Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Kareivis] Rymka_Las


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Jocko_Willink

Jocko_Willink

    Dažnas dalyvis

  • Veteranas
  • 70 Pranešimai
  • Darbas:pd
  • VIP:t
  • XP:~33k xp

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tom_Cruise
2. Laikas ir data, kada darbuotojas nusižengė: 15:21 2021-05-12
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais): https://imgur.com/a/Uv1X1ff
4. Pareigūno pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių): 2. Vagis yra pilnai atsakingas už vogtą transporto priemonę, todėl bet koks (išskyrus jei teisėsauga padega/susprogdina vogtą automobilį arba dėl pareigūno kaltės nukritusio nuo vogto motociklo) išsilaipinimas iš vogto automobilio, nukritimas nuo motociklo atsitrenkus ar jo nesuvaldžius, ar įvažiavimas į vandeni bus traktuojamas kaip "iššokimas iš vogtos mašinos". (Tikrinti degančios vagių transporto priemonės pareigūno sušaudytos/taranuotos transporto priemonės griežtai draudžiama) (1/1)
5. Jūsų komentaras (neprivaloma):  Na dar bandžiau pasakyti ,kad jie susprodino mano mašina , tačiau atsakė tik tiek jog aš atsakingas už mašina , o realiai buvau sušaudytas ir nuo mašinos degimo automatiškai buvau išmestas iš jos . Pats žaidimo nefilmuoju , tačiau noriu pamatyti pačio kareivio įrodymus .


  • 1

#2
Rymka

Rymka

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 290 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai
  • Darbas:Skelbėjas
  • VIP:ne
  • XP:60.000

Pats nefilmavau šito gaudymo, tačiau iš savo perspektyvos galiu paaiskinti:

Taip, i tave buvo šaudoma, bet buvo šaudoma iki dūmų. Tu bandei su realei visomis prašautomis padangomis važiuoti pro VM fixa, kur eismas didelis, tad nesuvaldei, ikalei, tave ismete.

O taisyklė ką sako? Taisyklė sako, kad pats vagis atsakingas už transporto priemonę. Taip, prisipažystu, buvo šaudoma, tačiau ne, ne dėl mano kaltės tavo transporto priemonė užsidegė.

 

Tuojaus ikelsiu video, bent ka turiu kai tu buvai trankomas ir saudomas, bet nezinau kodel, veliau nebeišsisaugojo, tiesiog, programinis clean cut no clue.

Bet cia jau valdzios nuosprendis, nesmerkiu :)

 


Šį pranešimą redagavo Rymka: 13 gegužės 2021 - 11:36

  • 0

#3
Viktor Stauffacher

Viktor Stauffacher

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Elitas
  • 6.399 Pranešimai

patvirtinta, bet kadangi pareigūnas dirba teisėsaugos mobiliojoje kuopoje (TMK), yra baudžiamas įspėjimu


  • 2




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)