Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

drapkinas


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Prayndie

Prayndie

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 31 Pranešimai
Robertas_Jasevicius
Paveiksliukas
Paveiksliukas
Paveiksliukas
Taigi as iskvieciau taksi. Atvaziavo ponas Drapkinas. As paprasiau, kad jis mane nuvestu iki fejerverku parduotuves. Jis pradejo ne ten vaziuot. As paskui pamaciau, kad jis vaziavo su autop ir paprasiau, kad isjungtu, o jis atsisake. Veliau paklausiau: ,,Kur tu vaziuoji?" O jis atsake: ,,Ten kur ir mirsi." Tada as issokau is jo car ir viskas baigesi...  Pabaiga.
  • 0

#2
mindaugas_drapkinas

mindaugas_drapkinas

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 33 Pranešimai
o kodel nenufotkinai kai grasinai kad nedirbu kai as tulike buvau.a? sakei kad tipo dabar per puse mano alga dalintis man reikies arba direktoriui pasayksi.a?
  • 0


f4b4fbc943024e050f589a4e307aa547486.jpg    e498f523566cfdd8dda1a903d57b4845635.png


#3
Julius_Tupac

Julius_Tupac

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 49 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
Mano bendradarbiams atsibodo dirbt taxi.  :[
  • 0
Paveiksliukas

#4
Guest_David_Castello._*

Guest_David_Castello._*
  • Svečias
Na jis veža į tinkama pusę. Pre ballas yra Ferjeverkų parduotuvė, jei neklystu serveri tokios parduotuvės yra 2 Viena prie ballas ir kita prie hp rutulio. Tai jis manu nežinojo prie hp parduotuvės ir vežė tave į Ballas parduotuvę tu išleidai 60litu tai nėra didelis nuostolis. O šeip, kad /autop ijungęs tai negaliu prikibti nėra taisyklės, kad draudžiama važiuoti su /autopilotų galbūt nori būti pavizdingas žmogus ir neviršiti greičio.  Drapkinai biški gražiau su klientais kalbėk. Tema rakinų nematau čia didelio pažeidimo žaidėjas tave vežė į parduotuvę ferjeverkų.
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)