Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Pagalbos Android Versija


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Narco_Trafficante

Narco_Trafficante

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 13 Pranešimai
Sveiki reikia pagalbos atsirado per androida galima Sampa Žaisti ir ten rašo kad, man reikia kitos versijos Mano versija 0.3.7 o reikia 0.3.7-R4 ir rašo kad, aš užblokuotas tik pažiūrėjau Banu sąraše Mano vardo ten nėra Tony_Montana prašau padėkite būtų labai smagu jeigu galėčiau ant telefono žaisti Sampa :)
  • 0

#2
J. D. Pardo

J. D. Pardo

    #STONKUSGOAT

  • Senbuvis
  • 1.066 Pranešimai
  • Gyv. vietaMajemis
  • SEND*NUDES#5689
  • Darbas:Šlavėjas
  • VIP:Nereikalingas
  • XP:lemas
  • Laimėjo konkursą:Geriausias Naujoku Verbuotojas
  • JovitasPacevic

Sveikas, šiuo metu nėra galimybės žaisti samp mobile r4 versijoje nes tokios dar nėra sukūre per telefona


Šį pranešimą redagavo Rhino: 14 birželio 2021 - 03:44

  • 1

 


#3
💎𝓓.𝓢𝓶𝓲𝓽𝓱💎

💎𝓓.𝓢𝓶𝓲𝓽𝓱💎

    Viršila

  • Garbės moderatorius
  • 1.350 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Smith#2594
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Taip
  • XP:130k xp
  • Deivas_Smith
  • 2021 Metų moderatorius:Naujokų bendruomenė
  • Geriausias 2021 metų:Radijos DJ/Naujokų verbuotojas
  • 2020 Metų direktorius:Autoklubo !
  • Geriausias 2020 metų:Radijos DJ
  • fruity_bearhugs

Sveiki reikia pagalbos atsirado per androida galima Sampa Žaisti ir ten rašo kad, man reikia kitos versijos Mano versija 0.3.7 o reikia 0.3.7-R4 ir rašo kad, aš užblokuotas tik pažiūrėjau Banu sąraše Mano vardo ten nėra Tony_Montana prašau padėkite būtų labai smagu jeigu galėčiau ant telefono žaisti Sampa :)

Sveikas, šiuo metu neturime galimybės žaisti ir per mobiliuosius, kaip bebūtų gaila. Dar pridėsiu, jei nori kada pridėti kažką jau parašytame tekste, tai tiesiog redaguok savo postą, nes negalima vienas po kito rašyti postus, tai vadinasi double post, už tai baudžiama, bet šį kartą tiesiog paslepiu tau ją ir tiesiog žinok.


  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)