Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Accountas


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Vasquezas

Vasquezas

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 44 Pranešimai

Sveiki , rasau su didele viltim ir bandymu paprasciausiai susigrazint savo accounta Olandas_Vasquez , po ilgo laikotarpio nusprendziau gryzt i LSG uzvakar bandziau prisijungt prie savo acc bet deja neisejo slaptazodis netiko , paspaudziau pamirsau slaptazodi ir meta visiskai nepazystama gmaila , tai man itarimas kyla kad accountas paprasciausiai buvo nulauztas , nezinau ar imanoma man mano sena accounta susigrazint bet rasau ir tikiuosi kad man ji grazins visi irodymai tiek mano dabartiniam nicke lsg serveri , tiek sito forumo postose tiek screenshote kuri idejau , gmailas net ant sito forumo accouto tas pats kuris buvo ant Olandas_Vasquez , ar butu kaip nors imanoma susigrazint accounta , ar man ji paprasciausiai palaidot su 18k xp?

Pridėtas failas(-ai)


  • 0

#2
Jacob_Mueller

Jacob_Mueller

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 263 Pranešimai
Up
  • 1
3x Dylerių Direktorius.
3x Vagių Direktorius.
4x Baikerių Direktorius.
3x Naujokų Verbuotojas.

#3
Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

    Auksarankis

  • Forumo moderatorius
  • 3.598 Pranešimai
  • Deagle#8859
  • VIP:Taip
  • XP:260,000
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

Čia žaidimo pagalba, o ne paskyros susigražinimas. Kurk temą čia, Benas arba Mindaugas nuspręs ir bus matyt kas nutiko su tavo acc. https://www.lsgyveni...susigražinimas/


PS: Lock


  • 0





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)