Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Mr.Pinky

Mr.Pinky

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 240 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė/Discord Takehyto Matsushyta

2. Data. 2021-11-05

3. Kokią taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) Būtina įrašyti taisyklę, kurią moderatorius / administratorius pažeidė, kitaip skundas bus atmestas: netinkamai isnagrinetas skundas, kitu zmoniu nebaudimas. ( korupcija ) 

4. Foto / video įrodymas.  https://www.lsgyveni...scord-egis-boo/

5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). Visiskai nera jokios esmes, kad mano visa gimine isvadino vos ne taip, kad ji nieko nera pasiekusi? ,, jis uz tave gimine daugiau pasiekes yra " - cia gi nera izeidimas, ir jis mano tevu nebuvo prikises? Bet gi zodzio laisves nera, yra tik jusu draugeliai, kurie uz tokius dalykus nebus baudziami? https://imgur.com/a/rb0vfeN( pirmoje nuotraukoje matosi, kaip jis pirmas mano visa gimine prikiso prie pokalbio ) mane izeidinejo, ir as atsakiau jam atgal. Kodel kiti zmones nera baudziami uz izeidinejimus?  dar paskrolinciau daugiau sms ir tikrai, garantuoju, kad rasciau daugiau izeidimu ant saves, bet Egis sito nemato, ir praleidzia visko pro akis, kai izeidineja kitus, draugeliu nebaus gi, jokios korupcijos nera, tikrai ne. 

 

 

 

- Redagavau nick, nes pradziai idejau ne ta nickname, su laiku tik pamaciau. 

 

 


Šį pranešimą redagavo Mr.Pinky: 06 gruodžio 2021 - 16:28

  • 0

Mano nuveikti darbai šiame projekte:

  • Naujokų verbuotojas x5 kartus. :rolleyes: 
  • Nelegalių darbų direktorius ( baikerių ) x1. :smoke: 
  • Esu įrašytas į gaisrinės wlist'ą B) 
  • Esu įrašytas į autoklubo wlist'ą B) 

 

 

Pildau į naujokų verbuotojų moderatorius: Spausk čia ir gausi free rep'ų <<< ČIA VA IŠKARTO >>>

 

 


#2
Egis.

Egis.

    Kulinaras

  • Elitas
  • 1.941 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Egis Boo
  • Darbas:Chef
  • VIP:Turiu
  • XP:Visi
  • Laimėjo konkursą:LSG Kulinaras 2014

Nu nesupranti tu, buvot visi įspėti apsiraminti Priedas  Screenshot_20211205_165225.jpg   34,53K   0 Parsiųsta kartų bet žiūriu nesupratai tik tu vienas, toliau provokacija uzsiminejai. O kad nebaudziau ju, nes ne jie pradėjo visa veiksmą, o gerb pilieti jūs, del to ir gavot ramumos. Dabar kaip sedi mute chatas grazus ir visi bendrauja normaliai. Viskam yra ribos, perzengei ir nebaudziau. Sėkmės 


  • 0

#3
Mr.Pinky

Mr.Pinky

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 240 Pranešimai

Nu nesupranti tu, buvot visi įspėti apsiraminti attachicon.gifScreenshot_20211205_165225.jpg bet žiūriu nesupratai tik tu vienas, toliau provokacija uzsiminejai. O kad nebaudziau ju, nes ne jie pradėjo visa veiksmą, o gerb pilieti jūs, del to ir gavot ramumos. Dabar kaip sedi mute chatas grazus ir visi bendrauja normaliai. Viskam yra ribos, perzengei ir nebaudziau. Sėkmės 

,,  Dabar kaip sedi mute chatas grazus ir visi bendrauja normaliai. " https://imgur.com/a/OvansWY

 

Dabar vadinasi tai, kad jei zmogus  isvadina mano gimine nieko nepasiekusiais, o as atsakau atgal - kencia tas zmogus, kuris pasake ant tuo zmogaus, kuris pirmas pasake? smart.

 

is tavo kontekso yra aiskiai suprasta, kad gavau mute del tevu ikisimo ,, Nu dar prades cia tevus vadinti visaip jis, tegul nusiramina, o jei nori kazkur pasireikšti tegul eina su savo tevu ir šneka "

 

pasikartosiu, kad jis pirmas mano tevus buvo ikises ( aiskiai nuotrauka pateikiau ) bet eilini karta jis nebuvo nubaustas, nors ir pirmas pradejo, bet nieko nemates, neskrolines susirasinejimu, teigi, kad as viska pirmas pradejau, nors as tau numeciau nuotrauku. Po tavo zodinio ,, ispejimo " viskas buvo normaliai? - ne, nebuvo. Jie varte, as atsakiau, bet jie nieko negavo, gavau as. 

 

https://imgur.com/a0OVNZP


https://imgur.com/a0OVNZP


Šį pranešimą redagavo Mr.Pinky: 07 gruodžio 2021 - 14:59

  • 0

Mano nuveikti darbai šiame projekte:

  • Naujokų verbuotojas x5 kartus. :rolleyes: 
  • Nelegalių darbų direktorius ( baikerių ) x1. :smoke: 
  • Esu įrašytas į gaisrinės wlist'ą B) 
  • Esu įrašytas į autoklubo wlist'ą B) 

 

 

Pildau į naujokų verbuotojų moderatorius: Spausk čia ir gausi free rep'ų <<< ČIA VA IŠKARTO >>>

 

 


#4
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

 

 

 jis uz tave gimine daugiau pasiekes yra

 

Nuo kada čia įžeidimas :D Temų pavadinimus keiti, tai Egiui skundas tai man. Teisingai tikrai sakai, bandau tam nusikaltusiam Egiui rolę nuimt, neina :(

 

2DYrgcs.png

 

 

P.s. Anam skunde buvo kalba apie tai jog tu mutę gavai, apie kitų nebaudimus nieko išviso nebuvo, o dabar jau prikiši ir tai :D Juokinga.


  • 0

#5
Mr.Pinky

Mr.Pinky

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 240 Pranešimai

Nuo kada čia įžeidimas :D Temų pavadinimus keiti, tai Egiui skundas tai man. Teisingai tikrai sakai, bandau tam nusikaltusiam Egiui rolę nuimt, neina :(

 

2DYrgcs.png

 

 

P.s. Anam skunde buvo kalba apie tai jog tu mutę gavai, apie kitų nebaudimus nieko išviso nebuvo, o dabar jau prikiši ir tai :D Juokinga.

 

O nuo kada nera izeidimas, kai tavo gimine isvadina vos ne kaip ji nieko nera pasiekus? tai gal ir tas, kur as pasakiau tada nera izeidimas? Gal teigiau fakta? Apskritai kalba buvo apie tevu kisima, o jis tevus prikiso pirmas. 

 

Poste aiskiai buvo parasyta, kad pakeiciau del tam tikru priezasciu. Atmerk akis ir pasiziurek kodel.

 

 

,,apie kitų nebaudimus nieko išviso nebuvo, o dabar jau prikiši ir tai  :D Juokinga. "   https://imgur.com/SU07gUr       ( jus apsimelave esat visi cia, supranti? ) tik ir ziurit savo draugu siknas, ir nebaudziat kitu zmoniu, nesubrende korupcingi zmones. cia rasiau ir asmeniskai, bet ignoruoja, nes savo zmoniu jis nemato, ir leidzia jiem izsidirbineti. https://imgur.com/a/dxlvWn6

 

 

-dit: dar plius prie taisykles idejau, kai parasiau, kad ,, kitu zmoniu nebaudimas " pagal tave ka tai turejo reiksti? 


Šį pranešimą redagavo Mr.Pinky: 07 gruodžio 2021 - 14:59

  • 0

Mano nuveikti darbai šiame projekte:

  • Naujokų verbuotojas x5 kartus. :rolleyes: 
  • Nelegalių darbų direktorius ( baikerių ) x1. :smoke: 
  • Esu įrašytas į gaisrinės wlist'ą B) 
  • Esu įrašytas į autoklubo wlist'ą B) 

 

 

Pildau į naujokų verbuotojų moderatorius: Spausk čia ir gausi free rep'ų <<< ČIA VA IŠKARTO >>>

 

 


#6
Egis.

Egis.

    Kulinaras

  • Elitas
  • 1.941 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Egis Boo
  • Darbas:Chef
  • VIP:Turiu
  • XP:Visi
  • Laimėjo konkursą:LSG Kulinaras 2014

Visi yra baudžiami, bet tu perzengiai riba ir gavai bausmę. Numetus Benui jis atsakė atmesti. Tai atmesta. 

Pridėtas failas(-ai)


  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)