Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Skundas Dzordas_Flinkelis


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Vladislav_Kiril

Vladislav_Kiril

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 101 Pranešimai
1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dennis_Jankauskas
2. Nusižengusiojo Vardas_Pavardė:  Dzordas_Flinkelis
3. Laikas ir data, kada darbuotojas nusižengė: 2024 03 23
3. Kokia taisyklę pažeidė darbuotojas (Citata iš taisyklių):  4. Dėvint uniformą draudžiama šaudyti civilius. Į bendradarbius, kurie yra su darbinę uniformą, draudžiama šaudyti tiek esant su uniformą tiek esant be uniformos. (1/1) + Black-list 2 mėn. [Dedant skundą už šios taisyklės pažeidimą būtina video medžiaga]

Išimtys:
a. Dalyvaujate event'e;
b. Dalyvaujate gaujų kovose;
c. Dalyvaujate sandėliuose (Negalite šaudyti kolegos, jeigu jis darbinėje transporto priemonėje);
d. Bombos dėjimas (Negalite šaudyti kolegos jeigu jis darbinėje transporto priemonėje);
e. Vyksta teritorijų užgrobimai, renginiai (Konvojus, WW Sankryžos ir panašios vietos užgrobimas) (Negalite šaudyti kolegos, jeigu jis darbinėje transporto priemonėje);
f. Civilis/kolega pradėjo pirmas šaudyti; (Pasidaryti įrodymus video formatu);
g. Kolega priklauso w-list ir dirba be darbinės uniformos, tokiu atveju šaudyti yra draudžiama.

4. Įrodymai [Foto/Video]https://streamable.com/u1pjav
5. Komentaras (Nebūtina): ziurek saves
 
 

  • 0

#2
🅳🆉🅾🆁🅳🅰🆂

🅳🆉🅾🆁🅳🅰🆂

    Rimtas patarėjas

  • Garbės moderatorius
  • 958 Pranešimai

Sveikas, taisyklės man nedraudžia šaudyt į tavę be uniformos, jeigu reikės bus pateikta vaizdo medžiaga iš mano perspektyvos.

Geros dienos.


  • 1

★ MANO PASIEKIMAI ★

Spoiler

#3
♥ℝ𝕦𝕓𝕖𝕣𝕤♥

♥ℝ𝕦𝕓𝕖𝕣𝕤♥

    Rimtas

  • K.T. direktorė
  • 302 Pranešimai
  • Darbas:Ates laiks sužinuosi
  • VIP:Kas čia per itemas
  • XP:Užtektinaa
  • Martyna_Rubers

Nepatvirtinta.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)