Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Būk pirmas!*


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Jokių atsakymų į šią temą

#1
Claudia

Claudia

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 398 Pranešimai
  • Corrinne Claudia
  • 2021 Metų Direktorius:Skelbėjų
  • Geriausias 2021 metų:Mergina

*
Populiarus

4361129a6ff9dc63fc70a250e03c6f19670.png

 

Būk pirmas!

 

8Ec2I3g.png

 

Kas tai?

 

Mokinimasis pažinti žemėlapi. Darbe daug naujų žmonių, kuriems sunku greit susigaudyti žemėlapyje. Šios užduotys padės greičiau koncentruotis į vietas kurias prašo klientas, kad nuvežtumėte. Ir padės suprasti ko klientas nori, kaip būna: Galite mane nuvežti kur netoli picerijos viešbutis. Dažnai būna pasakoma netiksliai ir neaiškiai kur nuvežti. Taigi mokysimės kaip suprasti ir nuvežti kuo greičiau į tinkama vieta klientą.

 

8Ec2I3g.png

 

O kokios bus užduotys?

 

Bus užuominos kur aš esu. Pavyzdžiui direktorius/ė lauks vietoje ir per racija apibūdins kur jis/ji yra. Pvz.:

„ Aš esu vietoje kurioje žaidėjai pilasi kurą, kitoj gatvės pusėje yra viešbutis “ . Jeigu darbuotojai vis nesupranta kokioje vietoje direktorius yra gali uždavinėti klausimus. Pvz.: Ką dar aplink matote? Ar netoliese yra nuosavų automobilių FIX?. Pirmas atvažiavęs darbuotojas/a ir direktorius/ė įlipęs į jo ar jos darbinį automobili laimi.

8Ec2I3g.png

 

Kokia jums nauda iš dalyvavimo?

 

Gausite iki 10k vertės prizą ir galėsite naudingai išleisti. Taip pat jei pretenduosite į w-list turėsite dideli +, kad dalyvaujate.

 

8Ec2I3g.png

 

Kaip sužinosite kada ir kur vyks?

 

Vyks tada kai bus didesnis darbuotojų aktyvumas. Bus pranešta racijoje prieš 5min, kad vyks veikla „ Būk pirmas* “. Turėsite 5min pasiruošti darbuotojų veiklai.

 

8Ec2I3g.png

 

Taisyklės:

* Jeigu tyčia trukdysite kolegoms dalyvauti veikloje „ Būk pirmas* “ nebegalėsite dalyvauti.

* Dalyvavimas nebūtinas.

* Būtina su uniforma ir darbiniu transportu.

* Turėsite 5 minutes pasiruošti.

* Prizai bus įteikti iškart po laimėtojo/laimėtojos paskelbimo.

* Tai pat būsite įrašytas kaip Laimėtojas.

* Dalyvių kiekis nenustatytas visi darbuotojai gali dalyvauti.

 

8Ec2I3g.png

 

 

Laimėtojai:

 

Spoiler
 


Šį pranešimą redagavo DAVID WALLACE: 04 vasario 2024 - 00:38
Atlikti dizaino darbai.

  • 11




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)