Jump to content

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Photo

VLA mars i ratus.


  • This topic is locked This topic is locked
26 replies to this topic

#21
Mes už Vaitkų!

Mes už Vaitkų!

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 951 posts
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?

Koks 20, tau 20 min iki pietu miego nebent, seilinuk tu. Geriau nerasyk daugiau, nes ne tik sau geda daraisi, bet ir man ,kad as cia demesi kazkokiam pagrandukui rodau...

Akiniai tau jau per daug galva veržia, biški nusiimk jos. Tegu smegenys deguonės gauna, jeigu jau vyresnius žmones pagrandukais vadini.


  • 0


#22
Guest_*Klemka_*

Guest_*Klemka_*
  • Svečias

Akiniai tau jau per daug galva veržia, biški nusiimk jos. Tegu smegenys deguonės gauna, jeigu jau vyresnius žmones pagrandukais vadini.

Tu i kiekviena jo komentara akiniais remiesi as tau tik priminti noriu nes pamirsti matomai ka rasai 


  • 0

#23
Mes už Vaitkų!

Mes už Vaitkų!

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 951 posts
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?

Tu i kiekviena jo komentara akiniais remiesi as tau tik priminti noriu nes pamirsti matomai ka rasai 

Kaip įmanoma ignoruoti tokius akinius?

 

iznTuIXmNyz4.png?o=1


  • 0


#24
El Bobas

El Bobas

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 679 posts
  • Gyv. vietaŠiauliai

neuztruk nesant man tualetinio popieriaus, tarne. Beje, neprakaituok del to bano =D

Procentai buvo saldesni, tad maziau kalbek ir mars man ratus nuplat, kitaip paprasysiu vel Edgaro, kad mazajam muke atsiliepima paliktu. https://rekvizitai.v...s/atsiliepimai/
  • 0

#25
Tediss_Bandis

Tediss_Bandis

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 695 posts
  • Geriausias 2018 metų:Gaujos vadas

Procentai buvo saldesni, tad maziau kalbek ir mars man ratus nuplat, kitaip paprasysiu vel Edgaro, kad mazajam muke atsiliepima paliktu. https://rekvizitai.v...s/atsiliepimai/


o ne, procentai =D O del atsiliepimu nekaso nei imones, nei manes, kaip saibos krito, taip krenta, o tu bekte bek aliejaus bleut i bicka ir ark uz 1.2k i rankeles)

Edited by Tediss_Bandis, 10 March 2022 - 19:25.

  • 0

#26
Guest_Tuzas Nr 4_*

Guest_Tuzas Nr 4_*
  • Svečias

Kaip įmanoma ignoruoti tokius akinius?

 

iznTuIXmNyz4.png?o=1

geri tie akiniai kas yra niekada nesikeikiu


  • 1

#27
El Bobas

El Bobas

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 679 posts
  • Gyv. vietaŠiauliai

o ne, procentai =D O del atsiliepimu nekaso nei imones, nei manes, kaip saibos krito, taip krenta, o tu bekte bek aliejaus bleut i bicka ir ark uz 1.2k i rankeles)


Jau tavo merga mano skyscio pilna, bek skanauti. :D
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users