Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

skundas carlos novarres


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Treisi

Treisi

    Rimtas

  • Gaujų kovos/statistika
  • 433 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Treisis_Jozita

2. Data, kada darbuotojas nusižengė: 2024 02 03 12:03

3. Kokia taisyklę pažeidė darbuotojas (Citata iš taisyklių): 3. Su darbine uniforma draudžiama šaudyti, purkšti gesintuvu, dažais, kenkti kitiems. Taip pat draudžiama šaudyti, purkšti gesintuvu, dažais/ kenkti klientui minutę, po padarytos paslaugos, net ir nedėvint darbinės uniformos. (1/1) + Blacklist

4. Įrodymai [Foto/Video]: 

5. Komentaras (Nebūtina): 


  • 3

moderatorius/priziuretojas feisbuk grupes "AFERISTAI !!! SUKCIAI !!! APGAVIKAI !!!" nuo 2019-05-12
"trikojai kaunas" grupes ikurejas
turiu "istikimiausias gerbejas" statusa "kas vyksta kaune" grupeje feisbuk
dirbu megoj
esu patekes i zines dawiau interwu ape kaziuko muge
3x dalyvis vw fan meet club summer vibes
favorit musik


#2
ᴄᴀʀʟᴏꜱ ɴᴏvᴀʀʀᴇꜱ

ᴄᴀʀʟᴏꜱ ɴᴏvᴀʀʀᴇꜱ

    Vėrchatūra

  • Veteranas
  • 1.773 Pranešimai

Aiškiai per video matosi, kaip po DL uždėjimo tyčia nestoji, kai tau aiškiai sakau sustok ir tu pats puikiai turėtum suvokti jeigu mąstai, kad tempi mane ir turi sustoti. Nestojai, kenkiai man, aš pakenkiau tau


  • 0


Give a man a fish, and you feed him for a day; show him how to catch fish, and you feed him for a lifetime.


#3
Besarionis dzе Djugashvili

Besarionis dzе Djugashvili

    Užblokuotas

  • Skundai
  • 596 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Baben#0159
  • Darbas:Hitting from the back and I'm hitting from the side
  • VIP:Open up wide, let me stick my dick inside
  • XP:AS ALUS
  • Baben_Laben
  • 2020 Metų direktorius:Ūkininkų
  • Geriausias 2020 metų:Komikas
  • panarydinikas

atsipasau uz toki darbuotoja, pilnai matau kad partrenke bet tai nera saudymas, dazai, ar gauju karai, kad butu galima gintis ar kitaip kenkti asmeniui kuris nepraejus net minutei buvo tavo klientas. Todel patvirtinta.

Taip pat draudžiama šaudyti, purkšti gesintuvu, dažais/ kenkti klientui minutę, po padarytos paslaugos, net ir nedėvint darbinės uniformos.


Šį pranešimą redagavo Besarionis dzе Djugashvili: 03 vasario 2024 - 17:22

  • 0

715





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)