Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Pagalba / Mazas fps


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Džematoras

Džematoras

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 136 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

Vardas Pavardė žaidime?: Ignas_Ace
Kokia problema?: Ijungus sampa, loading screene buna 60 fps kai krauna, uzkrauna puse zaidimo ir nukrenta iki 7-6. Krauna labai ilgai, o jeigu ir pakrauna, zaidime fps pasilieka tie patys zemi. Neina isjungti. Ijungus task manager, 100 procentu cpu, raso san andreas neatsakoma. Isjungiu tik per taskmanager.
Problemos nuotrauka/video(Rekomenduojama): 
https://imgur.com/a/dZ0hQ8x


  • 0

1x Baikerių direktorius
 

2x Vagių Direktorius

 
Transporto Direktorius 2022 / 05 / 12 - 2022 / 06 / 15/

 
Aš iš pamokų nebėgu, aš tesiog į jas neinu... - Haze Amfa 2022-06-08
 

                                                                                  
                                                                                               
 
 

#2
Viktor Stauffacher

Viktor Stauffacher

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Elitas
  • 6.399 Pranešimai

Yra du esminiai dalykai:

1. Kokios kompiuterio specifikacijos (iš žaidimo užkrovimo laiko galima daryti prielaidą, kad kompiuteris nėra greitas ARBA įdėtas senas HDD)?

2. Ar ir anksčiau laikydavos žemas FPS kiekis, ar nei iš šio, nei iš to prasidėjo?


  • 1

#3
Džematoras

Džematoras

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 136 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

Yra du esminiai dalykai:

1. Kokios kompiuterio specifikacijos (iš žaidimo užkrovimo laiko galima daryti prielaidą, kad kompiuteris nėra greitas ARBA įdėtas senas HDD)?

2. Ar ir anksčiau laikydavos žemas FPS kiekis, ar nei iš šio, nei iš to prasidėjo?

1. Anksciau viskas buvo gerai, tesiog pamaciau zaidejo idomia rezoliucija, norejau pabandyt, nukrito fpsai, uzsistaciau savo atgal, nepadejo, keiciau per geforce, nepadejo irgi. I zaidima uzkraudavo pakankamai greitai
2. Man be fps unlock buna 89-92 fps, prasidejo is niekur nieko mazas fpsas.
 https://imgur.com/a/6uAxzS4


  • 0

1x Baikerių direktorius
 

2x Vagių Direktorius

 
Transporto Direktorius 2022 / 05 / 12 - 2022 / 06 / 15/

 
Aš iš pamokų nebėgu, aš tesiog į jas neinu... - Haze Amfa 2022-06-08
 

                                                                                  
                                                                                               
 
 

#4
Viktor Stauffacher

Viktor Stauffacher

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Elitas
  • 6.399 Pranešimai

Jeigu keitei TIK rezoliuciją, tada pabandyk nueit į 

Spoiler
ir ištrink gta_sa.set (ir, jeigu yra, gta_sa2.set) failą ir ištuštink šiukšliadėžę. Tačiau manau, kad vien dėl rezoliucijos tokios problemos negalėjo prasidėti. Dar vienas klausimas - žaidimas įrašytas į SSD ar į HDD?


  • 1

#5
Džematoras

Džematoras

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 136 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

Jeigu keitei TIK rezoliuciją, tada pabandyk nueit į 

Spoiler
ir ištrink gta_sa.set failą. Tačiau manau, kad vien dėl rezoliucijos tokios problemos negalėjo prasidėti. Dar vienas klausimas - žaidimas įrašytas į SSD ar į HDD?

irasytas i kur daugiau vietos, nzn ar ssd ar hdd ten


  • 0

1x Baikerių direktorius
 

2x Vagių Direktorius

 
Transporto Direktorius 2022 / 05 / 12 - 2022 / 06 / 15/

 
Aš iš pamokų nebėgu, aš tesiog į jas neinu... - Haze Amfa 2022-06-08
 

                                                                                  
                                                                                               
 
 

#6
Džematoras

Džematoras

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 136 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

Jeigu keitei TIK rezoliuciją, tada pabandyk nueit į 

Spoiler
ir ištrink gta_sa.set (ir, jeigu yra, gta_sa2.set) failą ir ištuštink šiukšliadėžę. Tačiau manau, kad vien dėl rezoliucijos tokios problemos negalėjo prasidėti. Dar vienas klausimas - žaidimas įrašytas į SSD ar į HDD?

 Buvo kazkokia irgi beda, istryniau ir anksciau gta set, dabar net nepagalvojau. Aciu tau uz pagalba, spaudziu zalia. Rakinu


  • 0

1x Baikerių direktorius
 

2x Vagių Direktorius

 
Transporto Direktorius 2022 / 05 / 12 - 2022 / 06 / 15/

 
Aš iš pamokų nebėgu, aš tesiog į jas neinu... - Haze Amfa 2022-06-08
 

                                                                                  
                                                                                               
 
 




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)