Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

GTA V.

Rugsėjo 17.

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
94 atsakymai į šią temą

#61
Tony Montana

Tony Montana

    Dievas

  • Forumo dalyvis
  • 649 Pranešimai

Čia šita programa?

 

 

Gal jau kas bandėt paleist kokį nors žaidimą?


niekada nesikeikiu prisimenu kaip buvo man paleidę GTA IV su emuliatorium tik PC procas neišnešė man jo. O dabar , kad šitą išsiekstraktint niekaip negaunu passwordo , gal kas jau išsiekstraktinot? Ar man tiesiog kito ieškot? 


  • 0


di-3LFE.jpg

Karina ;*


#62
Gedas_San

Gedas_San

    Palikęs projektą

  • Veteranas
  • 2.076 Pranešimai


niekada nesikeikiu prisimenu kaip buvo man paleidę GTA IV su emuliatorium tik PC procas neišnešė man jo. O dabar , kad šitą išsiekstraktint niekaip negaunu passwordo , gal kas jau išsiekstraktinot? Ar man tiesiog kito ieškot? 

Man tai pat reikalauja PW. Reikia ieškoti kito. Kiek be bandžiau visur tas pat arba ta survery uždėta ant linko.


  • 0

74b17c2f85e636846ed69f49f8b702f3845.jpg


#63
Tony Montana

Tony Montana

    Dievas

  • Forumo dalyvis
  • 649 Pranešimai

Man tai pat reikalauja PW. Reikia ieškoti kito. Kiek be bandžiau visur tas pat arba ta survery uždėta ant linko.


Aš radau ir kitą , bet įsijungus reikia kažkokio Bios , parsisiunčiu tą BIOS ir bbž kur jį dėt, ieškau dbr ką ten su juo daryt bet nelabai randu.


  • 0


di-3LFE.jpg

Karina ;*


#64
Gedas_San

Gedas_San

    Palikęs projektą

  • Veteranas
  • 2.076 Pranešimai


Aš radau ir kitą , bet įsijungus reikia kažkokio Bios , parsisiunčiu tą BIOS ir bbž kur jį dėt, ieškau dbr ką ten su juo daryt bet nelabai randu.

Galėtum numest linką iš kur tuos BIOS failus atsisiuntei? Gal ką nors sugalvosiu.

 

Kaip supratau tai reik mesti juos čia C:\Program Files\VR Xbox 360 Emulator, o ta folderi tai nzn čia gal susikurt ar kaip.


Šį pranešimą redagavo Gedas_San: 16 rugsėjo 2013 - 22:02

  • 0

74b17c2f85e636846ed69f49f8b702f3845.jpg


#65
Tony Montana

Tony Montana

    Dievas

  • Forumo dalyvis
  • 649 Pranešimai

Galėtum numest linką iš kur tuos BIOS failus atsisiuntei? Gal ką nors sugalvosiu.

 

Kaip supratau tai reik mesti juos čia C:\Program Files\VR Xbox 360 Emulator, o ta folderi tai nzn čia gal susikurt ar kaip.

http://www.mediafire...o848px/BIOS.dll
O emuliatorių tai šitą naudoju
http://www.mediafire...lator 3.2.4.rar


 


Šį pranešimą redagavo Tony Montana: 16 rugsėjo 2013 - 22:07

  • 0


di-3LFE.jpg

Karina ;*


#66
Gedas_San

Gedas_San

    Palikęs projektą

  • Veteranas
  • 2.076 Pranešimai

aš tai naudoju šita http://www.xbox360pcemulator.com/ prašo atsisiusti kažkokį faila ir krc vėl tas suknistas survery. Nieko čia gero nebus cj : D


  • 0

74b17c2f85e636846ed69f49f8b702f3845.jpg


#67
Choo

Choo

    Veteranas

  • Forumo dalyvis
  • 1.819 Pranešimai
  • Darbas:b

blee , dišovai :D


  • 0
tumblr_lxnnjhJFfX1r9ny6ko1_500.gif
 
 
 
 
 
 
 

#68
Guest_Basmasteris_*

Guest_Basmasteris_*
  • Svečias

Pagaliau turiu ant xbox. Pažaidžiau kelias valandas. Pliusų nevardinsiu, bet didžiausias minusas - grafika. Skauda akis tiesiog žiūrėti važiuojant dieną, tos tekstūros tokios aštrios atrodo, norisi bluro. Arba nustatymai kvaili pas mane. Dar valdymas mašinų keistas labai, reikia priprasti. Pirmą mašiną kol nuvariau sudaužiau visą. :/


  • 0

#69
Rob

Rob

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 686 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b

Ner xboxo emulatoriu visi virusai arba fakeai :)


  • 0

59A7R10.png


#70
direktorius

direktorius

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 10 Pranešimai

man atrodo čia šitas http://download621.m...60 Emulator.zip

Nes to kito neina atsisiusti, bet siulyciau gal ar pasigooglinti

Čia scam'as :DD Nėra tokio dalyko kaip Xbox ar PS3 emulator :D Biški proto reikia turėti, kad suprasti, kad viena programa nepavers jusu kompo i xbox :DD


  • 1

#71
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016

https://www.facebook...634820009911313 ;D


  • 0

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#72
Guest_Basmasteris_*

Guest_Basmasteris_*
  • Svečias

https://www.facebook...634820009911313 ;D

Ant penkto GTA jau nebebūna taip, nes sulėtina laiką ir ratą ginklų išmeta. Ir su radiju tas pats, nebereikia trankytis visur kol surandi stotį geresnią. Patogiai visai. :P

 

Dar apie patį žaidimą, tai turiu jau trečia diena berods, praėjau 11%. Bet pamačiau dar mažai, atsirakinau tik du pirmus veikėjus. Žaidžiau gal po kelias valandas, viskas gražu, daug dalykų yra, bet kažkaip nekabina jis manęs. :/


Šį pranešimą redagavo Basmasteris: 20 rugsėjo 2013 - 21:14

  • 0

#73
Laurynass

Laurynass

    Rimtas

  • Veteranas
  • 358 Pranešimai

Kaškaip negražiai mašinos juda. Jau geriau gta san andreas. Skersai kaškaip kaip ziema krc..


  • 0

#74
Guest_Basmasteris_*

Guest_Basmasteris_*
  • Svečias

Kaškaip negražiai mašinos juda. Jau geriau gta san andreas. Skersai kaškaip kaip ziema krc..

Priklauso nuo veikėjo ir automobilio. Su negru ir stipriom mašinom valdymas labai hujovas man, kaip ant saints row beveik. Turbūt dėl to, nes jo driving skillas didelis. O su baltaodžiu su visom mašinom normaliai, primena gta 4, tik stabdymas stipresnis, į posūkius lengviau įeit.

 

Va šitas su užturbinta tačka ir vienu čytu, kad kelias slidesnis ar šlapesnis būtų driftina.

 

Ir turbūt geriausias dalykas, knock outai :D


Šį pranešimą redagavo Basmasteris: 21 rugsėjo 2013 - 12:04

  • 0

#75
Russian

Russian

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 814 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:n

edai dar geras dalykas tai tas kur galima slow motion daryti :D


  • 0

owyZqfU.png


#76
Tupac_Shakur

Tupac_Shakur

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 789 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b

pats nusipirkau orginala ant ps3. grafika nesveika , tokios dar neskaites , valdymas masinu tobulas . cia jum ne gta sa kur masina lengva valdyt.  ziauriai ziauriai laukiu kada iseis online. kas dar turi gta 5 ant ps3 pm i ateiti online mesim :D


  • 0

#77
Smoshas...

Smoshas...

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 494 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevėžys.

pats nusipirkau orginala ant ps3. grafika nesveika , tokios dar neskaites , valdymas masinu tobulas . cia jum ne gta sa kur masina lengva valdyt.  ziauriai ziauriai laukiu kada iseis online. kas dar turi gta 5 ant ps3 pm i ateiti online mesim :D

Po savaitės ir aš ant ps3 turėsiu, galėsim sumest. :D.


  • 0

c70fdb8c2855dc68cb87f1cd842a0503996.png

 

834d7250d9a38cf7bb71f5afcbda9421370.png

 

 

Visi laukiami, LSG Plung'as

http://plug.dj/lsgyvenimas-lt-1/

 


#78
ᴄᴀʀʟᴏꜱ ɴᴏvᴀʀʀᴇꜱ

ᴄᴀʀʟᴏꜱ ɴᴏvᴀʀʀᴇꜱ

    Vėrchatūra

  • Veteranas
  • 1.773 Pranešimai

Nestumkit ant GTA V gerulis yra pats jau žaidžiau nemažai perėjau, ką Edas apie grafika ir car valdyma pasakė netiesa per akis išvis net neema mašinų valdymas ahujenas viskas okey. Tik galiu pasakyt per 2 misiją kai reikėjo jau su greitom car važiuot sudaužiau visą mašiną dabar pripratau ir žiauriai smagu žaist ir nebesunku vairuot. :)


  • 0


Give a man a fish, and you feed him for a day; show him how to catch fish, and you feed him for a lifetime.


#79
***

***

    The Mafia Narys!

  • Forumo dalyvis
  • 1.513 Pranešimai

Davai pacaniukai linka siuntimo nrml Gta V,


  • 0

#80
Rob

Rob

    1337

  • Forumo dalyvis
  • 686 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:b

Va biški užrecordinau kai pas Jokubą buvau  , ten per ts kalbejo tai nekreipkit demesio :D


  • 0

59A7R10.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)