Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Paulius_Himachi cheat platinimas/turto vogimas


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Cluese

Cluese

    Naujokas

  • Naujokas
  • 17 Pranešimai
1. Jūsų Vardas_Pavardė: Cluese_Priveta
2. Komentaras (neprivalomas):Taigi vat man ta pati situacija kaip ir Satan_Rastaman buvo, žodžiu pradžioj discorde chatinom ir tt. kokia valanda poto pasiūlė parsisiūsti cleo mod menu(tokio aš net nežinojau, tik neseniai sužinojau, kad daug kas jį naudoja nu, bet žodžiu) paskui atsiuntė jis man kažkoki hitmarker .cs failą kuri parsisiunčiau ir poto 3m dingo iš acc. Labai prašau įdemiai pažiūrėti į šia situacija, kadangi tai jau antras toks pat atvejis per trumpa laiką.
3. Data:2024-03-02
4. Foto/Video įrodymas: https://imgur.com/a/bfmwIPd
https://imgur.com/a/230zNf1
Kad jis kažkokius failus siuntė nespejau nufotografuot, nes nu tipo aš pasitikėjau juo draugiškas atrodė tai vat :(
Bet bent jau matosi, kad paulius ir yra užsiminta apie kažkokius neaiškius scriptus, ir kad žinute buvo ištrynės matosi :) (nu iš esmės, nors ir nesimato, kad siunte, bet velgi matosi, kad jis kamantinėjo mane kažka siūstis, ir nu gi negali būti sutapimas, kad tas pats žmogus per diena realiai du žmones tuo pačiu būdu apgavo) Jeigu kasnors įmanoma pažiūrėt per logus, tai labai norėčiau visus ar bent jau dalį pinigų atgaut :(
Labai ačiū
  • 0

#2
Paulius_

Paulius_

    Pažengęs

  • Veteranas
  • 167 Pranešimai
  • VIP:y
Vėl pakišti bandot :D
  • 0

#3
Cluese

Cluese

    Naujokas

  • Naujokas
  • 17 Pranešimai
Nu ką padarysi, kad tu toks sukčius
  • 0

#4
Mėsininkas!?

Mėsininkas!?

    Veteranas

  • Skundai
  • 1.878 Pranešimai

Atmesta trukumas irodymu, bet sita tema bus perduota valdzai, galymai jie su logais kita sprendima priims.


  • 0

Paveiksliukas





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)