Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Skundas: Dofka_Rofka


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias
Skundo vidus

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jokubas_Bugattiz

2. Data, kada darbuotojas nusižengė:  2023-02-15 (laikas matosi video)

3. Kokia taisyklę pažeidė darbuotojas (Citata iš taisyklių): 

 

20. Draudžiama tempti transporto priemonę, jei paskui ją bėga jos savininkas ar prašo ją palikti. (1/2)

Taikoma išimtis:

  • Žmogus  nepaprašė palikti transporto priemonės ir pradėjo jus šaudyti, galite tempti transporto priemonę. (Būtina pasidaryti įrodymus)
  • Žmogus jus įžeidžia prašydamas palikti mašina, tada galite tempti transporto priemonę. (Būtina pasidaryti įrodymus)

 

21. Draudžiama tempti/stumdyti automobilius iš stovėjimų aikštelių, degalinių, nuosavų namų kiemų. (Teisingai pastatytos transporto priemonės pavyzdys) (1/1)

Taikoma išimtis:

  • Automobilis stovėjimo aikštelėje buvo pastatytas netvarkingai, ne pagal linijas. (Būtina pasidaryti įrodymus)
  • Automobilis degalines aikštelėje buvo pastatytas netvarkingai. (Būtina pasidaryti įrodymus)
  • Automobilis nuosavo namo kieme stovėjo netvarkingai, trukdė eismui. (Būtina pasidaryti įrodymus)
  • Automobilis pastatytas Pokerio  teritorijoje ir trukdo eismui ar užejimui i pokeri.

 

4. Įrodymai [Foto/Video]: 

https://streamable.com/krpoac

 

5. Komentaras (Nebūtina): 

1 tai yra aikštelė, kurioje man parodykit kur čia ne "pagal linijas" stovi transportas.

2 visų antra, paėmė vofka, parašiaau palik mano tanka (dofka šalia stovi) apsuka ratą ir vėl ištempia tanka aš bėgu iš paskos ir suboomina tiesiog.

 


  • 1

#2
Voodoo čiuvakas

Voodoo čiuvakas

    #SampinemBobomNe

  • Senbuvis
  • 1.842 Pranešimai

:DDDDDDDDD 
pirma tai tikrai nera aikstele visu antra tai nebuvo graziai pastatyta visu trecia nieko man nesakiai palik ar pns ir sakiai vofkai tai is kur man zinot gal persigalvojai ir galejau nutempt :DDDD


  • 0

#3
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

:DDDDDDDDD 
pirma tai tikrai nera aikstele visu antra tai nebuvo graziai pastatyta visu trecia nieko man nesakiai palik ar pns ir sakiai vofkai tai is kur man zinot gal persigalvojai ir galejau nutempt :DDDD

 

o tai jei ne aikštelė tai kas kelias tipo ar kas čia ?  o visų antra tai (Būtina pasidaryti įrodymus)


  • 0

#4
Voodoo čiuvakas

Voodoo čiuvakas

    #SampinemBobomNe

  • Senbuvis
  • 1.842 Pranešimai

o tai jei ne aikštelė tai kas kelias tipo ar kas čia ?  o visų antra tai (Būtina pasidaryti įrodymus)

o kokiu irodymu tu nori? 


  • 0

#5
Gustavo_

Gustavo_

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.386 Pranešimai

Edit: Darbuotojas pažeidė taisyklę ištemdamas transportą, kurio toje situacijoje tempti negalėjo, + buvo prašoma tą transportą palikti. Patvirtinta, darbuotojas šalinamas.


Šį pranešimą redagavo Gustavo_: 16 vasario 2023 - 18:14

  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)