Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[PD Pikn] Ghetto_Williams


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

#1
Noxidas

Noxidas

    🅷🅰🆉🅴🅰🅼🅵🅰

  • Senbuvis
  • 1.466 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Heiz#1865
  • Darbas:Pareigunas/Gaujos narys
  • VIP:Faktas.
  • XP:70k
  • Heiz_Noxide
  • 2022 Metų direktorius:Mediku!
  • 2022 Metų geriausias:Įvykis (praranda ginklus, gauna 2 banus, perma + blist)
  • Geriausias 2021 metų:Šaulys

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Haze_Kulverstukas
2. Data. 2022-03-16
3. Kokią serverio taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) PD Piknaudziavimas
4. Foto / video įrodymas.   https://streamable.com/9n1q7p
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). Nieko nesuprantu. Pareigunai gali rakint su mtb- visiska nesamone.

 

Tai jau gali nest is hunterio kada nori? nusitaikiau i helio sparnus, bahuras pakyla ir dauzo is hunterio, kai gali padaryt zalos aplinkiniams + nesaudziau issoko iskart surakino paklausus uz ka saudoma buvo pareigunas atraso patylek.  Nebesuprantu tada uz ka yra itarimas Gun demo.

 

Imgur: The magic of the Internet


  • 4

5a0008f7b852e0aecf46d45be284db94829.gif

11111111111.png


#2
Bechas

Bechas

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 174 Pranešimai

apsaudot visi kaip visada ;) ner ko noret gi nangai pasaudot paimi elitini ir begat ;DD atvarai i losima jus visi pasislepe ir saudot is kampu ;D 

per 3 kartu lekem su lui i losima nes sake saudo daug o db atlekiau is 2 karto norejau paziuret kas saudo pradejo dl kris o tuolab tu nusiteikes galvojau tu lesi ir buvai apsaudomas ;) cia tipo bandai tiesiog prigaut kaip ir su pd skundu idoomus jus esat ;DD 


  • 0

#3
Noxidas

Noxidas

    🅷🅰🆉🅴🅰🅼🅵🅰

  • Senbuvis
  • 1.466 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Heiz#1865
  • Darbas:Pareigunas/Gaujos narys
  • VIP:Faktas.
  • XP:70k
  • Heiz_Noxide
  • 2022 Metų direktorius:Mediku!
  • 2022 Metų geriausias:Įvykis (praranda ginklus, gauna 2 banus, perma + blist)
  • Geriausias 2021 metų:Šaulys

Nesuprantu ka is sito video reiktu suprast? Kad su nrg privaziuoju ir zvengiu is jusu kokie jusu driving skills? Nematau uz ka turejau but apsaudomas IS ELITINIO GINKLO. :)


  • 0

5a0008f7b852e0aecf46d45be284db94829.gif

11111111111.png


#4
Bechas

Bechas

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 174 Pranešimai

Nesuprantu ka is sito video reiktu suprast? Kad su nrg privaziuoju ir zvengiu is jusu kokie jusu driving skills? Nematau uz ka turejau but apsaudomas IS ELITINIO GINKLO. :)

aha po tokio veiksmo zinojai kad atskrisim su elitiniais ;) bet va reikejo speceliai nusitaikyt i mane ;) kad pagalvociau kad saudai ir saudyciau tave ir galetum paskui ppk det ;) ir siaip tu su nrg prilekiai pazvengiai ir kai miriau atsisukes tu su gunu ir jau begi tai nemaciau ar saudei bet kadangi speceliai cia dejai ta ppk tai taves nenusoviau nes papmaciau kad neebegai baisiai surakinau ir paklausei uz ka saudziau buciau paziejas video ar tikrai saudei bet kadangi mane nusove galiu pasakyt tik tiek kad galiu tau uz ta armoura ir heal atiduot 120 ir skristomes ramiai nes kam nusitaikiai i mane? nes tam video matos as kai paziurejau i apacia tu mane nusitaikes ir ziuriu dl nukrites tai pagalvojau tu saudai bet per tavo video matos kad ne tai sakau zala galiu grazint ;)


  • 0

#5
Noxidas

Noxidas

    🅷🅰🆉🅴🅰🅼🅵🅰

  • Senbuvis
  • 1.466 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Heiz#1865
  • Darbas:Pareigunas/Gaujos narys
  • VIP:Faktas.
  • XP:70k
  • Heiz_Noxide
  • 2022 Metų direktorius:Mediku!
  • 2022 Metų geriausias:Įvykis (praranda ginklus, gauna 2 banus, perma + blist)
  • Geriausias 2021 metų:Šaulys

aha po tokio veiksmo zinojai kad atskrisim su elitiniais ;) bet va reikejo speceliai nusitaikyt i mane ;) kad pagalvociau kad saudai ir saudyciau tave ir galetum paskui ppk det ;) ir siaip tu su nrg prilekiai pazvengiai ir kai miriau atsisukes tu su gunu ir jau begi tai nemaciau ar saudei bet kadangi speceliai cia dejai ta ppk tai taves nenusoviau nes papmaciau kad neebegai baisiai surakinau ir paklausei uz ka saudziau buciau paziejas video ar tikrai saudei bet kadangi mane nusove galiu pasakyt tik tiek kad galiu tau uz ta armoura ir heal atiduot 120 ir skristomes ramiai nes kam nusitaikiai i mane? nes tam video matos as kai paziurejau i apacia tu mane nusitaikes ir ziuriu dl nukrites tai pagalvojau tu saudai bet per tavo video matos kad ne tai sakau zala galiu grazint ;)

Tu mane moraliskai pazeidei, as issigandau tokias kulkas pamates likau pasimetes, pradejau saukti discorde. O tai kam reikalingas itarimas GUN DEMO? Ar jau nebera?

Laukiam atsakingu.


Šį pranešimą redagavo Ezah: 17 kovo 2022 - 00:42

  • 0

5a0008f7b852e0aecf46d45be284db94829.gif

11111111111.png


#6
Bechas

Bechas

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 174 Pranešimai

Tu mane moraliskai pazeidei, as issigandau tokias kulkas pamates likau pasimetes, pradejau saukti discorde. O tai kam reikalingas itarimas GUN DEMO? Ar jau nebera?

Laukiam atsakingu.

as tau sakau kai paziurejau i apacia man dl pradejo krist :DD ir galvojau tu saudai cia ne apsimesk du*** galiu ikelt ta video as jei reikia nes paziurejau i apacia tu nusitaikes su gunu ir man dl nukrites tai pagalvojau tu ;)

 

cia kai pirma kart pranesem jus jau lekiau padet bet kolegos sako saudo stogai da tai lekiau fix ir apsisukes grizau bet ziruiu visi isilakste ir tave viena pamaciau galejai vazineti ramiai bet ne va reikejo nusitaikyt kad tik pradeciau saudyt i tave ;)  va kaip ir cia timati bande nangas kazka yrodit del saudymo cj is jo bandei nukopint tik nesaudei o tavo draugeliai is kitur apsaude  https://www.lsgyveni...hetto-williams/

/edit: https://imgur.com/a/wzlg1mD

 

:video:  

 

 

nusautas nebuvai ;) surakint spejau galiu tik uz heal armour grazint 120 ir gal kita kart nereikes provokuoti nusitaikes gunu 

Laukiam atsakingu


Šį pranešimą redagavo Sexas tryse: 17 kovo 2022 - 01:23

  • 0

#7
Noxidas

Noxidas

    🅷🅰🆉🅴🅰🅼🅵🅰

  • Senbuvis
  • 1.466 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Heiz#1865
  • Darbas:Pareigunas/Gaujos narys
  • VIP:Faktas.
  • XP:70k
  • Heiz_Noxide
  • 2022 Metų direktorius:Mediku!
  • 2022 Metų geriausias:Įvykis (praranda ginklus, gauna 2 banus, perma + blist)
  • Geriausias 2021 metų:Šaulys

Is tavo video matosi jog tau dl KRENTA dar net nepasirodant man :D kaip as tau matysiu tavo hunteri kai tu tokiam auksti ir dar ant stogo, bet kulku gavau as tuom viskas ir pasakyta.


  • 0

5a0008f7b852e0aecf46d45be284db94829.gif

11111111111.png


#8
Bechas

Bechas

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 174 Pranešimai

Is tavo video matosi jog tau dl KRENTA dar net nepasirodant man :D kaip as tau matysiu tavo hunteri kai tu tokiam auksti ir dar ant stogo, bet kulku gavau as tuom viskas ir pasakyta.

Tai aš tau dar kartą sakau kad kai pakilau bsk ir žiūrėjau tik į tave žiūriu tu nusitaikės žiūriu dl man krenta galvojau tu saudai dėl to ir apsaudziau arba ten koks na gas per DC ir susitarė kad anas apsaudo mane o tu tik nusaitaikai I mane kad pagalvočiau kad tu saudai ir galėtumėt skundą dėt nes be reikalo manau nenulipai ir nenusaitaikiai 😉 čia tiesiog norėjai kad apsaudyciau ir galėtum skundą dėt nes būtų dl net ne nukritęs būčiau ten nesaudess ir galiausiai nu skridęs padėt hunteri

Šį pranešimą redagavo Sexas tryse: 17 kovo 2022 - 16:28

  • 0

#9
Rainas

Rainas

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.567 Pranešimai
  • Gyv. vieta116 Namas
  • Darbas:Bedarbio pašalpa
  • VIP:Yra
  • XP:KYLA
  • Jonas_Rainas

Atmesta, remdamasis žmogiškumu tokį sprendimą priėmiau. Visų pirmą, man įdomu kodėl tu būtent į jį nusitaikęs? Man tai čia visiškai panašu į provokacija. Kažkas šaudo, neina suprasti iš kur, ir matosi, kad apačioje esi tu, kuris nusitaikęs į jį, tavo pačio vaizdo įraše tai aiškiausiai matosi, jog tiesiai į lėktuvą taikaisi. Jeigu nekristu dl visiškai ir apšaudytu tave tada suprantu, o čia viskas aiškiai matosi, jog hunteris yra apšaudomas kažkieno. Man tiek užtenka, kad atmesti, nes jis tikrai galėjo manyti kad visą tai darai. Jeigu netinka sprendimas, visada galima jį apskųsti, tai tiek šiam kartui. 


  • 4

djIMC2U.png

nrI3xXg.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)