Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[RELOG] Domis_Salatka


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Erander

Erander

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 141 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t
1. Jūsų Vardas_Pavardė. Erander_Samers
2. Data. 2021-08-30
3. Foto / video įrodymas. https://imgur.com/a/Nbk7QXw
4. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). Gaila buginos filmavimas, bet manau matos uztektinai, pagal timestamp nesunku atskirt kad nuo HP nusivijau ir relog dejo pries spejant itart, bet surakinus.

Šį pranešimą redagavo Erander: 30 rugpjūčio 2021 - 22:43

  • 0

#2
Yang_Gang

Yang_Gang

    Dažnas dalyvis

  • Pažengęs
  • 99 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus
  • Darbas:DIREKTORIUS
  • VIP:Taip
  • XP:110000
  • Yang_Gang

https://imgur.com/a/9i1KZA7

 

 

SVEIKAS KOLEGA JAU JIS BUVO ITARTAS 


Šį pranešimą redagavo Yang_Gang: 30 rugpjūčio 2021 - 23:57

  • 0

#3
Erander

Erander

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 141 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t

https://imgur.com/a/9i1KZA7


SVEIKAS KOLEGA JAU JIS BUVO ITARTAS

Kas per įtarinėjimai jei įrodymų neturi tu tinkamų, neskaitant kad matos draugelis parašė tau čia. Pd piktn kiek žinau vadinasi.
Neskaitant to, kompromiso taisyklė galioja tik tarp nusikaltusio žaidėjo ir to kuris įkėlė skundą, atsakyti į skundą privalėjo salatka ir per 2val, o neatsakė.
Ir paskutinis, per tą laiko tarpą aš on buvau ir žinutės negavau iš jo, o gal jis antrą kart relogino ir tu už tą star meti, taip kad nereik bandyt kažko, kaltas yra kaltas.

Šį pranešimą redagavo Erander: 31 rugpjūčio 2021 - 07:28

  • 0

#4
Steponas_Makalys

Steponas_Makalys

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 160 Pranešimai
  • Gyv. vietaKėdainiai

I mean vakar pats išsikviečiau PD ir paprašiau jog per racija paklaustu kas buvo mane surakine, tas kurį išsikviečiau parašė jog Yang_Gang'as buvo surakinęs atvažiavo ir paprašiau jog duotų starus, o ne į forumą jis sutiko uždėjo starus ir į kaleimą išvežė. Paklauskit to žmogaus kurį išsikviečiau gal jis filmuotą medžiagą turi? Nes manau turi.


  • 0

#5
Erander

Erander

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 141 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t

I mean vakar pats išsikviečiau PD ir paprašiau jog per racija paklaustu kas buvo mane surakine, tas kurį išsikviečiau parašė jog Yang_Gang'as buvo surakinęs atvažiavo ir paprašiau jog duotų starus, o ne į forumą jis sutiko uždėjo starus ir į kaleimą išvežė. Paklauskit to žmogaus kurį išsikviečiau gal jis filmuotą medžiagą turi? Nes manau turi.

Tai tegu parodo kaip surakino, nes starus be įrodymų mest tai jau piktn arba mažiausiai pažeidimas taisyklių, o už relog įrodymus imečiau aš, plius nereik čia pradėt, matei puikiai kas surakino vidose matos kad iš afk parėjai ir tik tada /q
  • 1

#6
James Versace

James Versace

    pupis

  • Elitas
  • 3.497 Pranešimai
  • Gyv. vietaNorvegija
  • Hamabon#1111
  • Darbas:Vagis
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:100k xp.
  • James_Versace
  • 2022 Metų geriausias:Meras!
  • 2020 Metų moderatorius:Naujokų bendruomenė
  • Geriausias 2020 metų:Naujoku verbuotojas
  • 2019 Metų Direktorius:Kroviniu Transportas
  • Geriausias 2019 metų:Naujoku verbuotojas
  • Rekordų savininkas:Direktorius ilgai

Patvirtinta.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)