Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[AFEROS] Christian_Laettner


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
'Dallas'

'Dallas'

    Irresistible

  • Veteranas
  • 1.073 Pranešimai
  • Gyv. vietaNeringa
  • VIP:
  • XP:150.000
  • 2022 Metų direktorius:Transporto!

*
Populiarus

1. Jūsų Vardas_Pavardė: James_Dallas
2. Data: 2021-09-28 21:34
3. Įvykio aprašymas - komentaras (nebūtina): 

Tikriausiai pradėsiu nuo to, kad man pačiam nėra malonu savam dėti skundą, bet taip kaip tu pasielgei tai yra mažu mažiausiai žema.

O įvykis toks, kad ieškojau ginklų ir jų ieškojau dideliais kiekiais. Anksčiau matydavau, kaip šis asmuo pardavinėją deaglą, o ir gaujoje buvo toje pačioje kaip ir aš, todėl nieko nelaukdamas parašiau jam į sms, tačiau tuo metu jis sėdėjo kalėjime, todėl gavo iš manęs emailą. Išėjęs iš jailo susitarėm susitikti pas jį hatoj. Tarpininkavimui visi adminai buvo AFK, o Zuegas parašė, kad neturi laiko tokiems dalykams xd. Laiko nebuvo daug todėl norėjosi viską greit ir saugiai padaryti, todėl Christianas pasiūlė man paduoti pusę sumos t.y 500k, o jis paduos man visą dgl, taip duodamas pasitikėjimą, kad aš atiduosiu likusią dalį. Paduodamas 500k, gavau tik 1 Eurą (nuotraukoje matosi, kaip maivosi kaip čia taip gavosi), paskui padavė tik vieną dgl kulką ir greitai atsijungė. Nuotraukos

 

Nuostolis: 500.000

 

4. Foto / video įrodymas: 

1. Email'o įrodymai, kaina, kiekis ir tt - https://imgur.com/gallery/uszUNNP

2. Visa aferos eiga namuose - https://imgur.com/gallery/KebHwJj

 

Taigi, kiek žinau šis veikėjas jau yra aferistų sąraše (Christian Laettner-  Apgaudinejimas su draugu siulymas kreditus uz maza suma o draugas iskarto siulo uz didele suma.), tačiau noriu, kad būtų prirašyta ir ši situacija į jo suvestinę ;) .

 

PS. Jeigu neklystu nuo didesnių sumų yra skiriama PERMA? Am I wrong?

 

Pagarbiai,

James_Dallas

:hi:


  • 10

Paveiksliukas

:hi:


#2
Rokis_Mambo

Rokis_Mambo

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 381 Pranešimai
  • Darbas:NTA
  • VIP:TAIP
  • XP:45k

ka tu čia suklastojas niekada nesikeikiu savo ta timestemp :DD  kazkokia nesamone įkėliai . pats gausi bana už klastojima.  pagal tavo foto padaviai saibas o apie ginklus tik paskui kalbejom, tu čia vps skola man padavei niekada nesikeikiu dar bazarini nesamones :D   Net nera jokios kalbos apie ginklus  pasakiau kad is ross nupirkau ir viskas,   Sakau galiu paduot jam tuos niekada nesikeikiu 500k tai ignoruoja niekada nesikeikiu

 

uz antra karta perma ? tu nejuokink pazek kiek kaziukas aferu pridares ir toliau scamina arba tas efka hold

 

jis jau su antonesu man perma suderines nu  korupicja čia labai didėlė bus jeigu perma man už nieka bus 

 

 

Priedas  Ekrano kopija (637).png   60,84K   2 Parsiųsta kartų

 

Aš jam siūlau atiduot šaibas bet jis išsidirbinėja... tyčia nori sako kad aš perma gautau

Priedas  Ekrano kopija (640).png   40,09K   0 Parsiųsta kartų


Šį pranešimą redagavo Rokis_Mambo: 30 rugsėjo 2021 - 17:10

  • 0

c8M5qF4.png

 

O2uJOgf.png

 


#3
A. James

A. James

    atmesta

  • Veteranas
  • 3.552 Pranešimai
  • Gyv. vietaPD garažas
  • AJames#5940
  • Darbas:Brigadioras
  • A James
  • 2021 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Laimėjo konkursą:1x1

Skola gražinta, tai rakinu

https://imgur.com/a/hMRfzJo


  • 1

...





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)