Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Pd pikn+ cyt Dovis_Kumelioks


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Martin_Farella

Martin_Farella

    Dažnas dalyvis

  • Naujokas
  • 68 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė.Martin_Farella

2. Data. 16/05/2021  20:57

3. Kokią serverio taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) pd pikn + cyt

4. Foto / video įrodymas. https://streamable.com/5qu2nt

5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ).  jo


  • 2

#2
Dovis_Kumelioks

Dovis_Kumelioks

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 101 Pranešimai
Galėsiu tik ritė paiskint nes įdėsiu fotke kai mano mod yra skinas pd yra žalias lietuviškas o tavo juodaodžių ant jo nėra ir man pasirodė nango tas senis aš lęšiai tu nerasei savas nk ?+ ne cyt o tave dar bangai apšaudė tai gaila nefilmavau į tave nekibo pirma 20 kulkų ir gal tu sulaginai dėl to tau taip greitai krito HP aš nežinau man tai rode kad tu dar spėjai nusokt ir dar kelius singsnius pabegai tik poto aš dar su m4 lęšiai iš taip arti tai ir mažas brightnes nes buvo 4 padalos buva dėl to ir nemačiau kad pd skinas o ryte ikelsiu dar ss koki mod turiu krc kompas išvestas jau tai gg nieką negaliu padaryt nebeturiu kaip įrodyt krc bet dėl cyt tai tu nesvaik tau kaskas palagino net su chyt taip neimanoma greit sulest nuo 150 HP iki 0 per 1.5 sec. Tai čia vps nh + paklaudiau tavo vidoso su sound girdis kaip tave lėšų su csg poto su m4 ir tau pt tik givybes krito po 5 sec čia man i imvul užnesa labiau :)

Šį pranešimą redagavo Dovis_Kumelioks: 17 gegužės 2021 - 09:06

  • 0

  


#3
Poškenzas.

Poškenzas.

    𝖛𝖔𝖘𝖘𝖊𝖓

  • Veteranas
  • 3.591 Pranešimai
  • TeamSpeak:Poškenzas.
  • Gyv. vietaPgr. Hotel
  • Poškenzas.#3686
  • Darbas:Mikanik
  • VIP:+
  • ADMIN:+
  • XP:120000
  • Prosto_Poske
  • Laimėjo konkursą:Aktyviausias 2020 metų direktorius

Nušovei kolegą iš galo, jis net tavęs šaudydamas nematė, turėjai pilna laiko pasitikrint ar kolega, o, kad skinas priminė nangų tai čia jau tavo problemos. Ne tik nušovei kolegą, bet ir pasodinai į kalejimą. Patvirtinta.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)