Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

G*Hooks Avatarų galerija

gfx avatar g*hooks galerija

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Gregg_Hooks

Gregg_Hooks

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 12 Pranešimai

1. Jūsų V_P - Greg_Hooks

2. Galerijos tipas (Avatarai,gfx darbai ar kažkas kito) - Avatarų galerija

3. Jūsų kurta ar nukopijuota? - Nuotraukos iš interneto, redaguotos mano. PABRĖŽIU, kad yra didelė tikimybė, kad tuos pačius avatarus pamatysite ir kito projekto forume, tačiau tai vistiek yra mano avatarai, mielai atrašysiu ir iš kito forumo jei tik kils sužinoti ar tai mano avatarai.

4. Galerija - 

 

  • Komentarų po galerija nelaukiu, jeigu patiko avatarai galite atsidėkoti "like" paspaudimu.
  • Galerija bus atnaujinama bent kartą per savaitę ar dvi.
  • Kiekvienas forumo narys bei serverio žaidėjas gali prašyti avatarų temos update t.y. jūs pasiūlote temą o aš pagal galimybęs padarau avatarų update pagal jūsų pasirinktą temą.
  • Dėl avatarų temų su manimi galite susisiekti forume, žaidime ar discord platformoje: Jameson#6709

 

**MERDŽINOS**

 

tn0gYcg.jpgYWe7Seb.jpghOVCw1Y.jpgnrVzr4W.jpgaPU5nJY.jpg5hz3xIT.jpg0LFaBqX.jpg2s1bMlD.jpgq4pFtUa.jpgUCrNwh1.jpgcXbbKxK.jpgxsfR8OZ.jpgxQsPCKO.jpgiTC1BhW.jpg37ePwc7.jpgBlDC379.jpgr7DGTzv.jpg

 

**KRŪTOS MAŠKES**

 

feGVXiO.jpg0qJU2NI.jpgD7LPJP3.jpgLwfmzin.jpgBdRNFV8.jpgbqqpTFW.jpgzmr32Yj.jpgl2dAHFo.jpgZgyeGo2.jpgK0IRnwt.jpg4OyZH2d.jpgGxFSEXf.jpg

 

 


  • 1

#2
Gregg_Hooks

Gregg_Hooks

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 12 Pranešimai

**RANDOM TAMSŪS PAVEIKSLĖLIAI**

 

Lh4BXiX.jpgtoy9lfB.jpgWLNlxw3.jpgeeh8YIL.jpgvGUZHLc.jpgansZxPn.jpgaP8a0i1.jpgdsNxN8e.jpgwk6ynUf.jpgkKr3BUr.jpgtTVKLwk.jpgMB0XRm2.jpgi9NJVXy.jpgl87FUJK.jpga5uhRtM.jpgPxnOstq.jpg


  • 2

#3
ꜱᴜɢᴜʀᴜ

ꜱᴜɢᴜʀᴜ

    .

  • Prisistatymai
  • 1.301 Pranešimai
Įmesk kažka su filmukais aesthetic
  • 0

Nori gauti free +rep? Išreišk nuomone spausk čia

 

 

 


#4
Gregg_Hooks

Gregg_Hooks

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 12 Pranešimai

**Seth_Curry prašymu truputis multikų**

 

1mKt8Ei.jpgvxTV7UE.jpg9WnKu0n.jpgzCAgBG6.jpgL78D0dL.jpgxU9dBv4.jpg4zTAUAu.jpgh4bMYAN.jpgWzD1AcR.jpgwKBkSVk.jpguz6a0r7.jpgptsR8gp.jpgt3cvEbJ.jpgrGvWMcN.jpgncNpJBi.jpg0Xsn6W8.jpgewGiLum.jpgxk5NjaP.jpg


Šį pranešimą redagavo Gregg_Hooks: 13 balandžio 2023 - 08:46

  • 1

#5
Gregg_Hooks

Gregg_Hooks

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 12 Pranešimai

**Nuo manęs tematikos**

 

rObnRV4.jpgpDTzkjC.jpgEid7zm8.jpguVeBYT8.jpgWgPIasL.jpg8uX1dkt.jpgLMBTiGb.jpgTNnnb9Z.jpgLnijw1N.jpgQ3LVXgc.jpgDPXpOZn.jpgk80dfli.jpg


  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)