Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

pd arnes carley


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Lucis_Okupantas

Lucis_Okupantas

    Pokeristas.

  • Medikų direktorius
  • 1.675 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Luciano_Waltonas

2. Laikas ir data, kada darbuotojas nusižengė:2022.11.24 laikas ft
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais): https://www.part.lt/...1d07ca02602.png

4. Pareigūno pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių):

61. Privaloma turėti įrodymus už visus įtarimus. (1/1)

61.1. Už visus įtarimus vertus nedaugiau kaip 1 star, nepateikus įrodymų darbuotojas baudžiamas įspėjimu. (1/2). Už visus įtarimus vertiems 2 ar daugiau star, darbuotojas nepateikęs įrodymų bus šalinamas iš darbo(1/1)

61.2. Esate teisėsaugos firmos direktorius arba priklausote spec. būrio seržanto laipsniui.(Įrodymai reikalingi tik už relog gaudomam pd, už kitus įtarimus įrodymu nereikia, bet patartina juos turėti.)

5. Jūsų komentaras (neprivaloma):Noreciau pamatyt irodymus kur pataikiau kulku i tave.

  • 0

Svx


#2
Arnes

Arnes

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 11 Pranešimai

Vardas nesimato ,bet matosi ant namo stogo ir prasove rata.
Matosi skin toks pats ir su mtb uzsokes ant stogo
Nereike saudyti o tada rasyt sms ,kodel negaudau

 

 

image.png

 


Šį pranešimą redagavo Arnes: 24 lapkričio 2022 - 23:08

  • 0

#3
Lucis_Okupantas

Lucis_Okupantas

    Pokeristas.

  • Medikų direktorius
  • 1.675 Pranešimai

Visu pirma kad skinas ir mtb tokie pat tai nereiskia, kad aš butent šaudžiau, gal kitas žmogus toki pat mtb turejo ir skina bet tu mane tiesiog privaziavai nutrenkei ir itarei.


  • 0

Svx


#4
Arnes

Arnes

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 11 Pranešimai

Visu pirma kad skinas ir mtb tokie pat tai nereiskia, kad aš butent šaudžiau, gal kitas žmogus toki pat mtb turejo ir skina bet tu mane tiesiog privaziavai nutrenkei ir itarei.


  • 0

#5
Lucis_Okupantas

Lucis_Okupantas

    Pokeristas.

  • Medikų direktorius
  • 1.675 Pranešimai

Na bet jau uz ta kur prasoviau rata turejo but kitas itarimas, bet tu tiesiog nepagavai tai jau viskas :D


  • 0

Svx


#6
Harry Marcello

Harry Marcello

    Asas

  • Elitas
  • 1.240 Pranešimai

Patvirtinta.

Pagal pateiktus įrodymus matau kad itarimas buvo 16:21 o foto padaryta jau 16:22 kai kažkas ten ant stogo, taip pat įrodymuose nematau nick kas šaudo.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)