Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Stellos 2 map darbas (Gaisrininkai update)+pasiulymai


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
14 atsakymai į šią temą

#1
Matas Šeršniovas

Matas Šeršniovas

    Ne muchamoras

  • Forumo dalyvis
  • 1.795 Pranešimai
  • Gyv. vietaRinkuškiai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime. Mats_Stella

2. MAP'inimo darbo pavadinimas. "Naujas gaisrininkų gyvenimas"

3. MAP'inimo darbo video / foto. galėjau daugiau viska aprodyti bet video ir taip 1,2gb užemė puse dienos kėliau į youtube,puse dienos vargau.

4. Kodėl, manote, kad šitas darbas reikalingas serveryje? dabartinė gaisrininkų bazė yra gera bet man ji nera prie širdies manau reikia gaisrininkų darbe naujovių kurias išsakysiu komentare.

5. Jūsų komentaras (nebūtina). taigi siulau perkelti gaisrininkų darbo vietą į šia nes dabartinė yra užkampija norint į ja nuvažiuoti bunant prie hotelio reikia daryti labai didelį darbą,Pavyzdžiui dega mano draugo mašina o aš darbinės mašinos neturiu tai geriau kur nors centre būtu pastatyta gaisrininkų bazė nes apie tą vietą dažnai kyla gaisrai.Šiame map darbe yra vandens bokštas kuriame gaisrininkai galėtu prisipilti vandens,idėtos naujos gaisrininkų mašinos su kuriomis butu gesinami gaisrai butuose tesiog su tomis mašinomis reiktu privažiuoti su komanda /akopecios /ukopecios ištiesti kopečias iki gaisro prie kurio buto ,nu žodžiu prie gaisro židinio.Idėta gaisrininkų degalinė nes joje ivažiavus su gaisrininkų mašina prisipildu 80l degalų bei per 10sekundžiu pasipildytu vandens atsargos.Su tomis mašinomis (naujomis) važiuojant kopečios nesilaiko tai butu galima idėti dar  vieną komandą ,kad jos būtu prirakinamos /prisukti /atsukti.Šia idėja norėjau dėti į pasiulymų skiltį bet pamaniau kad viskas kartu bus daug geriau.Tai galėtu būti gaisrininkų darbo paaukštinimas leidimas važiuoti su kita transporto priemone,atitinkamai butu pagyvintas gaisrininkų darbas aišku jeigu žmogus dirbtu su mašina su kuria reikia važiuoti į gaisrus butuose,gautu daugiau pinigų /min.Kas nors kas moka vertinti MAP darbus supras kad map darbas mano nera užbaigtas jį dar reikia tobulinti labai bet bučiau pats sutvarkes ivažiavimą bei degaline tik man truksta mapinimo patirties... Pretenduoju į gaisrininkų direktoriu delto ir stengiuosi ;)

  • 0

cc34e173c33ea756cd4795f06234d1bd776.png


#2
Guest_Gloriamas_*

Guest_Gloriamas_*
  • Svečias
Ši vieta nėra centras. Gaisrininkų centrinė bazė galėtų būti nebent tas žalias pastatas prie pagrindinio klubo. Nepamirškim kad senoji bazė visai nesenai gražiai atnaujinta buvo, yra ir vandens bokštai bei kitos detalės.
Tavo siūlomų idėjų prasmingumo irgi šiek tiek pasigedau.. siūlai naują mašiną, tačiau kad ją įdėtų juk nebūtina keisti bazės. Jos naudojimas irgi man neaiškus, viską tik pasunkintų o įdomumo - jokio. Vadinasi jeigu prireiktų tos naujos darbinės mašinos gaisrininkui iškvietime, tai darbuotojas važiuotų keistis atgal į bazę, o gal siūlai rangais kaip transporte suskirstyt? Bet kokiu atveju nelimpa čia nei tas nei tas.
Man rodos šiek tiek ne taip supranti (nebutinai Tu) tas gaisrininkų problemas. Esmė algose, koeficiente, papildomame uždarbyje, pačių gaisrininkų veiklos užpildyme, darbuotojų motyvacijos imti iškvietimus trūkume. Negana to, norėtųsi kad gaisrinėje jaustųsi tas bendras ryšys su teisėsauga, medikais, kitaip tariant "valstybinėm įmonėm".
  • 0

#3
Matas Šeršniovas

Matas Šeršniovas

    Ne muchamoras

  • Forumo dalyvis
  • 1.795 Pranešimai
  • Gyv. vietaRinkuškiai
nu tai čia galima sukurtu dar viena darbą..reikia idėja išplėsti,problemas suprantu aš,kiek žinau gaisrininkų gaisrai butuose dažnai buginasi neišeina uzgesinti +kol atranda gaisrininkai tą buda užtruka ilgą laiką,o važinėjant su šia mašina galėtum uždirbti daugiau nei su paprasta,

" Vadinasi jeigu prireiktų tos naujos darbinės mašinos gaisrininkui iškvietime, tai darbuotojas važiuotų keistis atgal į bazę" Nereiks manau žaidėjams bus malonu pavazinėti su neatsiboduse mašina kuri gan neblogai rieda.

"gaisrininkų problemas. Esmė algose, koeficiente, papildomame uždarbyje, pačių gaisrininkų veiklos užpildyme" veiklos užpildyme ? tai čia ne veikla ? važiuoti su kitokia mašina nei yprasta gaisrininkų gesinti pro langą ?

del šito jau yra sukurtas Edo_Basmasterio pasiulymas "katastrofos" ar kaip ten jos labai idomus bei geras pasiulymas turėtu butu igyvendintas.

"siūlai naują mašiną, tačiau kad ją įdėtų juk nebūtina keisti bazės"  ten mažai vietos nemanau ,kad užtektu dar vienai transporto priemoniai apgyvendinti.

galima koreguoti idėja nes paskaičius Gloriamo komentarą čia niekas nesiriša.. :X

  • 0

cc34e173c33ea756cd4795f06234d1bd776.png


#4
Matas Šeršniovas

Matas Šeršniovas

    Ne muchamoras

  • Forumo dalyvis
  • 1.795 Pranešimai
  • Gyv. vietaRinkuškiai
greitu laiku sumapinsiu.

Nelabai manau, kad si baze tinka, yra gerai kaip yra, o siulau sumapinti nauja "Pasienieciu" darbo baze :)


  • 0

cc34e173c33ea756cd4795f06234d1bd776.png


#5
Guest_Gloriamas_*

Guest_Gloriamas_*
  • Svečias

galima koreguoti idėja nes paskaičius Gloriamo komentarą čia niekas nesiriša.. :X[/i]

Aš neturėjau omenį sugriauti šios minties, džiaugiuosi kad stengiesi, tačiau šiuo atveju reikia ne to, ką tu siūlai. Edas buvo arčiau tiesos, bet ten irgi nemažai darbo gautųsi.
Bet kokiu atveju, tavo pastangos bus įvertintos.
  • 0

#6
Gangis

Gangis

    Veteranas

  • Forumo dalyvis
  • 1.240 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:70.000
Manau uz jeigu butu iejimas i ta pastata
  • 0

Autoklubo direktorius nuo 2015.04.04 - 2015.05.03

1x BuvęsThe Mafia bei The Ballas gaujos pavaduotojas

3x Buvęs naujokų verbuotojas

Buvęs Darbo partijos narys-patarėjas

3x Buvęs Vagių direktorius.

 

 


#7
Matas Šeršniovas

Matas Šeršniovas

    Ne muchamoras

  • Forumo dalyvis
  • 1.795 Pranešimai
  • Gyv. vietaRinkuškiai
nu taip būtu..nelabai moku vidaus sukurti bet sukurčiau,panašus kaip taxi ofisas turėtu but gal didesnis šiek tiek..vidui butu galima gesintuva nusipirkti uz 300lt
  • 0

cc34e173c33ea756cd4795f06234d1bd776.png


#8
Dread Pirate Roberts

Dread Pirate Roberts

    Unknown

  • Garbės moderatorius
  • 2.151 Pranešimai
Man asmeniskai būtų nejauku čia ta gaisrininku baze, pries.
  • 0

Paveiksliukas


#9
E. Harrington

E. Harrington

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 156 Pranešimai
Na tikrai.. Dabartinė bazė yra nuostabi kurią pagražino suteikė jaukumo Tomas Stravinskas. Toje bazėje yra visko ko reikia, ji neturi tokių labai pastebimų klaidų. Nebent kažkur tu jas taip labai įžvelgi. Prašyčiau pasakyti man į PM. O taip dėl mapo - darbas gan gražus įdėta darbo, bet neparodiai jog galėjei geriau. Aš tikiu jog kiti tavo darbai gerės ir gerės. Sekmės.
  • 0

„Life is a painting, and you are an artist“

 

 

 


#10
Guest_Hashh'as._*

Guest_Hashh'as._*
  • Svečias
Sr,bet pries.Nekokia ten vieta.
  • 0

#11
Matas Šeršniovas

Matas Šeršniovas

    Ne muchamoras

  • Forumo dalyvis
  • 1.795 Pranešimai
  • Gyv. vietaRinkuškiai

Sr,bet pries.Nekokia ten vieta.

sukurk geresne tada kalbėk vaikeli..
  • 0

cc34e173c33ea756cd4795f06234d1bd776.png


#12
Viktoras_Uspaskich

Viktoras_Uspaskich

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 145 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
Uz
  • 0

#13
gintas

gintas

    Asas

  • Forumo dalyvis
  • 1.094 Pranešimai
  • Darbas:b

sukurk geresne tada kalbėk vaikeli..

:D:D:D Pats vaikas esi, ir ištiesų ta 'bazė' lieva.
  • 0
<p><span><strong><em>AwD</em></strong></span><br><br>33363d41246e4162214376f58e97b6bf388.jpg</p>

#14
Matas Šeršniovas

Matas Šeršniovas

    Ne muchamoras

  • Forumo dalyvis
  • 1.795 Pranešimai
  • Gyv. vietaRinkuškiai

:D:D:D Pats vaikas esi, ir ištiesų ta 'bazė' lieva.

kas iš to gal geriau bent kanors sukurti negu sedėti ir šudą malti,nu ir kas kad vaikas bent jau tas vaikas masto logiškai.Kas kad bazė lieva ? parodyk bent vieną žmogu kuris vos pradėjas mapint sumapins gerą bazę..
  • 0

cc34e173c33ea756cd4795f06234d1bd776.png


#15
Pipirucha

Pipirucha

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.540 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
  • Darbas:Armija
  • VIP:-
  • XP:>57.000
  • Lukas_Pipiras
Temą rakinu, ši vieta kaip Gaisrininkams tikrai netinkama.
  • 0

b5agtog.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)