Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Pd Pik David_Langels


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Forumo niekinimas

Forumo niekinimas

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 102 Pranešimai
  • Gyv. vietaForumas
  • Darbas:Rašyti iš 6 acc prieš
  • VIP:Jop už 3 eurus

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Jack Space
2. Data.2021-05-20 laikas video
3. Kokią serverio taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) Pd piknaudžiavimas
4. Foto / video įrodymas. 
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina )

 

Pamaciau kad pareigunai atleke saudyti nusikaltelius pradejau atsitraukti nuo tos vietos uzbegau už pastato bet kazkodel davidas mane nusove nors nebuvau nusikaltelis plius nebuvo uzimta 

 

 

 

Įdentiska situacija https://www.lsgyveni...2-lewic-walton/

 

Ps aplink nebuvo daugiau zmoniu su csg tik tu jei ka logus paziurekit logus nuo ko as miiau, varyk kontras gaudyti o ne i beta saudyti ponas


Šį pranešimą redagavo Forumo niekinimas: 20 gegužės 2021 - 13:26

  • 0

rtPXtA9.png


#2
Kiskis_Okupantas

Kiskis_Okupantas

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 215 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Jack Space
2. Data.2021-05-20 laikas video
3. Kokią serverio taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) Pd piknaudžiavimas
4. Foto / video įrodymas. 
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina )

 

Pamaciau kad pareigunai atleke saudyti nusikaltelius pradejau atsitraukti nuo tos vietos uzbegau už pastato bet kazkodel davidas mane nusove nors nebuvau nusikaltelis plius nebuvo uzimta 

 

 

 

Įdentiska situacija https://www.lsgyveni...2-lewic-walton/

 

Ps aplink nebuvo daugiau zmoniu su csg tik tu jei ka logus paziurekit logus nuo ko as miiau, varyk kontras gaudyti o ne i beta saudyti ponas

https://streamable.com/hclsxy  Čia iš Luis_Garavitos puses video.   https://streamable.com/yf3oa1  O, čia iš mano puses video. Tai pradėkim visu pirma nuo to, kad tu negalėjai matyti kaip atvaro pareigunai, nes kamera buvo nusukta į kitą puse. Toliau kur tu ikėliai ta situacija yra visiškai kitoke, joje matome jog žmogus visalaika važinėja ant dviračio matomai tu žinojai kas ten vyksta, kad ten vyksta susišaudymas tu galėjai tesiog sėsti į mašina ir ramus išvažiuoti, bet ne tu išlipai iš mašinos su tokia pat vardo spalva nubegai prie jų ir visą laiką rankose laikiai ginkla mum praktiškai nebuvo laiko išsiaiškinti kas šaude kadangi ir be taves ten buvo daugiau nei 5 snukiai ką mum reikėjo pagalvoti, kad tu atbėgi link mūsų su ginklu rankose paskui mum atcivėja kokie dar į snukiai. Aš galiu pasakyti jog čia akivaizdus bandymas pakišti tesiog iš pat pradžiu galėjai išvažiuoti su mašina, o ne laukti kol tave nušaus.


  • 0

NTA DIR. NUO 2022-06-04 IKI 2022-07-16

Mano Pasiekimai :

1x Medikų Direktorius

1x Vagių Direktorius

1x Naujokų Verbuotojas

1x NTA Direktorius


#3
Forumo niekinimas

Forumo niekinimas

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 102 Pranešimai
  • Gyv. vietaForumas
  • Darbas:Rašyti iš 6 acc prieš
  • VIP:Jop už 3 eurus

Tai tu turi speti isiaiskinti kas lese kas ne nes delaeriu baze nebuvo uzimta su masina nevazevau nes nenorejau kad sprogtu begau uz sienos kuo toliau nuo nusikalteliu  nzn koki pakisima tu cia matai kur noriu ten stoviu kur vazuoju cia mano dalyka tokie pienburniai nesaudys manes


Šį pranešimą redagavo Forumo niekinimas: 20 gegužės 2021 - 14:17

  • 0

rtPXtA9.png


#4
Kiskis_Okupantas

Kiskis_Okupantas

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 215 Pranešimai

Tai tu turi speti isiaiskinti kas lese kas ne nes delaeriu baze nebuvo uzimta su masina nevazevau nes nenorejau kad sprogtu begau uz sienos kuo toliau nuo nusikalteliu  nzn koki pakisima tu cia matai kur noriu ten stoviu kur vazuoju cia mano dalyka tokie pienburniai nesaudys manes

Jo, nenorėjai, kad sprogtu, bet kartu kaškaip begiojai prie jų.


  • 0

NTA DIR. NUO 2022-06-04 IKI 2022-07-16

Mano Pasiekimai :

1x Medikų Direktorius

1x Vagių Direktorius

1x Naujokų Verbuotojas

1x NTA Direktorius


#5
🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

🌴Vaidaz_Wingstonz🌴

    Worst feeling ever

  • Veteranas
  • 4.451 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:Mechanikas
  • VIP:Turiu
  • ADMIN:Aišku kad. Turiu Verchas aš gi
  • XP:292000
  • Vaidaz_Wingstonz
  • Shaco420
Patvirtinta
  • 0
Pretenduoju i administracijos posta nuomone gali isreiskti paspaudes CIA ir gausi rep




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)