Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Aras Aironas_Aironce


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.959 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

1. janul_marius

2. katik

3. https://imgur.com/a/DgHHQSo

4. 27. Mušti / šaudyti galima tik tada, jeigu(rekomenduojama filmuoti, direktorius bet kada gali paprašyti pateikti filmuotą medžiagą): (1/1 + įtraukiamas į juodąjį sąrašą)
27.1. Nusikaltėlis šaudo/bėga nuo jūsų su transporto priemone, arba pėsčiomis, arba kitaip priešinasi suėmimui.
27.2. Asmuo dalyvauja pabėgime iš kalėjimo (įtariamasis turi būti nesurakintas);
27.3. Nusikaltėlis nemoka baudos būdamas uždaroje patalpoje / vandenyje / kitoje vietoje, kur neįmanoma jo įsodinti, ir nepaklūsta pareigūno reikalavimo išeiti į pasiekiamą vietą;
27.4. 
Pašaliniai asmenys teisėsaugos sandėlio teritorijoje bando užimti teisėsaugos ginklų sandėlį (įtariamieji turi būti nesurakinti);
27.5. Ginant bombos padėjimo operaciją, teisėsaugos pastato užgrobimo metu, susišaudymų malšinimui, žaidėjų / grupuočių / gaujų, mieste ar užmiestyje.
27.6. Į Inkasatorių, kuris plauna pinigus ir/arba į žmogų, kuris turi pinigų maišą.
27.7. Žmogus buvo gaudomas ir įvažiavo į kažkurio sandėlio teritoriją. (o jei žmogus buvo rastas sandėlyje, su star, turite paprašyti išvažiuoti ar išeiti iš sandėlio teritorijos, jei nevykdo nurodymų galite nušauti).
27.8. Asmuo yra užimtoje zonoje (pvz: gauja užima PD pastatą, sankryža ir t.t, tuomet visi ten esantys gali būti šaudomi).
27.9. Asmuo yra sunkus nusikaltėlis (išimtys: 58. taisyklėje).

27.10. Pradėta šaudyti į teisėsaugos pareigūno elitinį ginklą, darbuotojas gali atsišaudyti iš jo (negali būti padaryta žala kitiems žaidėjams). 

Išimtis: žaidėjas specialiai nesitraukia nuo sunkaus nusikaltėlio/vaikšto aplink jį, važiuoja su juo tame pačiame transporte.
27.11. Asmuo pilotuoja oro transportą virš pareigūnų taip trukdydamas jų darbą, galima įspėti jį, jog nutupdytų transportą ant žemės ar pasitrauktų toliau. Žaidėjui nepaisant įspėjimo, transportas gali būti sušaudomas.

  • 0

#2
aironas viesulas

aironas viesulas

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 43 Pranešimai
gta_sa 2021-09-07 18-56-37-544 (2) (streamable.com) nzn nzn is nugaros kazkas lese labai stipriai lyg is dvieju rifle o atsisukes aiskiai maciau tave stovinti ir scopinant su rifle


https://www.lsgyveni...corona"]Pd"%5"] lendi į susišaudymą pats kaltas, matai vyksta susišaudymas, tai galėtum ta vieta ir palikt o ne trainiotis veiksmo viduryje

ofc cia uz pd piknaudziavima bet still esme tame kad nereik laikyt ginklo nutaikyto jei matai kad saudosi is kur as galejau zinot kad tu saudei ar ne tu? ar man tipo ratais reikejo begiot ir nieko nedaryt?

btw abejoju ar tu norejai saudyt i ta tuscia mechaniku masina, tiketinas variantas kad norejai taip tycia padaryt, pats lindai i susaudyma tai tikrai zinojai kad kazkas nukentes del to

Šį pranešimą redagavo Tomas2: 07 rugsėjo 2021 - 19:39

  • 0

#3
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.959 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

gta_sa 2021-09-07 18-56-37-544 (2) (streamable.com) nzn nzn is nugaros kazkas lese labai stipriai lyg is dvieju rifle o atsisukes aiskiai maciau tave stovinti ir scopinant su rifle


https://www.lsgyveni...corona"]Pd"%5"] lendi į susišaudymą pats kaltas, matai vyksta susišaudymas, tai galėtum ta vieta ir palikt o ne trainiotis veiksmo viduryje

ofc cia uz pd piknaudziavima bet still esme tame kad nereik laikyt ginklo nutaikyto jei matai kad saudosi is kur as galejau zinot kad tu saudei ar ne tu? ar man tipo ratais reikejo begiot ir nieko nedaryt?

btw abejoju ar tu norejai saudyt i ta tuscia mechaniku masina, tiketinas variantas kad norejai taip tycia padaryt, pats lindai i susaudyma tai tikrai zinojai kad kazkas nukentes del to

 

kžn, aš atvažiuoju prie sankryžos, sau ramiai kimarinu, prisizoominau, apsižiūrėt, nes ant ne full screen buvau ir tamsiau buvo viskas:D, tai ką aš ten matysiu. Pastebėjau, kad kažkas lesą keithą, nusitaikiau apsižiūrėjau ir pamačiau, kad jį mentas lesa, susižinojau iš kuriuos pusės pasisukęs šonu ir privažiavau, kažkaip nesitikėjau, kad pareigūnas taip neatsargei ir į betką naudos tarnybinį ginklą.

 

Aš ir nekeliu už pd piktn, nes kaip ir jo aš nusikaltėlis, su starais, bet šaudyt, tai turėtum pateikt video, kaip aš priešinausi/atgal šaudžiau ar kažką kitko, dabar nieko tokio nematau, tai nebent iš kažkur išsitrauksi tokį edited video, kaip aš bėgu ir pns, tada gal ir būtų atmesta.


Šį pranešimą redagavo Janul: 07 rugsėjo 2021 - 21:08

  • 0

#4
aironas viesulas

aironas viesulas

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 43 Pranešimai
net neisivaizduoju kas galetu ramiai kimarint susisaudyme isitraukes ginkla nes tai nelabai panasu i ta tavo “kimara” + discorde matau sedejot visi tai tikrai zinojai kad keithas jau senai saudosi su mentu tad gali nerašyt sudo kad tik atvaziaves suzinojai


“kAzkAip nEsItiKejAu kAd pArEigUnas tAiP nEatSaRgiAi iR i bEt kA nAuDoS gInKlA” - iš tos puses saude, ir jau zinojau kad vagosai, tuo tarpu ir tu buvai su vagos skin ir isitraukes ginkla, nzn nzn apie koki neatsarguma tu sneki cia
  • 0

#5
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.959 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

net neisivaizduoju kas galetu ramiai kimarint susisaudyme isitraukes ginkla nes tai nelabai panasu i ta tavo “kimara” + discorde matau sedejot visi tai tikrai zinojai kad keithas jau senai saudosi su mentu tad gali nerašyt sudo kad tik atvaziaves suzinojai


“kAzkAip nEsItiKejAu kAd pArEigUnas tAiP nEatSaRgiAi iR i bEt kA nAuDoS gInKlA” - iš tos puses saude, ir jau zinojau kad vagosai, tuo tarpu ir tu buvai su vagos skin ir isitraukes ginkla, nzn nzn apie koki neatsarguma tu sneki cia

 

kalbėk faktais, o ne savo išmyslais 14kinio mąstymo, stebėk kas kalba dc, šalia yra overlay ir viskas matosi. Tai, lol, magiškai atsiranda šalia antra vagos skin galva, tai tipo dėl to kad panašus skin turi teisę lest? Tipo, čia tu ant tiek iš medžio iškritęs ar kas tau?:DDD

btw, tavo pateiktame pavyzdyje, kur ezra atmete, tai kiek ten? 4-6 žmonės įsivėlia buvo, čia vienas ant vieno buvo ir aš privažiuoju apsižiūrėt, tiesiog visiška lempa, kad tu mane pašaudei ir tada bam nebešaudai, o tik bauda ir laisvas vos ne, pats pripažindamas, kad nieko aš nedariau ir tavo šaudymas nėra pagrįstas.


Šį pranešimą redagavo Janul: 07 rugsėjo 2021 - 21:15

  • 0

#6
aironas viesulas

aironas viesulas

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 43 Pranešimai
pamaciau kad nustojai aimint su ginklu tai pradejau saudyt i ta kuris dar buvo ji isitraukes, o apie ta discorda tai kažinau ten gali bet kuo uzsivadint vps niekada nesikeikiu nieko nereiskia man tas tavo overlay, teises lest gal ir neturejau bet pats kaltas kad ten buvai, nereik lyst jei taip žadi bėgt myščiot i foruma :D

patiko man tas “kalbek faktais” ir tada pavadina 14-meciu xD matau labai sirdele paliete tavo tos dvi awp kulkos
  • 0

#7
James Versace

James Versace

    pupis

  • Elitas
  • 3.497 Pranešimai
  • Gyv. vietaNorvegija
  • Hamabon#1111
  • Darbas:Vagis
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:100k xp.
  • James_Versace
  • 2022 Metų geriausias:Meras!
  • 2020 Metų moderatorius:Naujokų bendruomenė
  • Geriausias 2020 metų:Naujoku verbuotojas
  • 2019 Metų Direktorius:Kroviniu Transportas
  • Geriausias 2019 metų:Naujoku verbuotojas
  • Rekordų savininkas:Direktorius ilgai

Atmesta, matosi kad specialiai provokuoji. Pareigunui kai saudo i nugara labai sunku suziureti, o dar kai cia su rifle bandai paziureti i menta tai tik juokas ima.


  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)