Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

VLA mars i ratus.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
26 atsakymai į šią temą

#21
Sumnerio fanas

Sumnerio fanas

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 951 Pranešimai
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?

Koks 20, tau 20 min iki pietu miego nebent, seilinuk tu. Geriau nerasyk daugiau, nes ne tik sau geda daraisi, bet ir man ,kad as cia demesi kazkokiam pagrandukui rodau...

Akiniai tau jau per daug galva veržia, biški nusiimk jos. Tegu smegenys deguonės gauna, jeigu jau vyresnius žmones pagrandukais vadini.


  • 0


#22
Guest_*Klemka_*

Guest_*Klemka_*
  • Svečias

Akiniai tau jau per daug galva veržia, biški nusiimk jos. Tegu smegenys deguonės gauna, jeigu jau vyresnius žmones pagrandukais vadini.

Tu i kiekviena jo komentara akiniais remiesi as tau tik priminti noriu nes pamirsti matomai ka rasai 


  • 0

#23
Sumnerio fanas

Sumnerio fanas

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 951 Pranešimai
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?

Tu i kiekviena jo komentara akiniais remiesi as tau tik priminti noriu nes pamirsti matomai ka rasai 

Kaip įmanoma ignoruoti tokius akinius?

 

iznTuIXmNyz4.png?o=1


  • 0


#24
El Bobas

El Bobas

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 679 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai

neuztruk nesant man tualetinio popieriaus, tarne. Beje, neprakaituok del to bano =D

Procentai buvo saldesni, tad maziau kalbek ir mars man ratus nuplat, kitaip paprasysiu vel Edgaro, kad mazajam muke atsiliepima paliktu. https://rekvizitai.v...s/atsiliepimai/
  • 0

#25
Tediss_Bandis

Tediss_Bandis

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 693 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Gaujos vadas

Procentai buvo saldesni, tad maziau kalbek ir mars man ratus nuplat, kitaip paprasysiu vel Edgaro, kad mazajam muke atsiliepima paliktu. https://rekvizitai.v...s/atsiliepimai/


o ne, procentai =D O del atsiliepimu nekaso nei imones, nei manes, kaip saibos krito, taip krenta, o tu bekte bek aliejaus bleut i bicka ir ark uz 1.2k i rankeles)

Šį pranešimą redagavo Tediss_Bandis: 10 kovo 2022 - 19:25

  • 0

#26
Guest_Tuzas Nr 4_*

Guest_Tuzas Nr 4_*
  • Svečias

Kaip įmanoma ignoruoti tokius akinius?

 

iznTuIXmNyz4.png?o=1

geri tie akiniai kas yra niekada nesikeikiu


  • 1

#27
El Bobas

El Bobas

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 679 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai

o ne, procentai =D O del atsiliepimu nekaso nei imones, nei manes, kaip saibos krito, taip krenta, o tu bekte bek aliejaus bleut i bicka ir ark uz 1.2k i rankeles)


Jau tavo merga mano skyscio pilna, bek skanauti. :D
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)