Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Tomce_Houston.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
ᴄᴀʀʟᴏꜱ ɴᴏvᴀʀʀᴇꜱ

ᴄᴀʀʟᴏꜱ ɴᴏvᴀʀʀᴇꜱ

    Vėrchatūra

  • Veteranas
  • 1.773 Pranešimai
1. Jūsų Vardas_Pavardė. Taigi žinote mane kaip Carlos Novarres, bet šiuo metu esu teisėsaugoje žmogus vardu Tomce Houston.

2. Kada/kiek negalėsi pradirbti. (Datos formatas: metai.mėnuo.diena-diena) Negalėsiu pradirbti iki rytojaus (trečiadienio, o gal netgi iki šeštadienio).

3. Priežastis kodėl negalėsi pradirbti. Negalėsiu pradirbti dėl to jog, man susigadino SA:MP nežinomu būdu ir neina niekaip prisijungti, mėginau persirašyti vistiek taspats, siunčiausi kitą GTA vistiek buvo taspats, tai mėginsiu  šią problemą išspręsti iki trečiadienio arba šeštadienio, prašau neišmeskite direktoriai. Didelis jums ačiū.
  • 0


Give a man a fish, and you feed him for a day; show him how to catch fish, and you feed him for a lifetime.


#2
ᴄᴀʀʟᴏꜱ ɴᴏvᴀʀʀᴇꜱ

ᴄᴀʀʟᴏꜱ ɴᴏvᴀʀʀᴇꜱ

    Vėrchatūra

  • Veteranas
  • 1.773 Pranešimai
Susitvarkiau SA:MP, bet nemanau, kad surinksiu balus, tik minutes, nemoka baudų beveik niekas, bet sugaunu daug, taipkad neišmesk prašau, surinksiu minutes kiek reiks.
  • 0


Give a man a fish, and you feed him for a day; show him how to catch fish, and you feed him for a lifetime.


#3
Guest_rokutukas_*

Guest_rokutukas_*
  • Svečias
esi išmestas.
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)