lygus cheatam, praeitis rodo vienokį sprendimą, dabar kitoks, kiekviena pusė turi savo argumentų.


Šį pranešimą redagavo 𝕵𝖆𝖓𝖚𝖑𝖎𝖘: 23 balandžio 2021 - 10:37

  • 0

#12
台州 Taishuu

台州 Taishuu

    Bobas

  • Veteranas
  • 2.178 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • 2019 Metų Direktorius:Teisėsaugos.
  • Geriausias 2018 metų:Metų populeriausias žaidėjas

Sveikas Ryti, gerai pavarei, didžiuojuosi tavim. Aš ir kažkada taip pasigavau ir man dėl to labai gėda, bet tu pasigavai du kartus už lygiai tą patį... Šaunuolis Rytis, tikiuosi išsiimsi dabar jau tikrai viską iš cleo papkės. O dėl sprendimo tai pamenu mane Antones ir bandė ištraukti, nes to scripto nenaudojau tačiau toks senas žaidėjas Garis labai daug verkė dėl to ir + buvau bandomajame, todėl buvau nušalintas. RYTI LAIKYKIS MANO DRAUGUŽI AŠ TAVE PALAIKAU <3 


  • 0

PaveiksliukasPaveiksliukas


#13
Bradley Beal

Bradley Beal

    1337

  • Garbės moderatorius
  • 3.185 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • Geriausias 2018 metų:Eventų rengėjas
Normaliai čia yra, tik tiek, kad prigautas antrą kart už tą patį, šiaip idomu kokiais argumentais rėmėsi priimdami sprendimą, nes dabar jokio aiškumo

Šį pranešimą redagavo Bradley Beal: 23 balandžio 2021 - 14:56

  • 1

#14
Keylor

Keylor

    ?

  • Senbuvis
  • 880 Pranešimai
  • Darbas:NTA

man vienam p❌?


  • 1

[18.08.31-19.05.15] Keylor_Winston (Neklinojimo turto agentai) - 0% atsistatydino.
 

Mano klasės nuotrauka - 

 

https://www.part.lt/...ce35fc2e076.png


#15
Timati

Timati

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 3.310 Pranešimai
  • ADMIN:N3ra
  • 2019 Metų Direktorius:Skelbėjų.

Tai kokio velnio tas sun.cs scriptas reikalingas administratoriui is viso? 2x is eiles uz ta pati gauna procentus ir vis praslysta. Mano nuomone, tai kartais tokie sprendimai darosi per daug apgailetini ir jau ne pirmas kartas kai taip nutinka, bet nesiima jokiu veiksmu del to, nes valdzia yra visiskai nepalieciama.


  • 0

#16
Bireliukas Bira

Bireliukas Bira

    iTrade.gg

  • Veteranas
  • 2.503 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:2x2

man vienam p❌?

Matau kaip tau demesio truksta.

 

 

Tai kokio velnio tas sun.cs scriptas reikalingas administratoriui is viso? 2x is eiles uz ta pati gauna procentus ir vis praslysta. Mano nuomone, tai kartais tokie sprendimai darosi per daug apgailetini ir jau ne pirmas kartas kai taip nutinka, bet nesiima jokiu veiksmu del to, nes valdzia yra visiskai nepalieciama.

 

So true babyyyyyyyyyyy


  • 0

#17
Tediss_Bandis

Tediss_Bandis

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 691 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Gaujos vadas
nenorek suzinot , kokius atgailavimo laiskus rytis rase mindei del sio nusizengimo
  • 0

#18
Sethas

Sethas

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 4.660 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai
Kodel as uz spama admin chate(menkniekis) buvau pasalintas o uz cheat 75%???? Kodel man nedave 99?
  • 1

#19
Stasys_

Stasys_

    /god

  • Senbuvis
  • 1.380 Pranešimai

Kodel as uz spama admin chate(menkniekis) buvau pasalintas o uz cheat 75%???? Kodel man nedave 99?

sugadinai man zaidima spamindamas watefak, siaip turi pasirinkimo laisve nepatinka gali nesijungt i ta lsg vistiek valdziai niekada nesikeikiu cia yra :D 


  • 0

#20
Pazha_Langfordas

Pazha_Langfordas

    BAN

  • Veteranas
  • 447 Pranešimai
ne taip formuluoji sakini, ar teisingas sprendimas kad antones girtas ir rytis silent admin?
  • 0

You can cooperate with the vision that LSD gives you.





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)