Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[PD Piktnaudžiavimas] Janul_Marius


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

#1
Macys

Macys

    Dažnas dalyvis

  • Pažengęs
  • 95 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė.  Macys Isdagai
2. Data. katik
3. Kokią serverio taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) Netinkamas teisėsaugos privilegijų naudojimas - Ban 
4. Foto / video įrodymas. Imgur: The magic of the Internet
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ).  Veziau ramiai kontra, pagavo mane, susimokejau bauda, ramiai vaziavau toliau. Staiga is pasalu ispuole musu gerbiamasias specialiojo burio atstovas Janul_Marius, jis mane surakino, paklausiau uz ka? atrase ar negaliu? ir sako pastovek 10 minuciu ir nuvaziavo, viskas matosi nuotraukoje. Tada sis ponas nuvaziavo ir po mintuteles paklause kaip man sedisi? Buvau atrakintas po keletos minuciu ir toliau converstationas persikele i /sms. 

Paminesiu dar kartele, buvau surakintas be jokios priezasties ir laikomas laika, suprantu, kad galvotu kad vezu kontra, bet jis manes net nepatikrino ir butu iskart paleides, bet nepaleido ir laike pizdavodamasis. Nemanau, kad tai pd darbuotojas turetu daryti, juolab jis yra specialiojo burio atstovas. Manau i viska bus atsizvelgta adekvaciai ir nekorupcingai, grazaus vakaro.


  • 2

#2
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.959 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

Kazinau, jau apsiverkei forume, kad surakinau ir teko palaukti minute? O jezau, kaip nuosirdziai baisu, jauciu numirsiu.

 

Paaiskinimas, kad net koks kaimietis suprastu:

 

Paminesiu dar kartele, buvau surakintas be jokios priezasties ir laikomas laika, suprantu, kad galvotu kad vezu kontra, bet jis manes net nepatikrino ir butu iskart paleides, bet nepaleido ir laike pizdavodamasis. 

 

Kilo konfliktas racijoje, ar patikrintas, ar ne ir jau siandien ne karta buvo, kad atrakino pd ciuvus su starais, tai tai bandziau sustabdyti, o tau parasiau naglai, taip nes ne karta jau teko tave bausti uz nepagarba ir issipisinejai siandien kaip turi but. Kaip elgiesi su kitais, taip ir su tavim elgiamasi, bet tai nereiskia, kad piktnaudziavau savo darbo komandos, kad tave kaip tu teigi "ispizdavoti" man tikrai nereikia jokiu komandu, jau save zemini vien issiziojas ir pradejas bandyt suristi nuoskeltu sakini. 

 

Buvai atrakintas po minutes, tai jokios taisykles nepazeidziau, suprasciau laikyciau ten tave 5+ minuciu, bet dabar del minutes, cia eit verkt, kai reikejo man issiaiskint pilnai situacija, tai atsiprasau, eik galva prasivedink, nueik su draugais i lauka, kazka kito paveik, nes cia jau graudu, bud:

 

puRpyer.png

 

35. Teisėsaugos pareigūnas prieš pasiūlant baudą žmogui, turinčiam star arba norint jį įtarti, privalo jį surakintiDraudžiama surakinti žaidėją, kai norite jį tik patikrinti dėl narkotinių medžiagų, alkoholio ar vairuotojo pažymėjimo . Surakintą jį galite laikyti neilgiau nei 10 min. (1/2) 

Išimtys:

35.1. Žaidėjas yra AFK ir yra gaudomų sąraše. Galima siūlyti baudą nesurakinus asmens.

35.2. Žaidėjas nesipriešina/pats paprašo baudos. Galima siūlyti baudą nesurakinus asmens.

35.3. Surakintą žaidėją galima laikyti ilgiau nei 10min jeigu yra sušaudomas/sunaikinamas pareigūno transportas užmiestyje.

 

Papildomi ir paneigimai, tavo šūdmalysčių:

 

Veziau ramiai kontra, pagavo mane, susimokejau bauda, ramiai vaziavau toliau. Staiga is pasalu ispuole musu gerbiamasias specialiojo burio atstovas Janul_Marius, (jau cia melas, as kartu stovejau ir nemaciau, kad butu sumoketa bauda, todel ir nesusipratau, norejau pachekint per /bauda todel ir pasitraukiau toliau, kai pamaciau ir isitikinau, kad tikrai neturi staru ir nieko, tai ir paleidau) jis mane surakino, paklausiau uz ka? atrase ar negaliu? ir sako pastovek 10 minuciu ir nuvaziavo, viskas matosi nuotraukoje. Tada sis ponas nuvaziavo ir po mintuteles paklause kaip man sedisi? (Jo nes pastebejau, kad tu tikrai be staru, atskrolinau dar papildomai chate viska susiradau, dar viktoro zodzius, nes buvo uzkibes game ir tiesiog praleidau viska) Buvau atrakintas po keletos minuciu ir toliau converstationas persikele i /sms. 

 

Paminesiu dar kartele, buvau surakintas be jokios priezasties (priezastis buvo, katik su kontra pakrauta buvai ir ne karta jau buvo siandien situaciju kai atrakinami ciuvai su starais, tai ir norejau sustabdyti, nes uz toki ciopluma yra buve pd piktn, o gelbet ir padeti kolegoms ir kankinti kontras man prioritetas:) ir laikomas laika, suprantu, kad galvotu kad vezu kontra, bet jis manes net nepatikrino (man labai idomu kaip tu irodysi, kad as /bauda netikrinau, kai pasitraukiau i sona ir tokius dalykus, jei tavo smegenys neisnesa tokiu paprastu dalyku, tai idk bud tikrai jau negera tau) ir butu iskart paleides, bet nepaleido ir laike pizdavodamasis. (kaip ir minejau, pizdavot tave nera tolko, cia kaip spardyt invalida, nei juokinga, nei idomu, tiesiog graudu matyt, kaip ciuvas isivaizduoja esas kazkas rimto tokiam serve veziodamas kontra ir axuelindamas) Nemanau, kad tai pd darbuotojas turetu daryti, juolab jis yra specialiojo burio atstovas. Manau i viska bus atsizvelgta adekvaciai ir nekorupcingai, grazaus vakaro. (Gero vakaro ir tau is manes daugiau komentaru nebus, nes jau visa tavo nerislu teksta isanalizavau ir paaiskinau savo pozicija, del visokiu atrakinimu su starais btw galesiu pateikti video irod, kaip pavyzdi, kad taip actually buvo)


Šį pranešimą redagavo 𝕵𝖆𝖓𝖚𝖑𝖎𝖘: 13 gegužės 2021 - 21:31

  • 2

#3
Macys

Macys

    Dažnas dalyvis

  • Pažengęs
  • 95 Pranešimai

Kazinau, jau apsiverkei forume, kad surakinau ir teko palaukti minute? O jezau, kaip nuosirdziai baisu, jauciu numirsiu.

 

Paaiskinimas, kad net koks kaimietis suprastu:

 

 

Kilo konfliktas racijoje, ar patikrintas, ar ne ir jau siandien ne karta buvo, kad atrakino pd ciuvus su starais, tai tai bandziau sustabdyti, o tau parasiau naglai, taip nes ne karta jau teko tave bausti uz nepagarba ir issipisinejai siandien kaip turi but. Kaip elgiesi su kitais, taip ir su tavim elgiamasi, bet tai nereiskia, kad piktnaudziavau savo darbo komandos, kad tave kaip tu teigi "ispizdavoti" man tikrai nereikia jokiu komandu, jau save zemini vien issiziojas ir pradejas bandyt suristi nuoskeltu sakini. 

 

Buvai atrakintas po minutes, tai jokios taisykles nepazeidziau, suprasciau laikyciau ten tave 5+ minuciu, bet dabar del minutes, cia eit verkt, kai reikejo man issiaiskint pilnai situacija, tai atsiprasau, eik galva prasivedink, nueik su draugais i lauka, kazka kito paveik, nes cia jau graudu, bud:

 

puRpyer.png

 

35. Teisėsaugos pareigūnas prieš pasiūlant baudą žmogui, turinčiam star arba norint jį įtarti, privalo jį surakintiDraudžiama surakinti žaidėją, kai norite jį tik patikrinti dėl narkotinių medžiagų, alkoholio ar vairuotojo pažymėjimo . Surakintą jį galite laikyti neilgiau nei 10 min. (1/2) 

Išimtys:

35.1. Žaidėjas yra AFK ir yra gaudomų sąraše. Galima siūlyti baudą nesurakinus asmens.

35.2. Žaidėjas nesipriešina/pats paprašo baudos. Galima siūlyti baudą nesurakinus asmens.

35.3. Surakintą žaidėją galima laikyti ilgiau nei 10min jeigu yra sušaudomas/sunaikinamas pareigūno transportas užmiestyje.

 

is tuscio i kiaura saudai, seniuk, chatinau su adminais apie sia situacija, taip daryti negalima, puikiai suprasciau, jeigu tau butu iskvietimas, ar atsirade kokiu nors kitu problemu, bet kaip matosi chatuose, tycia issiknisinejai, nieko netikrinai :D pakartosiu, tu spec burio atstovas, tikrai nevertas tu tokiu pareigeliu, inteligentas.

TAU REIKEJO ISNAGRINETI SITUACIJA?:DDD tu nuvaziavai nuo manes ir gasdinai, kad paliksi desimciai min, bet grizai po minutes;DDd

reikejo issiaiskinti situacija? prie tavo akiu mane paleido tavo direktorius uspaskichas ir dar kazkoks darbininkas, nereikia lele cia


Šį pranešimą redagavo Macys: 13 gegužės 2021 - 21:31

  • 0

#4
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.959 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

is tuscio i kiaura saudai, seniuk, chatinau su adminais apie sia situacija, taip daryti negalima, puikiai suprasciau, jeigu tau butu iskvietimas, ar atsirade kokiu nors kitu problemu, bet kaip matosi chatuose, tycia issiknisinejai, nieko netikrinai :D pakartosiu, tu spec burio atstovas, tikrai nevertas tu tokiu pareigeliu, inteligentas.

TAU REIKEJO ISNAGRINETI SITUACIJA?:DDD tu nuvaziavai nuo manes ir gasdinai, kad paliksi desimciai min, bet grizai po minutes;DDd

reikejo issiaiskinti situacija? prie tavo akiu mane paleido tavo direktorius uspaskichas ir dar kazkoks darbininkas, nereikia lele cia

 

1. Niekas is tuscio i kiaura nieko nepilsto, as tau paaiskinau kas buvo ir kaip buvo daroma. Jei nepatinka mano bendravimas, kai su manim visa diena nepagarbiai bendravai, tai kzn:

 

O aiskinausi, jei tiksliau, del tavo baudos ir ar buvai itartas del sio dalyko

TbYDJ4M.png

 

2. Man ir buvo iskvietimas, gerbiamo Viktoro, kuris nebuvo su darbine kaip tu teigi, o su sultan transporto priemone, gaila, bet jau bbz kelinta kart prisigauni meluodamas:

 

tI4qiOk.png

 

Ir va sita butent vieta ir praleidau, nepastebejau, kad sumokejai bauda, todel ir uzgaisau:/

 

3. Gale dienos, nepalikau taves 10 min, o konstatuoju fakta, kad galiu palikti 10 min, jei man to reikia ir yra svarbu, tai leidzia taisykles, eik verkt pd drk, kad nesamoningos taisykles, o ne cia.

 

Tai reziume, buvai surakintas, dėl nepastebėtos sumokėjimo baudos, aišku, čia mano kaltė, tai pripažįstų, bet pagal taisykles tave palaikau 10 kartų mažiau nei galėčiau, kad viską galima būtų išsiaiškinti ir sorry, bet man jau geriau išsiaiškinti viską, o ne kad būtų taip -

 

(neberandu skundo, bet kai hague uz skubejima uzbanino, del to kad itare lyg renzo antra kart uz saudyma, suprask viena dalyka, mes teisesaugoje, uz netinkama pirstelejima galime gauti bana, netinkama apsaudyma, netinkama ist, netinkama n kartu dar visokiu bullshit, kurie net ne visi logiski, tavo dar cia issikalinejimai, tikrai nei manes, nei nieko daugiau nedomina, nori verkt, eik paverk i kampa, o ne cia. Geros nakties.)


Šį pranešimą redagavo 𝕵𝖆𝖓𝖚𝖑𝖎𝖘: 13 gegužės 2021 - 21:53

  • 0

#5
Macys

Macys

    Dažnas dalyvis

  • Pažengęs
  • 95 Pranešimai

1. Niekas is tuscio i kiaura nieko nepilsto, as tau paaiskinau kas buvo ir kaip buvo daroma. Jei nepatinka mano bendravimas, kai su manim visa diena nepagarbiai bendravai, tai kzn:

 

O aiskinausi, jei tiksliau, del tavo baudos ir ar buvai itartas del sio dalyko

TbYDJ4M.png

 

2. Man ir buvo iskvietimas, gerbiamo Viktoro, kuris nebuvo su darbine kaip tu teigi, o su sultan transporto priemone, gaila, bet jau bbz kelinta kart prisigauni meluodamas:

 

tI4qiOk.png

 

Ir va sita butent vieta ir praleidau, nepastebejau, kad sumokejai bauda, todel ir uzgaisau:/

 

3. Gale dienos, nepalikau taves 10 min, o konstatuoju fakta, kad galiu palikti 10 min, jei man to reikia ir yra svarbu, tai leidzia taisykles, eik verkt pd drk, kad nesamoningos taisykles, o ne cia.

 

eit verkt pd dyrikam, kad nesamoninga taisykle?:DDD

Kodel tu ignoruoji savo issipisinejimus, rasei, kad pastovet, taisykle leidzia? Nera cia jokio pitknaudziavimo?

Baxurelis baxurelis kol /ant veikia, veliau forume kaip mergaite ;DD krepsys


  • 0

#6
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.959 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

eit verkt pd dyrikam, kad nesamoninga taisykle?:DDD
Kodel tu ignoruoji savo issipisinejimus, rasei, kad pastovet, taisykle leidzia? Nera cia jokio pitknaudziavimo?
Baxurelis baxurelis kol /ant veikia, veliau forume kaip mergaite ;DD krepsys


Bruh, jau graudu daros, nepamiršk to, kad aš žaidžiu pagal taisykles, o jūsų miela gauja mėgsta jas lankstyti. Tai tipo esmė skundo, kad trukdau? kontras gaudau? Nepamiršk, būnant spec būryje, toks ir mano tikslas, įsitikinti, kad jūs būtumėt pagauti ir kad darbuotojai, kurie nėra spec būryje nesuklystų, ir juos stebėti.

(Jokūbo teiginys:

Šios kuopos tikslai: atginti užimtas vietas, gaudyti vagis, sunkius nusikaltėlius, kontrabandininkus, malšinti susišaudymus ar neramumus, dirbti komandiškai, naudotis Discord programa.

)

Po šito atmetimo, tyčia skirsiu daugiau laiko, kad visus jus sugaudyt ir nei vienai kontrai neleist pralėkt, katik davėt man daugiau motivacijos jumis gaudyt ir baust, nors jau ir buvot beveik išprašę, kad nebaust per skaudžiai kontrų:)

O tai kur taisyklė draudžia, tau pabūt surakintam iki 10 minučiu, kol viską aš išsiaiškinau? Kžn, daugiau jau nebekomentuosiu, nes nu niekada nesikeikiu , tokio graudaus žaidėjo dar tektu paieškoti, surakintas pabuvo minutę eina už pd piktn skųstis, kai katik buvo įsivėlęs į situaciją ir dar visokius "mirk", "fuckboy" rašinėja ir tikisi, kad niekas nerakins, nu galva prasitrynk gal biški pacas.

Kaimo netas vėl normaliai pradėjo veikti ar kas čia vyksta, kad tiek axuelini ir kišiesi visur?

Btw, norėčiau priminti, kad čia tas pats protinguolis, kuris fake skundus kelioja ir bando procentukų dar drk suveikt - https://www.lsgyveni...rius-jett-blue/

Šį pranešimą redagavo 𝕵𝖆𝖓𝖚𝖑𝖎𝖘: 13 gegužės 2021 - 22:18

  • 0

#7
Macys

Macys

    Dažnas dalyvis

  • Pažengęs
  • 95 Pranešimai
Prie ko cia dabar mano gauja ir mano kaimas? Pradejai metyti kazkokios nejasnus namiokus atsakingam uz sita skunda;Dd nereikia stumti ant gaujos vien del to, kad joje patyrei patyciu ir gavai truputeli spaudimo, bei isejai laimes kitur ieskoti, matau tau pavyko, dziugu uz tave!
,,Buvot jau beveik isprase, kad nebaust?'' Korumpuotas mentas?!?!?!
Ir pakartosiu, kad prie tavo akiu mane paleido ir prie direktoriaus akiu galimai surakinai mane?
Gal filmuota medziaga turi, kuri viska isaiskintu? Ar nereikia jums filmuoti, ar gal kazka paslepti nori, ponas?
Tu cia erelis su vistos galva, atsigaves, nerasysiu nieko daugiau, palauksim atsakingo, debeseli
  • 0

#8
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.959 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

Prie ko cia dabar mano gauja ir mano kaimas? Pradejai metyti kazkokios nejasnus namiokus atsakingam uz sita skunda;Dd nereikia stumti ant gaujos vien del to, kad joje patyrei patyciu ir gavai truputeli spaudimo, bei isejai laimes kitur ieskoti, matau tau pavyko, dziugu uz tave!
,,Buvot jau beveik isprase, kad nebaust?'' Korumpuotas mentas?!?!?!
Ir pakartosiu, kad prie tavo akiu mane paleido ir prie direktoriaus akiu galimai surakinai mane?
Gal filmuota medziaga turi, kuri viska isaiskintu? Ar nereikia jums filmuoti, ar gal kazka paslepti nori, ponas?
Tu cia erelis su vistos galva, atsigaves, nerasysiu nieko daugiau, palauksim atsakingo, debeseli


Patycios?:DDDDDDD Tu buvai forume/gaujoje pizdavojamas, ar aš? Nebulshitink manes, ačiū. Net forume yra video kaip tu failinies ir iš tavęs gaujiškiai žvengia, ant kiek nevykėlis esi. Tęsiant prie skundo, pd piktn sąvoka:

3.Teisesaugos darbuotojai už savo veiksmus taip pat privalo atsiskaityti ne tik direktoriui, bet ir administracijai. Priemus sprendima, kad pareigunas neatlieka tai, kas yra privaloma šios srities darbuotojui, yra išmetamas iš darbo. Piktnaudžiaujant pareigunui savo privilegijomis, šis užblokuojamas. Esant rimtam nusikaltimui uždaroma prieiga prie serverio nenustatytam laiko tarpui. Piktnaudžiavimas teisesaugos privilegijomis traktuojamas tokiais atvejais:
• Tarnybiniu ginklu ar transporto naudojimas ne pagal paskirti arba be direktoriaus leidimo;
• Melagingas, taisykliu neatitinkantis, žaidejo itarimas nusikaltimu.
• Melegingas, taisyklių neatitinkantis, žaidėjo išteisinimas
• Trečiadienį bei Šeštadienį nuo 18:30 iki 19:00 lindimas į LSD, Ratų bei sėklų sandėlio zoną, bei Ketvirtadieni ir Sekmadienį į pinigų sandelio zoną.

 

40.   Už pd piktnaudžiavimą galima bausti:
          a. Kai teisėsaugininkas panaudoja šaunamąjį ginklą prieš nekaltą civilį arba kitaip jį žudo;
          b. Kai teisėsaugininkas naudoja transportą ne pagal paskirtį arba be direktoriaus leidimo ;
          c. Kai buvęs teisėsaugininkas tebeturi tarnybinius ginklus ir juos naudoja;
          d. Kai teisėsaugininkas melagingai, neatitinkamai pagal taisykles išteisiną arba įtaria žaidėją:
          e. Trečiadieni bei Šeštadieni nuo 18:30 iki 19:00 lindimas į Ratų, LSD bei sėklų sandelio zoną, bei Ketvirtadienį ir Sekmadienį į pinigų sandelio zoną

Savo pažeidimo nematau, vadovavausi auksčiau minėta taisykle, viską atlikau pagal savo kompetenciją, nes gale dienos, dėl visko einat skųstis į forumą, kaip ir vietoj to kad dealerius kovojant atsiimt, praeityje buvo dedami skundai, gaudomi direktoriai ir taip vykdavo jūsų "veiksmas", tas pats ir čia dabar, todėl tai ir refferencinu.

Toliau, kaip ir nekeista macys, tas kuris dc ballosu buvo pizdavojamas, net jo vienintelio draugelio tafelio, teigia, kad korumpuotas mentas? Alright, sure, tikrai korumpuotas, nene tikrai leidžiu saviškiam nusižengti, krč dar narkus platinu, stumdau pd ginklus, dar krč seni žinok ragas prastumiu adrenalino po 75eu už vnt, žiauru ane? Jei dar neaišku čia sarkazmas, turėtų net tokiam kaimiečiui būt aišku, bet dėl visą ko tai paminiu.

Koks tolkas man clippint tokį momentą, per kurį aš:

Įsėdų į savo darbinį transportą, nuvažiuojų į direktoriaus, kuris be darbinės mašinos užmatė kontrą iškvietimą, surakinau žaidėją, kuris manau gali būti su starais ir paleistas netinkamai, nuvažiuoju toliau, patikrinu /bauda ir atskrolinu chatus pasižiūrėt ar tikrai sumokėta bauda ar kas įvyko, ir naglai atrašau, kaip ir buvo su manim bendrauta, tada paleidžiu jį. Koks tolkas tokį dalyką clippint, kai man užteko 3 ss padaryt: iškvt, atrakinimo, surakinimo.

Šaunuolis, pagaliau nustojai filosufuot ir komentuoti nesąmones, jaučiu kaime apdovanotų tavo tokį protinį nušvytimą auksiniy medaliu ir dar sąlotikėmis, nes last time į checked pačiam labai reiktų jau rūpintis savo vasaros body. Labos, gl nagrinėjant.


Šį pranešimą redagavo 𝕵𝖆𝖓𝖚𝖑𝖎𝖘: 14 gegužės 2021 - 20:27

  • 1

#9
Poškenzas.

Poškenzas.

    𝖛𝖔𝖘𝖘𝖊𝖓

  • Veteranas
  • 3.591 Pranešimai
  • TeamSpeak:Poškenzas.
  • Gyv. vietaPgr. Hotel
  • Poškenzas.#3686
  • Darbas:Mikanik
  • VIP:+
  • ADMIN:+
  • XP:120000
  • Prosto_Poske
  • Laimėjo konkursą:Aktyviausias 2020 metų direktorius

Pasitarta su meru - atmesta, piktnaudžiavimo nematom.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)