Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Diskusija] Kaip atrodys pereinamsis laikotarpis nuo samp'o į fiveM?


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
ГΣЯMΛ🧿

ГΣЯMΛ🧿

    akvilė natūralus mineralinis vanduo

  • Kinematografas
  • 2.709 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius, Lietuva
  • Darbas:taip
  • VIP:taip
  • ADMIN:taip
  • XP:taip
  • 2021 Metų moderatorius:Apie viską
  • Geriausias 2021 metų:Forumo skilties moderatorius
  • Geriausias 2018 metų:Metu Moderatorius
  • Geriausias 2016 metų:kelionių kūrėjas!

hi,

artėja diena, kuri turėtų išpirkti Beno LSG apleidimą, tai klausimas.

Asmeniškai internete neteko dar susidurti, kad tokią sena, gan artima ir didoka bendruomenė draugiškai keliautų į kitą žaidimą. Tai gal jūs turit kokių įžvalgų ar spėjimų, kas bus?

Man gta5 realizmo aspektas nelabai patinka, bet proximity voice chatas turetų būti žiauriai fun dalykas.


Šį pranešimą redagavo ГΣЯMΛ🧿: 22 liepos 2021 - 19:24

  • 0

#2
GėlyTė

GėlyTė

    G.O.A.T

  • Senbuvis
  • 6.203 Pranešimai

hi,

artėja diena, kuri turėtų išpirkti Beno LSG apleidimą, tai klausimas.

Asmeniškai internete neteko dar susidurti, kad tokią sena, gan artima ir didoka bendruomenė draugiškai keliautų į kitą žaidimą. Tai gal jūs turit kokių įžvalgų ar spėjimų, kas bus?

Man gta5 realizmo aspektas nelabai patinka, bet proximity voice chatas turetų būti žiauriai fun dalykas.

 

Nemanau kad gta5 bus geriau uz sampa. Visgi visi OG playeriai pasiilgs to tikro multiplayer kvapo. O tuos 13mecius papirks grafikos ir masinos. Jeigu man tektu rinktis gta5 ar sampas, tai 100proc sampas.

 

Dbr paziurejus i gta5 LTU servus tai juokinga kai per toki didziuli zemelapi zaidzia 60 zaideju, nei idomu nei ka. Kiekviena diena girdziu per dc kai @Aurimas su kazkokiais pakalikais snekasi apie kazkokias mafijas, mentu saudymus ir t.t kai visa ta tu turi sampe tai kam cia kist saibas i kita projekta. Geriau investuot i geriausius atnaujinimus sampe ir pritraukt nauju zaideju su reklamom ir t.t nzn cia is tuscio i kiaura viska rasau :D

 

Del perejimo tai nemanau kad visi 100proc pereis i kita zaidima, kaikurie leavins, kaikurie pereis i kitus ltu samp projektus. Gta 5 nemanau kad tures toki populiaruma ir gyvens tiek kiek pragyveno sampas
 


Šį pranešimą redagavo Art Man: 22 liepos 2021 - 20:03

  • 1

5d1e1b619f9f110aac4f890ede96d72d600.png

Teisėsaugos direktorius 2020.10.06 - 2020.11.17

ANKETA I MOD


#3
Fightum Bazarum

Fightum Bazarum

    Veteranas

  • Kinematografas
  • 1.591 Pranešimai
  • ADMIN:sirdyje
  • 2023 Metų direktorius:Transporto!
  • 2023 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2022 Metų geriausias:Radijos DJ
  • 2021 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos
  • 2020 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos & Filmai
  • Geriausias 2020 metų:Baneris
  • Laimėjo konkursą:Serverio pristatymas 2018

As manau tiesiog is lsg kas megsta gta 5 ten ir eis zaist, kas nemegsta tai nekels kojos. Jei tik dalis pereis i fivem, vis tiek reklamas des Benas, tai susijungs su naujais zaidejais per fivem ir bus turbut new community ten, kas gal ir zjbs nes cia per daug toxic pasidarius.

 

O sampas kaip dalykas amzinai negyvens, nes po keliu metu vis maziau vienolikmeciu prades lost sampa, tuolabiau pasirinks lsg. Dabar vaikai nuo geresniu zaidimu pradeda, pas visus kompai galingesni nei pries 10 metu buvo, kai sampas lietuvoj buvo labai populiarus zaidimas.


  • 0

#4
ValdasUnbanApeliacija

ValdasUnbanApeliacija

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 137 Pranešimai
Net nematau įdomumo tą gta 5 lošt aš pažiūrėjas pora video apie tuos rp servus man graudu yra :D
Šaudytis lempa ten , sandėliai ten tikriausiai vpš neegzistuoja, o čia puse žaidėjų žaidžia dėl sandelių :)
  • 0

#5
ʙᴜʜᴀʟᴛᴇʀɪꜱ ᴘᴀᴜʟᴏ

ʙᴜʜᴀʟᴛᴇʀɪꜱ ᴘᴀᴜʟᴏ

    Su Sventėm

  • Metų moderatorius
  • 1.659 Pranešimai
  • Gyv. vietaPas Alfredo
  • RageOutPaulo#1188
  • Darbas:Pilotas
  • VIP:VIP
  • XP:100+
  • Paulo Santiago
  • 2023 Metų direktorius:Skelbėjų!
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2022 Metų direktorius:Skelbėjų!
  • 2020 Metų direktorius:Skelbėjų!

Neveza kompas GTAV. Kas mane girdėję dc, tai žino, kad mano pc ūžia kaip RBMK reaktorius. Taigi, jei tektų žaisti gta V, reiktų naujo pc.


  • 3

0jppzNT.jpg


#6
ГΣЯMΛ🧿

ГΣЯMΛ🧿

    akvilė natūralus mineralinis vanduo

  • Kinematografas
  • 2.709 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius, Lietuva
  • Darbas:taip
  • VIP:taip
  • ADMIN:taip
  • XP:taip
  • 2021 Metų moderatorius:Apie viską
  • Geriausias 2021 metų:Forumo skilties moderatorius
  • Geriausias 2018 metų:Metu Moderatorius
  • Geriausias 2016 metų:kelionių kūrėjas!

*
Populiarus

Neveza kompas GTAV. Kas mane girdėję dc, tai žino, kad mano pc ūžia kaip RBMK reaktorius. Taigi, jei tektų žaisti gta V, reiktų naujo pc.

Nemanau, kad esi vienas. Daug kas ant laptopu senu zaidzia ,kai uzsieni dirba ir t.t.


  • 7




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)