Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Dzesika_Vendete


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Satan_Rastaman

Satan_Rastaman

    Dažnas dalyvis

  • Pažengęs
  • 58 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Nelson_Oladipo

2. Data, kada darbuotojas nusižengė: sendien laikas matosi foto

3. Kokia taisyklę pažeidė darbuotojas (Citata iš taisyklių): 10. Būtina priimti žaidėjų iškvietimus. Iškvietimą priimti privaloma per 10 sekundžių. Direktoriui paprašius privaloma pateikti įrodymus. (1/2) 

4. Įrodymai [Foto/Video]: https://imgur.com/a/6a2DhvL

5. Komentaras (Nebūtina): nedejo dl stovejo tylejo.jai butu afk butu paspaudus afk migtuka ir taip 2kartus nedejo kai prasiau skirtingose vietose tsg ignoravo mane.


  • 0

#2
Toma_Klime

Toma_Klime

    Dažnas dalyvis

  • Pažengęs
  • 55 Pranešimai
12. Draudžiama atvykus pas klientą nevykdyti/neįvykdyti jo užsakymo, už kurį jis jau sumokėjo. (Būtina pasidaryti įrodymus) (1/1) + Blacklist
Taikomos išimtys:

Klientas jus įžeidinėja, niekina, muša ar net šaudo. (Pinigų grąžinti nebūtina)
Gavote "Crash", dingo internetas, kita svari priežastis. (Būtina pasidaryti įrodymus, turite gražinti jam pinigus)
Klientas yra AFK būsenoje. (Būtina pasidaryti įrodymus, jog klientas AFK būsenoje yra daugiau kaip 30 sekundžių)
Mechanikas neprivalo gražinti pinigų už paslaugą NITRO, jei pasirinkta transporto priemonė yra šiame sąraše. Transporto priemonės, į kurias neįmanoma įdėti nitro.
Paslauga neužsidėjo, turite perspėti mechaniką, jei jis nereaguoja tik tada bus baudžiamas. (Mechanikas turi atlikti paslaugą iš savų lėšų)
Svarbu!

Tai negalioja „tune nuėmimas“, kadangi tai buginasi, rekomenduojama reloginti abiems žaidėjams ir kartoti paslaugą dar kartą.


https://imgur.com/a/N1XBSdS

Is mano pusės kaip išmoksi gražiai bendrauti ir pagarbos laikyti tad uždėsiu o iš mano pusės matau ne pagarba ir įžeidimą tiek iš mano pusės gl😻

Šį pranešimą redagavo Dzesika_Vandette: 18 liepos 2023 - 11:29

  • 0

#3
Satan_Rastaman

Satan_Rastaman

    Dažnas dalyvis

  • Pažengęs
  • 58 Pranešimai

12. Draudžiama atvykus pas klientą nevykdyti/neįvykdyti jo užsakymo, už kurį jis jau sumokėjo. (Būtina pasidaryti įrodymus) (1/1) + Blacklist
Taikomos išimtys:

Klientas jus įžeidinėja, niekina, muša ar net šaudo. (Pinigų grąžinti nebūtina)
Gavote "Crash", dingo internetas, kita svari priežastis. (Būtina pasidaryti įrodymus, turite gražinti jam pinigus)
Klientas yra AFK būsenoje. (Būtina pasidaryti įrodymus, jog klientas AFK būsenoje yra daugiau kaip 30 sekundžių)
Mechanikas neprivalo gražinti pinigų už paslaugą NITRO, jei pasirinkta transporto priemonė yra šiame sąraše. Transporto priemonės, į kurias neįmanoma įdėti nitro.
Paslauga neužsidėjo, turite perspėti mechaniką, jei jis nereaguoja tik tada bus baudžiamas. (Mechanikas turi atlikti paslaugą iš savų lėšų)
Svarbu!

Tai negalioja „tune nuėmimas“, kadangi tai buginasi, rekomenduojama reloginti abiems žaidėjams ir kartoti paslaugą dar kartą.


https://imgur.com/a/N1XBSdS

Is mano pusės kaip išmoksi gražiai bendrauti ir pagarbos laikyti tad uždėsiu o iš mano pusės matau ne pagarba ir įžeidimą tiek iš mano pusės gl tu tsg ignorinai niekada nesikeikiu kai prasiau graziai pirma karta taip pat ignorinai stovejai tsg ir nk nedariai. kam dirbi toki darba jai nesugebi dl uzdet? 

 


  • 0

#4
Satan_Rastaman

Satan_Rastaman

    Dažnas dalyvis

  • Pažengęs
  • 58 Pranešimai

tu tsg stovejai ir nk nedariai kai prasiau graziai ir pirma karta tai kam tada dirbi sita darba jai net nesugebi dl uzdet? o dbr neatsimazink kad iskeikiau nes pirmus kartus taip pat neuzdejai kai prasiau graziai 


  • 0

#5
Toma_Klime

Toma_Klime

    Dažnas dalyvis

  • Pažengęs
  • 55 Pranešimai

tu tsg stovejai ir nk nedariai kai prasiau graziai ir pirma karta tai kam tada dirbi sita darba jai net nesugebi dl uzdet? o dbr neatsimazink kad iskeikiau nes pirmus kartus taip pat neuzdejai kai prasiau graziai


Prašom gerbti visus darbuotojus ir nereikia čia jau dbr stumti - tegul sprendžia direktorė - aš pasakiau savo kaip išmoksi gražiai bendrauti tad iš kviesk o dbr tikrai nesiruošiu ginčytis - paliku direktorei spręsti - gl😻

Šį pranešimą redagavo Dzesika_Vandette: 18 liepos 2023 - 12:08

  • 0

#6
Satan_Rastaman

Satan_Rastaman

    Dažnas dalyvis

  • Pažengęs
  • 58 Pranešimai

net kai prasiau graziai speceliai nedejai :) 


  • 0

#7
Justina◡̈

Justina◡̈

    Naujokų vibruotoja

  • Metų moderatorius
  • 572 Pranešimai
  • bentlis
  • XP:100k
  • 2023 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2023 Metų moderatorius:Naujokų bendruomenė
  • 2023 Metų geriausias:Naujokų verbuotojas
@Nelson tavo įrodymuose nematau jog būtum kvietes mechanikus. Todėl 10 taisyklė nėra pažeidžiama. Ir taip pat įrodymuose nematau jog būtum davęs pinigus už paslaugas. Todėl skundas bereikšmis. O jei ir butum iškvietes mechanikus ar sumokėjas, su tokiu žargonu niekas tau paslaugų neatliktu. Lock
  • 3




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)