Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Joe_Capone į Naujokų Verbuotojus


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

Apklausa: Joe_Capone į Naujokų Verbuotojus (8 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Imam?

  1. Prabalsavo Taip (6 balsai(-ų) [75.00%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 75.00%

  2. Ne (2 balsai(-ų) [25.00%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 25.00%

Balsuoti

#1
Dankeris

Dankeris

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 138 Pranešimai
1. Jūsų dabartinis ir buvę nick (Vardas_Pavardė) žaidime, jūsų turima patirtis (XP) mūsų projekte? Petras_Putinas (14k XP) Joe_Capone(10k XP)
2. Kiek laiko jau žaidžiate šiame projekte? Kiek laiko vidutiniškai praleidžiate serveryje? Pradėjau žaisti 2018 kovo. Vidutiniškai žaidžiu 5-10 valandų.

3. Kodėl pretenduojate būtent į šias pareigas. Matau serveryje daug naujokų kurie nežino kaip ką daryti, kur kas yra, ir t.t.

4. Turėtos/turimos pareigos? (Gaujos vadas / pavaduotojas - nesiskaito). Nieko ne esu buves , bet tikiuosi gausiu šias pareigas.

5. Ar seniau buvote naujokų verbuotoju? Kiek laiko? Kaip sekėsi darbas? Kodėl pasitraukėte? Dėje ne, bet siekiu juo tapti.

6. Programos "Discord" Kontaktai. ( Būtini jei anketa bus patvirtinama kad su jumis, būtų galimybė susisiekti.). Neparašius kontaktų anketoje anketa iškarto bus atmesta taip yra todėl kad moderatoriams būtų lengviau su jumis susisiekti ir nereikėtų atskirai rašyti ir laukti kol bus arba nebus perskaityta žinutė. dm.abn#6790

7. Kuo tu išsiskiri iš kitų ir moderatoriai turėtų būtent tave pasirinkti ? Esu daug mates per šį laiką serveryje zinau ką galima ko negalima ir kaip veikia kekviena sistema.

8. Kokią pagalbą žadi suteikti naujokams ? Aprodyti serverį, paiškinti dauguma sistemu, ir paiškinti kaip gauti xp ir pavygdyti /pasiekimai ir duoti pinigų ant pirmo cloverio arba mtb.

9. Ar esate buvęs išverbavęs bent vieną naujoką savo noru (nesant naujokų verbuotoju)?

Jei esate, parodykite nuotraukomis kaip tai darėte. (Tai NEPRIVALOMA, tačiau tokiu atveju galėsite greičiau užimti naujokų verbuotojų pareigas!).Taip esu, bet dėje neturiu įrdoymu

10. Ar turite VIP statusą serveryje? Taip

11. Ar esate prisijungę prie Los Santos Gyvenimas discord ( Jei nebusite prisijungę, anketa bus atmesta, nes neturėsim galimybės suteikti jums naujoko verbuotojo rolę.) Discord link'as www.lsgyvenimas.lt/dc (Taip turiu). Taip

Šį pranešimą redagavo Fovis: 13 gruodžio 2022 - 18:32

  • 0

#2
Lucis_Okupantas

Lucis_Okupantas

    Pokeristas.

  • Medikų direktorius
  • 1.684 Pranešimai

pries, esi pats dar naujokas, pirmiau labiau apsiprask serveryje tada pildyk gl


  • 1

Svx


#3
Dankeris

Dankeris

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 138 Pranešimai
Ne esu naujokas esu pabuves daug darbu susirades daug draugu serveryje ir iki siol bendrauju tai kad mazai xp turiu nes ne seivindavau labai daznai xp nes po 10 k xp jis nlb ir rupi tuo labiau losiu nuo 2k18 ir buvau 2k20 padares pertrauka 2m db gryzau skaityk kaip nori tikiuosi pakeisi nuomone

Šį pranešimą redagavo Fovis: 12 gruodžio 2022 - 22:57

  • 0

#4
☯EIMANTAS☯

☯EIMANTAS☯

    Pažengęs

  • Veteranas
  • 170 Pranešimai

Uz, turetu susitvarkyt, draugiskas, aktyvus, padedantis!


  • 1

#5
howtoplaythisshit

howtoplaythisshit

    Rimtas

  • Užblokuotas
  • 334 Pranešimai
Nu dw už, aktyvus sėkmės.
  • 0

#6
🅳🆉🅾🆁🅳🅰🆂

🅳🆉🅾🆁🅳🅰🆂

    Rimtas patarėjas

  • Garbės moderatorius
  • 967 Pranešimai

Aš už, manau šios parėigos yra puiki galimybė tiek įgyti daugiau patirties, tiek kilti karjeros laipteliais!


  • 0

★ MANO PASIEKIMAI ★

Spoiler

#7
L_Gangsta

L_Gangsta

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 140 Pranešimai
Uz aktyvus
  • 0

#8
𝐡𝐚𝐦𝐢.𝐝𝐢𝐚𝐥𝐥𝐨

𝐡𝐚𝐦𝐢.𝐝𝐢𝐚𝐥𝐥𝐨

    Veteranas

  • Garbės moderatorius
  • 1.695 Pranešimai

Atmesta, nusižengei pretendavimo taisyklėms - 2. Draudžiama prašyti balsų.

 

Įrodymai: https://i.imgur.com/iJElcSY.jpeg


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)