Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

2013m. Balandžio 10d. Teisėsaugos direktoriaus debatai [ Rokas_Italas ]


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
19 atsakymai į šią temą

#1
peeWee

peeWee

    kiWis

  • Elitas
  • 2.358 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
  • VIP:n
Debatuose balsuoti gali tik tą teisę turintys asmenys ( mąstantys, direktoriai, garbės direktoriai, glob.moderaroriai, "Geriausi metų direktoriai" ). Visi kiti už bereikšmius komentarus temoje bus baudžiami.  Ne komisiją sudarančių žaidėjų komentarai bus trinami.
 

Etapo dalyviai
Rokas_Italas
Lukas_Pipiras
Marienas_Verchas
Juozas_Kaimynas


  • 0

#2
Whistle_Snaiper

Whistle_Snaiper

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 229 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas.
Atiduodu savo balsą Marenas_Verchas,Man labai patinka jo mąstymas, bei pasiryžimas ir žinau, kad mūsų jis nenuvils!
  • 0

#3
Smoshas...

Smoshas...

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 494 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevėžys.
Savo balsą atiduodu Rokui_Italui , del gaudybe priežasčių, turi humoro jausmą, niekada neignorins, padės bedoje. Taip pat anketa tikrai verta dėmesio. Sėkmės tau.
  • 0

c70fdb8c2855dc68cb87f1cd842a0503996.png

 

834d7250d9a38cf7bb71f5afcbda9421370.png

 

 

Visi laukiami, LSG Plung'as

http://plug.dj/lsgyvenimas-lt-1/

 


#4
Petras1373384272

Petras1373384272

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 21 Pranešimai
  • Gyv. vietaLukšiai
Mano balsas atitenga Marienui . Anketa aiškiai parodo, kad jis kupinas idėjų teisėsaugoj . Ilgą laiką pažystu Marių ir jai atvirai , žmogus , draugiškas ir itin nuoširdus . Mano manymu jis tinkamiausias . Nes čia reikia ir tvarkos ir žmogaus kuris neatsigręžtų nuo darbuotojų , Marius mano manymų būtent toks . :) Sėkmės jam.
  • 0
Paveiksliukas

#5
Vendetta

Vendetta

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 67 Pranešimai
  • Gyv. vietaLukšiai
Skirių savo balsą Rokui_Italui. Perskaičius visų kandidatų anketas, šio žmogaus anketa mano dėmesį pritraukė labiausiai. Su juo esu bendravęs daug ir įvairiomis temomis, todėl jo sukurtos anketos skaitymas asmeniškai man buvo bevertis dalykas, kadangi ir taip žinojau, kad šis kandidatas turi viską, ko reikia, kad galėtų atstovauti žaidime kaip Teisėsaugos direktorius.
  • 0

#6
Guest_David_Castello._*

Guest_David_Castello._*
  • Svečias
Savo balsa atiduodu [glow=red,2,300]Rokas_Italas[/glow] Kodėl? Todėl, kad jis jau nuo senu laikų geras draugas, turi nemažai metų, yra patyręs serveryje, yra draugiškas ir t.t Už ir sėkmės  ;)
  • 0

#7
Don Salvatore1373384231

Don Salvatore1373384231

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 6 Pranešimai
Balsa atiduodu Marenas_Verchas , zhmogutis turi galva ant peciu , tikrai mastantis, atsakingas bei pareigingas :)

  • 0

#8
ellite

ellite

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 634 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:b
Aš savo balsą atiduodu Marienas_Verchas patiko tavo atsakimai , esi labai patyres , lengvai bendrauji ir esi draugiškas linkiu tau ko didžiausios sėkmės .
  • 0

#9
Rokas1373384231

Rokas1373384231

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 688 Pranešimai
Atiduodu savo balsą Lukui_Pipirui, mokantis vadovauti, bendraujantis.
  • 0

Mano tikslai:
Turėti 500 pranešimų - yra..
Turėti milijoną - yra
Turėti verslą - yra
Turėti vilą - nėra
Gauti direktorių - yra (Nuo 2013-02-15 iki 2013-05-20 )
Pradeti viska nuo nulio, yra nuo (2013-06-01)

Gauti administratoriu, nera


#10
Stanke Vaidas

Stanke Vaidas

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 310 Pranešimai
Savo balsą atiduodu Rokui_Italui . Pagaliau Policijos departamentas sulauks pelnyto direktoriaus. Tikiu kad visos jo idėjos bus įgyvendintos. Žmogus su giliu analitiniu mastymu, butent jam čia ir vieta. :)
  • 0
Paveiksliukas

#11
Giorgio

Giorgio

    Administratorius

  • Veteranas
  • 2.189 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:Visi
Atiduosiu balsa uz Juoza_Kaimyna nes yra senas zaidejas tikrai daug ka zino sitam serve tai visom keturiom uz tave Juozai
  • 0

#12
Chester_Bennington

Chester_Bennington

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 1.696 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
Juozas Kaimynas. Atsakingas zmogus, zino savo vieta ir kada kaip parodyti savo charakteri. Supranta is puse zodzio manau tiktu jam si pareiga.
  • 0

#13
John_Diecabro

John_Diecabro

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 500 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
Balsą atiduodu Marienas_Vierchas, gera anketa bei manau susitvarkytų pareigose!
  • 0

#14
Guest_Patejunas_*

Guest_Patejunas_*
  • Svečias
Lukas_Pipiras jau yra administratorius, šiaip man asmeniškai jis pridirbęs daug nesamonių, dėl jo klaidų gavau PD B-L. Marienas ir Juozas puikūs kandidatai, bendravau su jais daug, bet pastaruoju metų kalbuosi per TeamSpeak dažnai su Rokas_Italas, nuostabus žmogus, padedantis ir panašiai, su galvą ant pečių, ko ir reikia tokio tipo direktoriui.
Pagal anketas taip pat mano nuomonę didžiausią norą turi Rokas_Italas, atiduodu tau savo balsą, sėkmės.

  • 0

#15
Eimis

Eimis

    /vkick Expertas

  • Forumo dalyvis
  • 921 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:Daugmaz
Na savo balsa duodu Rokui_Italui, su juo bendravau paskutiniu metu pasirodė protingas. :)
  • 0

#16
Guest_Mantiens_*

Guest_Mantiens_*
  • Svečias

Žadejau prabalsuoti už Lukas_Pipiras, be matau, kad niekas jam beveik balsų neduoda tai mano balsas būtų bereikšmis jam, nes kadangi dabar pagal taškus ima Rokas_Italas bei Marienas_Verchas. Na ka galiu papasakoti apie Roka_Itala esi gan draugiškas, supranti humoro jausma, aktyvus mano manymu žmogus. Marienas tas pats kaip ir su Rokas_Italas esi bendraujantis, padedi bedoje, supranti humoro jausma. Tokie žmones man ir patinka. Bet buvo sunku apsispręsti tarp šių žmonių kurį asmenį išsirinkti ir išsirinkau Marienas_Verchas.


  • 0

#17
Endy De Elesp

Endy De Elesp

    Velnias

  • Forumo dalyvis
  • 2.219 Pranešimai
  • Darbas:st
  • VIP:n
  • XP:55555
Kandidatai visi labai stiprūs, kiekvienas yra vienaip ar kitaip nusipelnęs direktoriaus post'o, su visais bendravęs labai daug, na gal su Marienu mažiau, bet savo balsą atiduodu Rokui Italui, nes manau reiktų suteikti šansą žmogui, kuris dar niekada neturėjo tokio šanso ir tikrai tikiu, kad jei jis gaus tokį šansą, jis jį išnaudos, sėkmės.


  • 0

#18
Artūrka

Artūrka

    𝑊𝐼𝑁𝐶𝐻𝐸𝑆𝑇𝐸𝑅

  • Veteranas
  • 8.137 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • ROOKIZSHOW#7460
  • Darbas:Kobra 11
  • VIP:Yra
  • ADMIN:Yra
  • XP:184000
  • Rookie_Dust
  • 2022 Metų geriausias:Žvejys
  • Geriausias 2017 Metų:Administratorius
  • Geriausias 2016 metų:Lenkas
  • Laimėjo konkursą:Gražiausiai užmodintas sampas 2016
  • rookizshow
  • @arturka.1
  • arturas.1
Atiduodu savo balsą Lukui_Pipirui, perskaičiau anketa gana normali, yra draugiškas, padedi, neignoruoji.
  • 0

Aš bendraujantis, tiesiog su kai kuriais žmonėmis, aš neturiu apie ką šnekėti.

Prisistatymas: http://lsgyvenimas.l...rookie-dust-xa/


#19
peeWee

peeWee

    kiWis

  • Elitas
  • 2.358 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
  • VIP:n
Rokas_Italas - 11 taškų.
Marienas_Verchas - 7 taškai.

laukiami paskutiniai komisijos nariai.
  • 0

#20
peeWee

peeWee

    kiWis

  • Elitas
  • 2.358 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b
  • VIP:n
Rokas_Italas. Johny_S  Adomas_V Arte_S  Vaidas_S Mindaugas_P  Eimis_G Endy_E Egidijus_K Valdas_A
1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 2, 2

Marienas_Verchas. Whistle_S Saint_B Yegor_M Deividas_E John_D David_P
1, 1, 1, 1, 1, 2

Rokas_Pipiras prabalsavo už Roką_Italą. turime naują teisėsaugos direktorių.

  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)