Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

bla


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Guest_Fuhrerscape__*

Guest_Fuhrerscape__*
  • Svečias
Vsd padedi kai reik scriptu numetea niekada nesikeikiu hebra jus man kaip bratkea tepot sori kad stumiau ant jusu is oro ant tevu jusu toko nebebus mldc esat hebra tikosiu susitiksim kada pre staliuko rescpet jums
Gta 5 ijungiau pist dumai pradejo xd eit
Nuimk niekada nesikeikiu role xd
DISNEY 5 denos is ailes xd dar snd ryt yr 2 tik išaigines xx
bla ryt i darba xd poto nebus kur pamegot iki 9 xd po clubo
everyone ka snd vagosam parodisim kas mes esam yr vla nang gauja yra keicaus the nang boys yra geriausa gauja ura ura ura ura snd paimam visus sandeliu dwj hebra pasijungiam 40on yr visems niekada nesikeikiu saika judam niekada nesikeikiu mes keicausi niekada nesikeikiu serve
Gi niekada nesikeikiu tik drk ateme gi rit paimsit vso vel drk\
Boba nuleide neturejo žodi ka acakit xx
da su alaus sumaisau norm
1grama uz 35eur pasemiau kristaliuku
jus mane skaitot uz duxa us senus sudus bet tai buvl senei dbr jus galit sakit ka norit man niekada nesikeikiu bus net nekreipsiu demesio
Bla šitoj pamainoj tai ne nes metu vyrš 30 o jau sekmadeni pirmadeni gali but jauni mergikes
vaikistai gejus buvau yr ka
Dq Justas dwj mano stotele judu i darba
mane 6 metu po triusikais is namo mete
GERI Papai pas kolege a ne
Surasiu niekada nesikeikiu tai patikek neisgivensi arba dbr ft trini arba rasau mentam yr niekada nesikeikiu tau da pas tave atleksiu su henrite seni neizgivensi acakau
ok krc dwj niekada nesikeikiuo einu niekada nesikeikiu isgert dapiso niekada nesikeikiu
Jim bim 0.7 Apalle
Taxi Mini Atrnka Viksta Taxi Ofise acakai be klaidu gauni pakv i Transporteriu Atvarai /sms Virgutis sms Edgaras_B 🙂
nes mentu dirbi ko ne jsn xd
Ca dbr xd
niekada nesikeikiu darbas wakar 17.50€ eur arbat pinigu snd 15€ xd tai jau 27.50€ o da 3 denos is aileš dirbt xd
Jsn krc kaip norit dwj niekada nesikeikiu isvis ne kapoju ta sampa dbr 24/7 gal,kada,susimatisim nenorit ok niekada nesikeikiu o jai rimt sr kad pavedžau jusu pasitikejei edga as taip soriukas hebra,jai gali atleiskit dwj
  • 1

#2
Dinas_Marcus

Dinas_Marcus

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 393 Pranešimai

Gal galima lietuviškai? 


  • 0


#3
Guest_Fuhrerscape__*

Guest_Fuhrerscape__*
  • Svečias

Gal galima lietuviškai?

https://www.lsgyveni...05838-free-ban/ vienodo iq su siu citatu autorium esi
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)